Sperm sayısı nasıl artırılır?

sperm sayım az ve bu yüzden çocuk olmuyor. Sperm sayısını arttırmak için ne yapılmalı? bilen varsa ve yazarsa sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sigara kullanıyorsan bırakmalısın. sigara hem sperm kalitesini düşürür, hem de sperm sayısını. bu sayfada çok güzel anlatılıyor, link nikotin sperm üretimini sağlayan hormonları olumsuz etkiliyor ve işleyişlerini bozuyor..

• sigara kullanmıyorum.hatta hiç kullanmadım hayatımda.belki bir ilacı felan vardır dedim. ya da bitkisel bir çözüm.

• ohh sigara aklandı.

• onun kullanmaması gerçeği değiştirmiyor @valentino :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Çocugun olur yöntemleri denemelisin. İyi bir dr a gitmelisniz Tüp bebek denediniz mi. Micro enjeksiyon yöntemi de denemelisniz.

• tüp bebek denemedik. ama deniycez. sürekli gittiğim doktor var. artık onada gitmiyorum. çünkü işe yarayan bişey söylemiyo.

• Öncekileri Göster
    • bu arada çok iyisin.çok ilgilendin.çok teşekkür.ederim.

• Bu lınkte dr a gelmelsınız ımkanınız varsa.. başka yerde para harcamayın kardeş. Rica ederim.
      Karının sorunu olsa bıle tedavısı mumkunse ancak bu Prof sıze yarrdımcı olacaktır. Umarım herşey göznlünüzce olur.

• Aktarlarda satılan bazı karısımların ıse yaradıgını soyluyorlar.Bu konuda danısmanızı tavsıye ederım bır aktara.

• geçmiş olsun öncelikle umarım bebeğiniz olur bu televizyonlara çıkan herbalistlerin hepsinin internet siteleri var orda bu kürlerde avr girip ordan bir bakın

• teşekkür.ederim. bi kaç kür denedim. ama işe yaramadı.

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle her akşam ilişkiye girmek yerine 3-4 akşamda bir ilişkiye girmeyi deneyin. Böylece daha çok miktarda sperminiz olgunlaşacak ve tek seferde vajinaya gireceği için çocuk sahibi olma şansınız artacaktır. Keçiboynuzu pekmezi öneririm. Ama aşırıya kaçmadan kilo aldırabilir. Malesef sihirli bir besin yok bu iş yok yiyesiniz çocuğunuz olsun. Biraz deneyin çocuğunuz olur Allahın izniyle. Bu işte süre çok önemli. 6 ay-1 sene denemeden birşey demek zor.

• keçiboynuzu pekmezini googleden baktım şimdi deniycem.teşekkür.ederim.

• Bolo vitamn al :)

• :)

• doktora basvursan daha ıyı olur olmadık seyler kulanma zararlı olabılır

• Tıpta bir sperm yıkama olayı var ama tam olarak bilmiyorum nasıl yapılıyor.Belli bir yüzdesel oran var her insanda ve belli bir oranın altında kalan kişilerde çocuk olmama problemi olabiliyor bildiklerim bunlar.Doktorların takıldığı sitelerde ilgili hekimlere sorarsan daha net cevaplar alırsın.

• bunu ilk kez duyuyorum. internette araştırıcam.gerekirse dr.soracam.

Yükleniyor...