Penisin yara olması bakabilir misiniz?

Arkadaşlar soru başlığı falan saçma ama ciddili bir sorunum var bu konuda :/

Ben 3-4 aydır masturbasyon yapmıyordum ta ki şu 1-2 güne kadar. Normal şekilde yapmama rağmen bir iki küçükte olsa yara oluştu. Nedeni nedir? bunu nasıl önleyebilirim? Düzenli olarak yaptığım zamanlarda da oluyordu ama çok nadirdi o da.. Penisin kalınlığı ile ilgili alakası olabilir mi? Ne yapmam gerekiyor :/

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kökünden kestir kurtul işte :D mantar olabilir doktora görün. Bide orayı sürekli kuru tut geçmiş olsun :)

0|1
    0|1
    • yok yok mantarlık bir şey değil öyle olsa anlaşılırdı. Hem o bölgeyi kullanmasamda temizliğini eksik etmiyorum.. Teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Nihayetinde hassas cilt kardesim, mast yaparken herhnagi birsey kullandinmi? uzun süremi yaptin, korkma önemli birsey degil, mast yapmanla ilgili, yani cildigini tahris etmissin, birkac güne gecer.

0|1
    0|0
    • Krem falan sürmek gerekir mi peki?

• hayir sürme, krem penis cildi icin uygun degil.. Kendi haline birak kendilinden gecer, yanliz yikarken kesinlikle sabundan uzak dur.

• peki teşekkür ederim :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Nedeni az yap kardesim farkinda degilsin zevk almak icin o kadar sıkmissinki yara olmuş bu ciddi bir sorun ilerde karşı cinsle ilişkin olunca çok sorun yaşarsın benden demesi elinden geldiğince azalt

0|1
    0|0
  • Ürolojiye git utanma. Penis sağlığı önemlidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...