Bakire olmayan var mı?

sevgilisiyle birşeyler yaşayıp sonradan ayrılan var mı? amacım herhangi bir yargılama yapmak değil sadece şunu merak ediyorum. ayrıldıktan sonra o kişiyi tamamen unutabilen, öyle birşey olmamış gibi hayatına devam edebilen var mı? hani diyorsunuz ya erkekler bakire olmayanlara neden farklı gözle bakıyor diye. ben işte bu yüzden farklı bakıyorum onlara or.. damgası yapıştırdığım için değil. karşıma öyle biri çıksa ve onu tamamen unuttuğunu bana hissettirse belkide kabul ederim ama diğer türlü hiçbir erkek bu kolay kolay kabullenemez. ha kendiside bakir değilse orası ayrı konu.

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Ahlak bekçisi olmaya gerek yok herkes kendinin ne olduğunu biliyor

5|3
    1|0
  • bakire değilim. şükür ayrılmadık. ayrılmıcaz.ha Allah korusun olursa bidaha kimseyle olmam o kadar yılımı ona vermişim herşeyimi ona adamışım. başka birine aynı şeyleri yapamam.

3|1
    1|1
  • Kendimi evleneceğim adama saklıyorum <4

2|5
    3|1
  • Sanane kime ne?

6|2
    0|0
  • bizim aile toptan bakire.kaynımgilde öyle.

4|2
    0|0
  • benim anne tarafı komple bakire.

3|3
    0|0
  • erkeklerbayanları rahat bırakmıyor ki.

0|1
    0|0
  • Bakire olmayan yok. (Bakire oılmayan ne la:S)

0|0
    0|0
  • Nasıl bakire olunuyor?

1|0
    0|0
  • bakire değilim ve bekaretinde tabu olmaması gerektiğine inanıyorum şuan nişanlıyım ve evleneceğim ama bekaretimi bundan önceki sevgilime verdim çünkü ona çok güveniyordum ama bazı sebeplerden ötürü ayrıldım.nişanlşımada bu durumu anlattım oda bunu sorun etmedikısacası bekaret insanın kafasındasaklı kızlık zarının yırtılarak an glelmesi falan sadece işn fiziki yanı öemli ollan menevi olarak bakire olmak

4|1
    2|4
    • Selam, ilk defa bir kıza yazıyorum

• manevi olarak nasıl bakire olunuyor acaba?

• bekaret benim için sadece bi kaç damla kndan ibaret

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...