Uyumadan önce kurulan hayalleriniz?

uyuyabilmek için hepimiz hayal kurarız, ben erkek erkeğe ya da kadın kadına ilişki içinde insanları hayal etmekten hoşlanıyorum.cinsellik olsun veya olmasın...neden böyle hayaller daha çekici geliyor bilmiyorum.normalde de bisexsüel eylimim olduğunu sanıyorum ama sonuçta erkeklere aşık oluyorum yani.merak ettiğim şey sizin hayallerniz neler?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• hayaller gerçeklerin olmadığı yerde değerlidir.. evet zaman zaman insanın kendi iç dünyasına dönmesi hayal kurması çok güzel ve öenmlidir bence..uzun süre yoğun olduğumda bunaldığımda bende kurarım.. çok hayallere sınır konmaz.. çok var böyle.. ama insan hayallerini yaşamak onlara ulaşmak istiyor fantezi bile olsa..en aranan şey ne biliyormusun bunu paylaşabileceğin konuşabileceğin acabaları düşünmeden dialog kurabileceğin birinin yanında olma eksikliğidir..keşkeee..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok kozmopolit hayaller bir an uçuyorum bir an film sahnesindeyim bir an psikolojik bir hastanın beynindeki ses oluyorum sonra çorba oluyor biranda uyuyup kalıyorum :D :D :D

0|0
    0|0
    • sen uykuya hızlı girenlerdensin:D bi saat uyuyamadığmdan hayallere çok zamanım var

• :D Allah razı olsun deli dememişsin :D

• Benim en cok hayal ettigim ve gerceklestirmek istedigim bir p*rno filmi cekmek 3 grup yada teke tek. En buyuk hayalim bu ve bunun uzerine hayal kuruyorum.

0|0
    0|0
    • film çekeceğinbe yaşa bence

• ara:D

• Bilmem aramadim belki bulurum ararsam. :)

• uymadan önce iyce yorarım beynimi gözlerimi sabaha karşıda sızar uyurum hiç hayal kurmam

0|0
    0|0
  • anlasılan isteklerın cok ah yanında olsam sana cok seylerı anlatır ve gosterırdım şans ıste uzaktayım ancak hayal ederek yasıyorum ıste

0|0
    0|0
    • pozlara bak yaa

• uykum geldi

• uyumadan once benı hayal etkı ruyana gelebıleyım bali. cok ıstyorum cunku

• Allahtan düzgün bir soru,Yoksa sendemi en son ne zaman seviştiniz die sorarsın die ödüm kopmuştu :D

0|0
    0|0
  • bisexlik kadınlara yakışıyor...

0|0
    0|0
  • ne zaman böyle hayal kursam sonunda pişman oluyorum

0|0
    0|0
  • ertesi gün kavga etmeden bi gün kuruyorum ama akşama kadar sürüyor bu hayal

0|0
    0|0
    • ne demek istediğini anlamadım ama yakışıklısın:D

• maalesef eşcinsellik var sendee...:)

0|0
    0|0
  • bu hayal dünyası işte. herkesin bir hayal dünyası ve yapısı var

0|0
    0|0
    • yaz

• sanal bana ters. burdan sadece fikir alıyorum kendi hayatım gayet renkli, orda yeterince hareket var. hayallerim bile yeter bana bi tek:D

• sanaldan fikirler yürütülebilri ama

• ne diyeyim bilmiyorum ki...

0|0
    0|0
    • zaten gizlisin, açıkla. kesin fantazi dünyan tavan yapmıştır

Kızlar Ne Diyor 2

• p*rnoların insanlar üzerindeki etkisi

0|0
    0|0
    • hiç seyretmedim dersem bilmem inanır mısın, filmlerden falan olabilir belki evet.

• iki soru sorulmuş gibi konu cinsellik üzerinemi hayal kurmak üzerinemi karıştırmışsın ...

0|0
    0|0
    • ya aslında hayaller genelde cinsel içeriklidir, haksız mıyım? ama sen benimki çizek böcek diyosan orasını bilemem

Yükleniyor...