Anlamadıgım bir konu var?

erkekler mastürbasyon yaparken; zevk suyu gelip boşalmadan önce ıslanma mı oluyor?

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen kayganlık için

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Islanmıyoruz. Bizdeki ıslanma zevk suyu oluyor.

0|0
    0|0
  • Eğer uzun Zaman yapmadıysam boşalmadan önce zevk suyu akıyor hafif ardından peçeteyle siliyorum tekrar devam ediyorum. Boşaldığım Zaman da yoğun bir döl geliyor. Ben bazen tam boşalacakken bırakıyorum. 10-15 saniye bekliyorum daha sonra tekrar devam ediyorum bunu 5-6 kere üst üste tekrarlıyorum ardından boşalırken müthiş bir zevk oluşuyor bedenimde ve sanki o an döl ile beraber tüm kasık Ağrılarım ve zevk Arzu'm döl ile beraber akıp gidiyor efsane bir rahatlama geliyor içime ;)

0|0
    0|0
  • ben bile anlamadım senin anlamaman normal

0|0
    0|0
  • Kadınlardaki kadar ıslanma olmaz ama penis başındaki deriyi kayganlaştıran çok az su gelir. Sünnetlilerde o deri olmadığından bir işe yaramaz, boşa gider :) aslında o suyun da bir görevi var ama sünnet olunca doğrudan dışarı akar veya damlar.

0|0
    0|0
  • kusura bakma da baya cahilmişsin. o ilişki kadın ve erkekten sıvı gelmese olur mu? sürtünmeden aşınır organlarınız :D geliyor tabi kadında da erkekte de :D

0|0
    1|0
    • kadından geldiğini heralde biliyodum ama erkekten geldiğini bilmiyodum napim :D

• Tabi herseyi siz yapıyorsunuz ya a.. q ;)

• düzgün konuş be

• ıslanma bizde olmaz zevk suyu olur

0|0
    0|0
  • bende bişey gelmiyo ne sıvısı ne ıslanaması altıma mı işiyim

0|0
    0|0
  • Boşalma öncesi yapışkan, rengi su gibi, tadı su gibi bir sıvı geliyor.

0|0
    0|0
  • yooo. damarlar şişiyor sertleşiyor (şuan bende olduğu gibi) boşalmadan bu şekilde durdukça zevk sıvısı geliyor 31 çekersem veya seks yaparsam boşalıyorum. döl fışkırıyo yani

0|0
    0|0
  • Evet ereksiyon halinde kaygan olan sıcak bir sıvı

0|0
    0|0
  • tanrım!

0|0
    0|0
  • evet ama çok az

0|0
    0|0
  • Islanıyor Tabiki boşalmasan önce ucundan hafif su çıkıyor

0|0
    0|0
  • Sendekk kadr sırılsıklam olmuyo ama zevk suyu erkekte de gelir evt

0|0
    0|0
  • Evet öncesinde uyarılma oluyor Penis sünnetsiz ise ereksiyon olurken sünnet derisi Penis başına sürtünerek Penis başını açığa çıkarır ucunda zevk suyu damlar çok hoş bende böyle yani 😊

0|0
    0|0
  • Yas kaç canımsın senin?

0|0
    1|2
    • 18 hayırdır yine cinsellik yaşamadık diye bebe konumuna mı düşcez

• sanal seks te yapmadım ki hiç hatta normalini yapsam da onu yapmam saçma yani ayrıca zengin de değilim ahgshgs

• O zaman git yat uyu hayatım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...