Bakirelik- bakirlik önemli değil diyenler için

sevgilinizi bakireliğini yada bakirliğini kaybederken görebilme imkanınız olsa hala da aynı şeyi der misiniz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• bizde sizin tecrübe kazanıyok deyip o kızlarla olduğunuzu görebilme imkanımız olsa evlenmek için evet dermiyiz sanıyosun.

1|1
    0|0
    • doğru söze ne denir, helal sana :)

• bende kendi cinsim adına konuştum zaten

• ben, sen kendi cinsin adına konuşmadın demedim ki, sadece senin cevabına göre erkek görebilse ihtimalini düşünmüşün onun yerine 2 tarafı kastettiğimi belirttim.

Kızlar Ne Diyor 1

• kiz gelmis 40 yasina hala bakire dolu

bukadari abartili

bakirelikte bi yere kadar hadi 30 yasina kadar neyse

her kes evelenemez evliligi tasiyamaz ölenece bakiremi kalacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• özel hayat diye bişey duydun mu hiç diye sorsam mesela sana. ya da insan hakları senin için ne ifade ediyor diye. ya da en basiti şöyle sorayım 'sen bakire sevgilini tuvalette sıçarken görsen (ki sıçıyo emin olabilirsin) ne hissedersin. bunları düşünmeye kurmaya gerek yok. bekarete bu yüzden mi önem veriyorsunuz? Sevdiğiniz kadının sizden önceki, sizin hiç olmadığınız hayatında bir erkekle birlikte terler içinde zevk çığlıkları atarken hayal ettiğiniz için mi? Eğer bunun içinse bence bu kafayı değiştirin. Gerçekler bunlar olabilir ama olmuş olan geride kalmıştır. bunu gözünün önüne getirmene ne gerek var. Benim ve benim gibi gerçek avcıların bi çok bakire kızla ilişkisi oldu ve o kızların zarları halen yerli yerinde duruyor. belli olmaz, kısmet bu işler bakarsın genç adam, sana da çıkabilir :))

0|1
    0|1
    • zaten görebilme imkanın olsa'ydı diyorum fantastik olduğu için insan hakları ve ya özel hayat bunu bağlamaz. ayrıca işin içinde hayal ile alakalı dahi tek kelime geçmedi sen nasıl uydurdun bunu anlamak mümkün de değil. Senin zihin okumak gibi yeteneğin mi var da benim için bakireliğin çok önemli olduğu kanısına vardın? burada kendi fikrimi belirten bir yer bulunmamakta.

• benden önce yaşadıkları onu ilgilendirir. sadece seks olarak düşünme. ilk öpüştüğü kişi ne olacak yada ilk elini tuttuğu kişi yada ilk aşık olduğu kişi? hiçbir zaman herşeyde ilk olamazsın. sevgilin bakire diyelim bu sefer de ilk kime aşıktın diye başının etini yersin :)

0|0
    0|0
    • bunların hiç biri olmazsa mesela şuna takılabilir, mast yaparken kimi hayal ediyosun :))

• hahaha aynen :)

• davulun sesi uzaktan hoş gelir ama vesikalı biri senle emekli olacağım derse kabul edecek kadar değilsin davulun sesi uzaktan hoş gelir dediğim gibi. Tamam onu ilgilendirir seni veya başkasını ilgilendirir demedim ki bir başkasının durumu benim sorduğum görebilseydin hala aynı düşünür müydün? ama başını sonunu okuyanlar sadece soruyu kafasında anladığını düşünür ama gerçek başkadır.

• aga bu dediğine gavatlık derler lügatta tabiri caizse, öenmli olup olmaması ile ne ilgisi var soruş tarzın itibari ile

0|1
    0|0
    • zaten fantastik klaır sadece ama eyleme dönüşüren olursa sevgilisini deüzen birini seyretmek başka bir şey değildir

• sevgilinizi bakireliğini yada bakirliğini kaybederken görebilme imkanınız olsaYDI hala da aynı şeyi der misiniz? diye olursa iyice fantastik olduğu belli olur herhalde.

• bakirelik bakirlik önemli değildir. önemli değil diyenler senin gibi bağnaz düşüncelilerdir. sapıkmsın nesin insanların geçmişi ile yargılama anlaşabiliyor ve mutluysan geleceğine bak.

0|0
    0|0
  • bakirelik benim için önemli bn çok kıskanç biriyim bunu kaldıramam ve ahlakende hoş bişi değil

0|0
    1|0
  • Günümüzde sayılıda olsa halen var sanıırm...

0|0
    0|0
  • Benim için önemli.

0|0
    1|0
Yükleniyor...