Penisim 9,5 cm :( 24 yaşındayım evlilikten korkuyorum ne yapmam lazim :( ?

1,94 boyunda 1O7 kiloyum Penisim 9,5 cm :( ailem son günlerde sürekli kız bulmaya başladılar. Evlenmemi istiyorlar fakat ben sürekli bir bahane buluyorum kızları begenmedigimi söylüyorum. Ne yapıcam :( :( ?

Güncellemeler:
Dalga geçenlere cevap veriyorum. insan gibi soru sordum. fikir istiyorum gelmiş dalgaya vuruyorsunuz. nasıl insansiniz be yazıklar olsun

0|0
623

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 22

• kardeşım yorumları okudum bır kere su 10 cm falan yeter dedıklerı yalan olmuslen buyuk ırı kalın ıstıyorlar yanı ort. penısın ustunde ıstıyolar pekı caresı yok mu tabıkıde var dogal penıs buyutme egzersızlerını ıyıce alıstır teknıklerını falan uygulamaya basla ıstıkrarlı bır sekılde yaparsan 8 ayda 5-6 cm buyume ve extra kalınlaşma olur boynunu kosup oturmaya ya da 8 cm bıle yetıyor mus dıye avutmaya gerek yok tavsıyem sana otur arastır porgramını hazırla uygula

0|0
    0|0
  • kardeşim internetten uzun bir araştırma yap. uzatma yollarını bulursun ;) kendine özgüveni olmayan bir insan hayatta asla tam olarak mutluluğu tadamaz ;)

0|0
    0|0
    • Onları denedim duzgun sekilde ben 6 ay yaptım faydası olmadı

• Kendimi ifşa edemem sitede fenomenim herkes tanıyor beni kusura bakma kardeş :(

• insanın içinden gerçekten istemek gelmeyince böyle bahaneler bulması normaldir ;) ne diyim ömrün uzun olsun ;) dalga geçilecek gülünecek bir konu değil. bende gidip senin sırlarını millete anlatacak değilim sadece yardım etmek istedim ama senin kişisel meselen nasıl istersen öyle olsun ;)

• Dalga geçilcek bir durumun yok ki.
    Bir uzmana görünmelisin bu sorun aşılmayacak bir şey değil.
    Artık her şeyin bir tedavisi var.
    Umutsuz olma.

0|0
    0|0
  • Zayiflaman lazim

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok herkezinki büyük olmuyor kısmetini bulup evleneceksin

0|0
    0|0
  • Sen evlen bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Hic sakıncası yok hele ufak seven birini bulursan dokunma keyfine

0|0
    0|0
    • Kim sever ufağı abi ya :(

• Sever sever ufak olmasını bosver girişte asıl zevk veren sinir uclarıdır uzunluk degil. Tanışma devresinde biraz az açılırsın sorun cözülür. Hic kafana takma

• Tanışırken benimki 9cm haa haberin ola mı dicem :D sinirden gülüyorum artik

• Vajinanin ilk 2-3 cm i yoğun sinirlerle dolu.. Çocuk falan yapabilmek içinde 7 8 cm penis yeterli diye biliyorum takma kafana helal süt emmis bir kiz bul yuvani kur eşine sevgini ver , nolursa olsun on sevişmeyi uzun tut.. Boyunuda dedigim gibi dert etme benimkide 13 cm ne var ki :)

0|0
    0|0
    • Keşke benimki de 13 olsaydı :( ufacık şeyle vajina içinde nasıl gitgel yapıcam durmadan çıkar ufak olduğu icin

• Ya dostum lütfen dert etme ona gore git gel yaparsin 13 olsa 16 istersin 16 olsa 20 istersin..

Yükleniyor...