Penisim 9,5 cm :( 24 yaşındayım evlilikten korkuyorum ne yapmam lazim :( ?

1,94 boyunda 1O7 kiloyum Penisim 9,5 cm :( ailem son günlerde sürekli kız bulmaya başladılar. Evlenmemi istiyorlar fakat ben sürekli bir bahane buluyorum kızları begenmedigimi söylüyorum. Ne yapıcam :( :( ?

Güncellemeler:
Dalga geçenlere cevap veriyorum. insan gibi soru sordum. fikir istiyorum gelmiş dalgaya vuruyorsunuz. nasıl insansiniz be yazıklar olsun

0|0
6|23

En İyi Kız Görüşü

• evlen ya o kadar küçük değil gideri var gene dert etme kendini işlevi dahaönemli

0|1
    0|0
    • Kendini hemen gizle abazlar mesaj atar bacım sana simdi. İşlevi nasıl bilmiyorum ki ben bakirim. :(

• yahu amma nazlı çıktın evleneceğin kız düşünsün salla evlen gitsin

• Peki

En İyi Erkek Görüşü

• kardesim kadınların zevk aldıkları nokta girişten itibaeren 4-5 cm içerde
    dert etcek bişi yok

0|2
    0|1
    • Ben öyle olduğuna inanmıyorum abi. internette eşimin penisi küçük zevk alamiyorum diyenler baya var. :(

• Adamsın adam..!

• eyv kardesim

Kızlar Ne Diyor 5

• önemli olan boyu değildir herhalde hem ailenin evlen diye baskı yapmaları yanlış çünkü daha 24 yaşındasın gençsin bence erkekler 30 yaşından önce evliliğin sorumluluğunu taşıyamıyorlar gizli kullanıcı

1|0
    0|0
    • Öylede 4O yasindada evlensem ufacık şeyle nasıl olacak.

• görücü usulünde bir kız boşanamaz şöyle bir laf vardır benim ailemde bir eve evlenerek giren kız o evden ancak eceli gelip ölünce çıkabilir boşanamaz yani ailesi izin verme hatta maalesef çoğu kadın dayak yedikleri halde kocaları tarafından aileleri sahip çıkmadığı için evliliklerine devam etmek zorunda kalıyorlar

• Boşananlar oldu benim cevremde eşinden şiddet gördüler. Benim isim gücüm var karakterin de iyi tek sorun bu :(

• yapcak bişey olsun bu yüzden evlenmeyecek değilsin :/

0|1
    0|0
    • Öylede evleneceği kişi için önemlidir. zevk almadan bir omur geçmez. bu fizikteyim nasıl bu kadar kısa ya anlamıyorum :(

• olsun dert etme bukadar bir 8-10 kilo versen daha iyi olur fiziğin açısından

• Kilo vermem ne ise yariycakki :(

• 9.5 santim olduğuna takılmadım da bence acil zayıflaman lazım seks yaparken tıkanıp kalırsın terlersin hık der gidersin allah korusun
    dediğim gibi boyunu okumadım kilonu okudum boy bir kriter değildir ama kilo itici bir kriterdir

0|1
    0|0
  • Üzülme eğer seni seviyorsa sorun yapmaz

0|0
    0|0
  • Allah kolaylik versin zor durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Önce bir 17 kilo ver. Uzar biraz.

0|0
    0|0
  • 9 cm D::QWEqwd. asqqwe

0|1
    0|2
    • 7 cm yetiyor bilader merak etme türk kızlarının derinliği 7 cm zaten

• Allah boy vermiş... ya nefret ediyorum uzun boylu adamlardan... Birde kısalara dersiniz çükün küçük diye

0|0
    0|2
  • kardeşım yorumları okudum bır kere su 10 cm falan yeter dedıklerı yalan olmuslen buyuk ırı kalın ıstıyorlar yanı ort. penısın ustunde ıstıyolar pekı caresı yok mu tabıkıde var dogal penıs buyutme egzersızlerını ıyıce alıstır teknıklerını falan uygulamaya basla ıstıkrarlı bır sekılde yaparsan 8 ayda 5-6 cm buyume ve extra kalınlaşma olur boynunu kosup oturmaya ya da 8 cm bıle yetıyor mus dıye avutmaya gerek yok tavsıyem sana otur arastır porgramını hazırla uygula

0|0
    0|0
  • kardeşim internetten uzun bir araştırma yap. uzatma yollarını bulursun ;) kendine özgüveni olmayan bir insan hayatta asla tam olarak mutluluğu tadamaz ;)

0|0
    0|0
    • Onları denedim duzgun sekilde ben 6 ay yaptım faydası olmadı

• Kendimi ifşa edemem sitede fenomenim herkes tanıyor beni kusura bakma kardeş :(

• insanın içinden gerçekten istemek gelmeyince böyle bahaneler bulması normaldir ;) ne diyim ömrün uzun olsun ;) dalga geçilecek gülünecek bir konu değil. bende gidip senin sırlarını millete anlatacak değilim sadece yardım etmek istedim ama senin kişisel meselen nasıl istersen öyle olsun ;)

• Dalga geçilcek bir durumun yok ki.
    Bir uzmana görünmelisin bu sorun aşılmayacak bir şey değil.
    Artık her şeyin bir tedavisi var.
    Umutsuz olma.

0|0
    0|0
  • eşşek arısına soktur uzasın ,, ya da normal olduğunu kabullen evlenmeden de eşine söylemek zorunda değilsin ,, ona kaldıysa bebek cıkan yere 20 cm de az gelirdi 40ila 60cm doğan bebeği düşünürsek

0|0
    0|0
  • Dipsiz kuyuya girmiceksin kardeşim rahat ol.

0|0
    0|0
    • +1 abi ya uzun sure sonra güldüm bana tavsiyen var mı :D

• Sordum bisey mi var diyr yok diyo bilmiyorum abi sagolssin yorumların icin

• @w8forrme o zaman klasik taktik. Sende yazmıcan :) Hadi bol şans ;)

• La korkma ne olacak sanki

0|0
    0|0
  • Zayiflaman lazim

0|0
    0|0
  • Dert etme evlen hatta evlenmeden önce kilo vermeye çalış göbek ve karnını erit penisin şu anki halinden daha iri görünecektir taliplerini kaçırma

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kıza evlenmeden önce söyle büyük ihtimalle rıza gösterecektir. göstermesede enazından yuvan yıkılmamış olursun..

0|0
    0|0
  • Sen evlen bisey olmaz

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok herkezinki büyük olmuyor kısmetini bulup evleneceksin

0|0
    0|0
  • Hic sakıncası yok hele ufak seven birini bulursan dokunma keyfine

0|0
    0|0
    • Kim sever ufağı abi ya :(

• Sever sever ufak olmasını bosver girişte asıl zevk veren sinir uclarıdır uzunluk degil. Tanışma devresinde biraz az açılırsın sorun cözülür. Hic kafana takma

• Tanışırken benimki 9cm haa haberin ola mı dicem :D sinirden gülüyorum artik

• dostum dert etme demeyı cok ısterdım ama gercekten kücük...

0|0
    0|0
  • evlen vibratör flan alıp zevk verirsin

0|0
    0|0
  • Vajinanin ilk 2-3 cm i yoğun sinirlerle dolu.. Çocuk falan yapabilmek içinde 7 8 cm penis yeterli diye biliyorum takma kafana helal süt emmis bir kiz bul yuvani kur eşine sevgini ver , nolursa olsun on sevişmeyi uzun tut.. Boyunuda dedigim gibi dert etme benimkide 13 cm ne var ki :)

0|0
    0|0
    • Keşke benimki de 13 olsaydı :( ufacık şeyle vajina içinde nasıl gitgel yapıcam durmadan çıkar ufak olduğu icin

• Ya dostum lütfen dert etme ona gore git gel yaparsin 13 olsa 16 istersin 16 olsa 20 istersin..

• Cockold olamyı düşündün mü

0|0
    0|1
  • Hic evlenme sen

0|0
    0|1
  • olum o boyda o penis nasıl oluyor yaa ahahaha.. içine falan kaçmıştır iyi baktın mı oralara?

0|0
    0|1
  • ürolojiye git

0|0
    0|0
    • Gittim kardeşim daha önce bir sorun yok hormanlarimla ilgili :(

• arko krem sür, ileri doğru çek sürekli. sertleşsin ileri doğru çekmeye devam et.
      kremliyken hme kalınlaşır hem uzar

Yükleniyor...