Birisi bunun açıklamasını yapabilir mi? Neden evli erkekler?

Türkiye' de çok eşlilik oldukça yaygınlaştı.. En basiti yakın çevremde yaşadım geçenlerde.. Tuhaf geldi, kız daha bakire iken bakireliğini evli birisine verdi ve gerçekten ilginç geldi bana.. Kimisi gerçekten sevdiği kapıldı için, kimisi ise gerçekten sex hayatından usanmış farklı heyecanlar bulmak için, kimisi ise sadece bir kerelik yaşamak için bu tarz yaşamakta.. Evli olan erkeklere kadınların düşkünlüğünün sebebi nedir sizce? Ne buluyorlar evli erkeklerde? Birisi açıklamasını yapabilir mi acaba?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• 1) Evli erkek evlilik sorumluluğunu almıştır. Bu devirde kolay bulunmuyor artık.

2) Evli erkek ulaşılmaz listesindedir.Bu da dahada göze batmasına neden olur.

3) Karısını aptal yerine koyarak metresine gitmesi o metresin kendini değerli bir dışkı çeşidi olrak görmesine neden olur.

4) Bunu yapan kişiler bozuk ,kopuk bir aileden gelmiş başkalarının mutlu olmasını istemeyen yaratıklardır.

Bu yazdıklarım evli kadınlara asılan erkekler içinde geçerlidir.

Ha bir de çok kişiyi idare edebiliyorum havası vermek için.

0|0
    0|0
    • ya haklısın ama işte bende o erkeklerde bayanlar ne buluyor onu merak ediyorum işte?

• Aman Allah uzak tutsun böylelerini hep bunu dua ederim ben.İstemem öyle insanı.

• inş.. denk gelmez..

Kızlar Ne Diyor 6

• böyle bir şey varsa bile kişinin kendini bağlar bana göre evli bir erkekle olmak yanlışın allahı ne kadar sevsemde deli divane olsamda hayatta işim olmaz hemen kaçarım o ortamdan vebalini alamam o yıkılan yuvanın ki terkedilenin sen olma olasılığıda büyük :)))

ama oluyor malesef böyle şeyler ülkemizde ;)

0|2
    0|0
  • Olgun erkek kızlara daha cekici geliyor

0|0
    0|0
    • sen de mi onlara katılıyorsun peki?

• anlıyorum.. dediğin gibi, fakat senin bu düşüncen gibi birini bulmakta oldukça zorlaşmış durumda.. peki senin gözünden ben hakkında olgun dermisin?

• bir şey söylemedin sanırım yanlış anladın beni..

• çok genelleme yapmışsın

evli erkek diye tercihlerinin olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • ama çok gördüm yaşayan.. yani dedim ya en yakını yanımda yaşandı geçtiğimiz günlerde, tabiki de bunu bütün kadınlara yayamayız ama tuhaf değil mi? ne buluyorlar..

• Mesala neresi seni böyle yaptı yazdığımın

• ne biliyim anlayamadım bende.. anlamında yaptım ben onu :D

• zor olan, başka sahibi olan insanlar her zaman daha cazip gelir. evli kadınlar da öyledir misal. olgunluk ta faktör tabi bence

0|0
    0|0
  • demki oda onu kocasi gibi görmüs vermis ask varsa

yada adam para verdi karsiligi bu oldu

yada adam süper yakiskli

kimi erkek bekar üc yil hic sevgili bulamzken kimide evli sevgiliside var bayanlardad böyle cok simdi

moda olan simdi evli erkek evli bayan iliskisi daha cok modada

0|0
    0|0
  • çok iyi sevişiyorlarmış ya ondandır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evli erkek bir evliliği yapmış 2, sinide yapabilir o sorumluluğu alabilir mantığı. Yasak olduğu için çekicidir. O Kadın bu adamla evliyse mutlaka bu adamda bir şey vardır mantığı. Kadın ruhundan anlaması cinsel konuda daha tecrübeli olması. kadaınlar arasında ki bitmeyen rekabet gi,bi daha onlarca neden sayabilirim... 29 yıl bekar gezdim bir kadın dönüp yüzüme bakmadı. evlendim şimdi kendimi bulunmaz hint kumaşı gibi hissediyorum bunun sebebi yiğne bayanlar :)

0|0
    0|0
  • bu soruda çok başlık var, hangine cevap vericez, ayrı ayrı mevzu bunlar çok eşlilik ayrı bir konu evli kadın/erkeğe saplantı ayrı mevzu, evli kadın/erkeğin eşini aldatması ayrı mevzu. 15 yıllık 7 yıllık birde ilişkim var. fuckbuddy mi ne diyorlar şimdilerde metresin adı o olmuş. sebep sorarsan bin ah işitirsin. ayıplayan ayıplar, yadırgayan yadırgar, sebep varki ayrılmıyor/ayrılınmıyor. sebep varki aldatıyorum. iyi bişemi değil tabiki kötü ama oluyor işte. erkeğin uçkur derdi, kadının güç ve doyumsuzluk derdi

0|0
    1|0
  • sapkınlık bence o tür kızlarla karşılaşmak istemem sonsuza kadar elizabethi tercih ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...