Aşk ve cinsellik kesin çizgilerle ayrılsa hangisini seçerdiniz?

Aşkı seçerseniz şayet, cinsel hayatınız tamamen bitecek.Cinselliği seçerseniz aşkı bi' daha hiç tadamayacaksınız...

Bu durum da hangisini seçerdiniz? Aşk mı? Cinsellik mi?

Aşk ve cinsellik ayrı düşünülebilir mi sizce? Yoksa size göre birbirini tamamlayan kavramlar mı?

0|0
2229

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 29

• Bunalr bir bütün bazen . Ama öncelik her zaman aşktır. Zaten aşık olmadıgın sevmedigin delice sevgi yükünü ona vermedigin zaman neden öpüşüp sevişesin ki?

0|0
    0|0
    • Herkese aşık olamazsın ama herkesle cinsellik yaşayabilirsin.Yaşayabilirsin diyorum ihtimal var yani bu yaşayacağın anlamına gelmiyor.Yani demek istediğim aşk bu kadar kolay elde edilemezken cinsellik kolay elde edilebilir ve herkes sevdiği insanla mı cinsellik yaşıyor.Yaşamayan yok mu? Ama en güzelidir sevdiğin aşık olduğun insanla cinselliği yaşamak.

• Ne yapayım işim bu:)

• Tabuları yık Araştırma merkezine hoş mu geldik yani :p

• aşk derim.

eskiler demişler ki:

Her ne var bu alemde AŞKimiş,

Gerisi bir kıylukal imiş ancak.

kıylukal:önemsiz

1|0
    1|0
    • heralde içimizde yürüyen penis veya vajinalar var, bana eksi verdiklerine göre... :)))

• aşk = cinsellik demektir.ayrılamaz.

2|0
    1|1
  • Aşk olmadan olmaz.

1|0
    0|0
  • Hadi millet yemeyelim birbirimizi tabi ki cinsellik :) Aşk nedir ki? Çok kısa süren bir hengamedir aşk. Seks ise bir ömür olmazsa olmayan şeydir. Ki medeni kanunda bile böyle geçer. Cinsellik olmayan bir evlilik mağdur tarafça hemen bitirilebilir. Ama aşk olmayan bir evliliği aşk yok diye bitiremezsiniz. Kesinlikle cinsellik. Şimdi burda edebiyat yapmanın anlamı yok :)

0|0
    1|0
  • Erkeklerin cinselliği seçeceği önyargısı yaygın da olsa, ben aşk ı her zaman öne aldım hayatımda. Hiçte pişman değilim.

1|0
    0|0
  • erkek kaynamakta olan suya benzer .kadın ise o kaynayan suya bir bardak suya benzer.ama erkek zamanla yine su gibi yine kaynar bu zamanla böyle gider.aşk ise ılık bir su gibidir.

aşın suyuna hem soğuk su akar hemde kaynar su .o yüzden ılık.olur dengeli olduğu sürece.

ben olsam cinsellik derdim.insanoğlunun ekmek su hava gibi ilk önce kendi ihtiyaçlarını karşılaması lazımdır.sonra aşk sevgi gibi şeyleri dışarıdan alır.

kısacası

cinsellik =ihtiyaç

aşk=cinselliğe katılan baharat gibidir.(tadı bakımından)

0|0
    0|0
  • Bana göre aşkta zaten cinsellik yoktur, o yüzden aşk :) Aşk çok farklı bir duygu çünkü..

2|0
    2|0
  • Aşk'ı bir ağaç gibi düşünün, cinselliği o ağacın meyveleri olarak düşünün...

Sizce meyve vermeden solup giden bir ağacı beslemenin ne faydası olur? Emekli olupta kendini botaniğe veren amcaların hobisidir ancak bu. O amcaların da zaten hasat zamanı çoktan geçmiştir, musluktan su gelmez.

0|1
    0|1
  • İlkokul çocuklarına sorulan "anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı" sorusuna remix yapmış @tabuları yık

kutluyoruz efenim

1|3
    0|2
  • aşk aşk aşk aşk aşk aşk

2|0
    1|0
  • Sonsuz mutluluk .

0|0
    0|0
  • Aşk cinselliği getirir beraberinde. Aşık olunan kişiyi, Sevgiliyi Arzulattırır, Şehvet doğurur. Cinsellik olmazsa bu noktada Aşk biter. Aşk plmazsa Cinselliğin Köprk veya Eşşeklerinkinden farkı kalmaz. En azından bende böyle...

2|0
    0|0
  • tabiki Aşk :)

1|0
    1|0
  • tabi ki nar-ı aşkı seçerdim

1|0
    1|0
  • aşk diyorum çünkü cinselligi her zaman bulurum ama aşkı her zaman bulamıyorum

0|1
    0|0
  • Cinsellik.

Vücut dengesini bozmak yerine yerine getiren sağlıklı ve keyifli bir şey varken kendimi aptal aptal işlerle heba edemem.

1|0
    1|0
  • Hiçbirini seçmeme gibi bir hakkım olursa onu seçerim.

0|0
    0|0
  • ortada kalmakta ısrarcıyım:)

0|0
    0|0
  • Neden böyle bir seçim yapıyoruz kim zorluyor bizi :D

İkisinden de vazgeçmiyorum arkadaşım dağılın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 21

• Aşk ve cinsellik birbilerini tamamlayınca güzel.

Ondan dolayı ayıramadım ki, hatta uğraştım senin güzel hatırın için olmadı ..:)

2|0
    0|0
  • Eğer illaki birini seç derlerse Aşkı seçerdim... ama aşk olursa cinsellikte olmalı diye düşünmeden de kendimi alamadım

1|0
    0|0
  • hiç şüphesiz aşk derdim

1|1
    1|0
  • Ama ikisi birbirinden ayrılmaz ki..

Birbirini tamamlıyor, ve insanlık devam ettiği sürece de böyle olacak..

1|0
    0|0
  • Aşkı seçerdim

1|1
    1|0
  • aşk ki seçerdim

1|0
    1|0
  • Aşkı seçerdim..

1|0
    0|0
  • tabıkıde ask valla bana gore ayrı dusunulebılır en azından ılıskılerımde cınsellık yoktu ama ask vardı eksıklıkte yoktu yanı

1|0
    1|0
  • Aşk.

0|0
    0|0
  • ask...

1|0
    0|0
  • Aşk.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bir bütündür benim gözümde aşık olduğun bir insana hiç dokunmadan kim yıllarca bekleyebilir hiç kimse! cinselliğin temelidir zaten aşk kesinlikle ayrı tutamam o ya da bu diyemem...

1|0
    0|0
  • Geçici olmayanı seçerdim. Aşk, heyecanla gelen sonu bokla biten birşeyden başka nedir ki? Eğer sevgi yazsa idi şıklarda onu seçebilirdim. Ama şimdi ki seçimim cinsellik olacak.

0|2
    1|0
    • Aşk ve sevgi arasındaki ayrımı yapabilir misin bana?

• Aşk bir anda olur, sonradan oluşmaz. Bir insanı ilk görüp konuştuğun da olmuşsan olmuşsundur. Ne zamandır tanıdığın birine sonradan aşık olamazsın. O olsa olsa sevgidir. Sevgi aşka dönüşmez, ama aşkla beraber sevgi de oluşabilir. Hormonların aşk'ı gerçekleştirir iken, sende onu tanıya tanıya seversin böylece aşk bitip gittigin de kaldığın yerden, sevgiyle devam edersin.

• Sormamın sebebi dediğin durumu hiç yaşamadım.Aşkı yaşadım ama sevgi olmadı ben de.

• Aşk'a inanmıyorum cinsellikte demiyorum ot gibi yaşıyorum ben

0|0
    0|1
  • birbirini tamamlayan kavramlar. ayrı düşünülemez

0|0
    0|0
  • Aşkın, cinsellikten doğduğunu düşünenlerdenim.

0|2
    1|0
  • ikisini ayırsak ve birini yaşasak bir eksiklik var derdim.

1|0
    0|0
  • aşk.

0|0
    0|0
  • ikiside ayrılmaz birbirinden

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...