Ben istiyorum o istemiyor?

Erkek arkadışmla ayrıyız. Ama bedensel olarak birlikte olmak istiyorum o istemiyor ben sana değer veriyorum diyor tamam bu güzel bişey ama bu başka bir durum nasıl ikna edebilirim hep hayır dedi ikna edemedim ne yapabilirim?

Güncellemeler:
Soru tam anlaşılmadı sanırım. Ayrılmadan önce normal cinsel bir hayatımız vardı ayrıldıktan sonra ikna edemedim ne yapabilirm nasıl etkilerim diye sardum herkes herzamanki namus bekçim oldu tabii

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk seni düşünüyor daha ne istiyorsun işte bugünün yarını var. Hadi öldü gitti çocuk sen öyle kendi başına yaptığın hata ile kala kalacaksın daha mi iyi olacak. Bence çocuk seni seviyor ve evlenmek istiyor değerini bil bu zamanda böyle karakterli birini bulman zor. Çok istiyorsan evlenin en kısa zamanda

1|0
    0|0
    • evlenmekte istemiyor

• o zaman başka birşey var ortada ya başka birini buldu yada ereksiyon sorunu var ki yaşı genç ise bu biraz zor. Yada seninle ilişkiye girmekten zevk almıyor itici buluyor seninle ilgili sevmediği birşeyler var. Aklıma birşey gelmiyor yani bir erkek en fazla 2 yada 3 hafta sonra azgın bir boğa gibi olur yani çirkin olsun güzel olsun fark etmez gözü görmez :D yani bu şekil baktığımız zaman başka birini bulma ihtimali yüksek.

• olabilir doğru

Erkekler Ne Diyor 17

• Kızın Abazası Bu Olsa Gerek :)

Eksilerinizi Basarsınız Sımdı :)

5|2
    0|0
  • Cocuk cok akıllıymıs masallah. Sanada aferin yavrum. Böyle evlilikte yaşayacağınız şeyleri şimdi yaşayın sonra ilişkimizin heyecanı kalmadı diyip ayrılın...

2|1
    0|0
  • wanted

1|0
    0|0
  • Madem ayrılmışsınız niye ısrar ediyorsun?

Soruna gelecek olursak ;

1-Belli ki seni gerçekten sevmiş ve ayrılınca da seni Cinsel madde olarak görmediğinden birlikte olmak istemiyor olabilir ,

2-Seni biraz peşinde koşturmak istiyordur ...

Unutmadan , karşı tarafı bu kadar zorlaman senin aleyhine olur. Çünkü , sen zorladıkça karşı taraf senden kaçar... En iyisi mi sen zaman bırak bu işi...

0|0
    0|0
  • dünyanın çivisi çıkmış , yürü tekir gidelim gali

2|1
    1|0
  • :) demek ki sadece erkekler sapıtmıyormuş :) zorla üstüne çıkacak halin yok ya ilişkiye girme pişman olabilirsin gençken bu kadar hevesli olmak iyi değil

1|0
    1|0
    • pişman olacak bir durum yok zaten kaybetmişim herşeyi bir daha yaşasak ne olur

• sonunda anladın, arasanbulamazsın.

@soran, yinede vazgec şimdilik bu sevdandan. çocuk istemiyorsa zorlama. erkek diye herkesin üzerine atlıyacak değil ya. demek ki gerçekten soğumuş senden.

• onu arzuluyorsun hımmm garip bi durum :) ondan daha farklı bi teni tattığın zaman :D onu beğenmiceksin

• O Adam Senı Becermıycek Anla Bunu :)

0|1
    1|0
  • :)) başkasını bul kızım illa o mu olacak

1|0
    0|0
  • ondan uzaklaşmayı denesen?biraz sana özlem duymasını sağlayabilirsin belki ?

1|0
    0|0
  • aslında değer vermek uzak durmak değildir...

erkelerde bu lafı söylerken aslında başka şeyler söylerler...

erkeğin arayıpta bulamayacağı bu fırsatın altında mutlaka başka sebep vardır...

mesela ben daha evliliğe hazır değilim..bak birşey olursa sen benim yakama yapışırsın ve senden kurtulamam demek istiyor olabilir...

0|0
    0|0
    • biz zaten birlikte oluyorduk ayrılmadan önce bakire değilim neden istemiyor anlamıyorum durum bu

• piyango alsın söyle

0|0
    1|0
  • istemiyorsa zorlama madem. illaha o mu lazımki?

0|0
    0|0
  • bedensel olarak birlikte olmayıver sabrediver

0|0
    0|0
  • o iş çoktan bitmiş. bi erkeğin bi kızla arası kötüyse mutlaka başka bi kız vardır

0|0
    0|0
  • ev ortamında buluşun illaki olur olmazsa gel suratıma tükür.

0|0
    0|0
    • "Bana gel de kelebek kolleksiyonumu göstertiyim sana" diye ısrarının sebebini anladım artık.

Çok merak ediyorum kelebekleri :D

• sen kelebek görmek istiyom de yiter yavrum :D

• Karnımda kelebekler uçuşuyo sanki...

• İkna etmeye çalış o zaman. Ne bekliyorsun ya..

0|0
    0|0
    • soru bu zaten nasıl ikna edebilirm ne dediysem yok diyor

• İkna olmamasının sebebi iliskiden sonra sana bağlanması olmasın. Ilerde mutlu olamayacağını inanıyorsa bu inancı da kirmalisin..

Emek harcamak lazım...

Duyguların ne diyor? Pesinde olmayi bütün kalbinle istiyor musun?

Sevdiğin cok daha kolay anlayabilir bu durumu...

• yok canım senin şeyinden bize ne...

altta kalanın canı çıkar...bizi ne bağlar...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Çocuk aptalldı he... Hamıle kal çocuktan kurtulmasın senden.. Zaten çekıcı gelsen sen bırakmazdı..

KOlasına ilaç at.

1|2
    0|0
  • vay öncelerde kizlar nazlanirdi artik erkekler nazlanir olmus.. firsat verenler düsünsün. sen otur hala nasil yataga atabilecegini düsün... namus bekcin degil kimse, olmayan biseyin bekcisi olmaz bebeim :-*

1|1
    2|0
  • Valla seni anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum...

2|0
    1|0
  • demekki sana haksızlık ettiğini farketti çocuk sevgisi şuan daha ağır basıyor olmalıki buna ihtiyaç hissetmiyor.

0|0
    0|0
  • haha :D bu işte bi terslik var :D

0|0
    1|0
  • Eğer daha önce cinsellik yaşadıysanız ve o birden bire sana değer veriyorum yapamam diyorsa bunun altında bir çok neden olabilir.

0|0
    0|0
  • Ay oha ya..

1|0
    2|0
  • Şaşırtıcı valla erkek istemiyor kız istiyor intihar edicem

3|0
    0|0
  • allahım yardım et buna. allahtan belanımı istiyosun sen :)

mllet bylesini arar bu kudurugunu aryo :D

1|0
    0|0
  • sacmalama sonra pisman olursun

0|0
    1|0
  • BİYERE ÇAĞIR TECAVÜZ ET:)KOLASINA İLAÇ KAT :D

0|0
    0|0
  • Bakirliğini kaybetmekten korkuyor demek ki çocuk. Ya da yapmasını bilmiyor o işi =)

0|0
    0|0
  • Alışmış Kudurmuştan Beterdir.

bitti.

1|0
    0|0
  • Kalkmışın dini, imanı olmaz diye bir söz bilir misin sen?

İşte aynen onu uygulayacaksın.

1|0
    1|0
    • ne yapabilirm peki

• kahlocum bu hatun işi bilmiyor. eğer vazgeçmeyeceksen elemanla beraber olmaktan, kadınlığını kullan. nelerden hoşlandığını nelere hayır diyemeyeğini bilirsin. onları yap.

• :)) hahahha sen busun kızım ya

Yükleniyor...