Kız arkadaşım regl olduğunu söyledi sonra aramız bozuldu ayrıntıya bakar mısınız?

Arkadaşlar kız arkadaşım dünden beri gergin morali bozuk falan akşam oldu mesaj attım en sonunda utanıyorum dünden beri söyleyemiyorum regl oldum rahatladın mı bana söylettin helal olsun dedi yüzüne bakamam daha mesaj atma arama yatacam dedi ama ben ailevi sorunu olduğunu düşündüm sadece sonra gerçekten senle konuşurken rahatsız oluyorum utanıyorum dedi bende konuşmicak mısın bundan sonra dedim bikaç saat gerçekten utanıyorum dedi sizce aramız düzelir mi

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Oha ya.
    Ne ısrar ediyon.
    Kız haklı

1|0
    0|0
    • Ya ben ısrar etmedim o sonra konuşuruz dedi bende ailevi problemi var sandım onu sordum sonra o da bu sorununu anlattı ben kalkıpta sen böyle mi oldun demedim kendi söyledi

• Ay düzelir yaaa bu konu üstüne cok düşünme.

• Sen niye sinir yapıyorsun ki düzgünce bişey sordum ne bilim ben bu dönemde nasıl olduğunu her kız farklı reaksiyon veriyor benimki de çok utangaç ve sevdiğim biri olunca kafama takıyorum napim

En İyi Erkek Görüşü

• Görüşeceğiniz ilk zaman bir paket çikolata alıp git yanına tamamdır, sorun çözülür :) Ayrıca utanılacak bir durum değil, gayet doğal ve onun sağlığı açısından önemli.

0|0
    0|0
    • Ya kardeşim doğru diyorsun bende o düşüncedeyim ama utangaç belli ki ilk defa erkek arkadaşıyla bunları paylaştı hak veriyorum ona da ancak sence de barışır mıyız

• Boşver sen öyle demesini... Hormonal bir durum, her an fikri tekrar değişebilir. Hiç olmadı, illa bir şey yapmak istiyorsan mesaj at. Bu konuyu açmadan konuşabileceğin bir mesele/durum varsa.

• Eyvallah kardeşim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Duzelir tabiki regl bayan canı çikolata ister bir paket çikolata al hoşuna gider birde sana tavsiye bir bayan sana canım sıkkın der se üzerine gitme derim

0|0
    0|0
  • Bikac gun surekli alttan al ve guzel seyler söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...