Arkadaşlar penis uzatmak için ne yapılabilir?

Arkadaşlar penis boyunu uzatmak için ne yapılabilir
Boyu bana kısa geliyor sadece 2-3 cm daha lazım
şu an 15cm ben 18 falan olsun istiyorum
Lütfen ciddi cevap vercekler yazsın

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• şimdi çok ciddi bir cevap vercem :D ucundan tut kanki mandalla balkon demirine as her gün biraz biraz uzat sonuçta esneme payı vardır yani uzar zamanla

1|7
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Penis egzersizleri var duzenli olarak yaoman gerek internetten bak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• egzersizi var onun galiba :d

0|1
    0|0
  • Sarimsak ve sogan suyu ic gunde 3 kere. Erkek arkadasim yapiodu onu duzenli 2 ayda 5 cm uzadi

0|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 14

• Benimkide 18 olduğu halde bende diyorum 2-3 cm daha uzun olsa diye. Bunun sınırı yok bro 15 de o kadar küçük sayılmaz ortalamaya göre.

0|1
    0|0
  • Tıbben desteklenen şu an pompa var onun haricinde el egzersizleri var ama bunları kullanımda 3-6 ay arasında 2-4 Cm değişiyor ayrıca kasık dibinden yağ alma ameliyat ıle dibinden yağ alıp penise ekleyip uzun ve kalın gösteriliyor

10 Cm altı penislere de koldan doku alınıp 25 Cm é kadar ameliyat ile büyütme yapılıyor fakat doktorlar tarafından hiç tavsiye edilmemektedir ve 10 Cm altında olmayan kimseye uyhulanmamaktadır.

0|1
    0|0
  • kama sutra diye hint kitabı var oku ,, eşşek arısı sokacak ucuna ağırlık bağlayıp 10gün yüzüstü yatman gerek

0|1
    0|0
  • Camasir mak;nesinde 60 derecede yika sünsün

0|2
    0|0
  • yahu bişey olmaz.. niye takıyosunuz böyle şeylere.. raat olun ya.. :D 15 yeter de artar bile.. mühim olan senin kondisyonun.. :D

0|1
    0|0
  • Ben ağırlık taktım. Bayağ bir büyük.

0|1
    0|0
  • Gereksiz telas yapiyorsun. kimmi kisa olur ama kalin duzgundur, hepsi de kadina zevk verir.

0|1
    0|0
  • mermere vur hem kalın hem uzun hemde zengi olur hadi kardeşim gunde 3 defa dene bunu

0|1
    0|0
  • Tavana iple bağla

0|1
    0|0
  • tıbta bu munkun arkadaşım ancak pahalı, nette gördüğün hap vakum vs olaylarına sakın kanıp paranı çöpe atma tek yolu amelıyat ama amelıyat sonucunda ters bıseyle rolup erkeklik tamamen gıdebılır ya da şu durum var penıse botoks uygulatabılırsın uzatmıyor ama kalınlaştırıyor ıstedıgın kadar enson fıyatı 1000 tl cıvarıydı kalıcı degıl yaklaşık 6-9 ay etkılı

0|0
    0|0
  • Çükünden tavana as kendini şarkıt bir iki defa istemeyeceğin kadar uzar ;) denenmiş onaylanmışşşşş yeahhhhh :)

0|1
    0|0
  • Benimki de 13 15 olsun diye ugrasiyom

0|1
    0|0
  • S2ni mengeneye sıkıştır kendini geri cek

0|1
    0|0
  • Ag benimkide 13 ama15 olsun diye uğraşıyorum

0|0
    0|0
    • Aga bana kısa geliyo şu an ki hali

• Kız yorumda sarımsak ve sogan suyu iç demiş günde 3 kere erkek arkadaşınınki 5 cm uzamıs 2 ayda denesek mi

Yükleniyor...