'Gay değilim ama seninle olmak isterdim' bu sözü fazla duyuyorum sebebi ne olabilir?

Ne zaman bi erkekle çok yakın arkadaş olsam bunları duyuyorum. Anlam veremiyorum kadınsı hareketlerimde yok tek sorun yüzüm fazla bebeksi ama öyle süt oğlan gibi de değilim. Davetkarlık gibi bişeyim asla olmaz bi erkekeğe karşı benimle birlikte olmak isteyen kız arkadaşlarım oldu ama erkekler daha çok nedense anlam veremedim gitti.Chat sitelerinde falan görenlerde hemen yavşıo hadi onların gay olma ihtimali yüksek yine . En yakın arkadşım bacaklarıma ellemeye çalışıo amk ortalığın çivisi mi çıktı nere gidiyo bu insalar

Güncellemeler:
Bazılarıda ben bisexuelim ayağında falan oluyor...Bi de sadece sana söylüyorum diyolarla sanki ben sır küpüyüm

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Tanık olduğum bir olay var bir arkadaşım var gayet normal bir erkek hatta böyle karizma fuul, maço sert bir tip

Bu okula yeni geldiği zamanlardı gece grup olarak eve dönüyoruz ,peşimize bir araba takıldı içinde de 2 adam var. Grupta da 4 kız 7 erkek var .. Tın tın geliyor araba peşimizden aha dedik biz kızlar şimdi olay çıkacak

O başta dediğim çocuk siz devam edin geliyorum ben dedi Biz aman maman dekren başka bir erkek arkadaş merak etmeyın dedı Yan ibizim maço aslında eşcinselmiş

Meğer araba o elemanın peşine takılmış.

.O senın bebek yüzünle alakalı değil deneme yapıyorlardır.

0|1
    0|0
    • bak istediğim şey bunun gibi örnekler soruya soruyla cevap veriolar ya bitiyorum

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• Demek ki sende var bi...hımmmm...i*nelik desem olmaz.

Sana böyle bişey diyenin alnının çatısına at kafayı. Teşekkür ederim deme bi dahakine o halde.

Biraz da naif konuşuyorsan demek ki.

1|1
    0|1
    • dinle bu abini..

• Bak bu mantıklı biraz anlayışsız olmalıyım demek ki...Ben Ana bu da mı gay falan oluyorum içimde ama yüzüne vuramıyorum ...Bi bakıom mk hepsi gay gibi

• demekki görüntü olarak çekiciliğin var ki erkekler bunu söylüyor ama gay olmayan biri seninle niye olmak istesin anlamadım ya kadınsı bir havan var tipin var yada özür ama gay lara çok benzetiyorlar

1|1
    0|0
    • gaylere çok benzetiyorlar derken anlamadım?

• yani bazı erkekler vardır böyle çekiciliği vardır parlaktır hareketleri konuşmaları gay gibidir anlamında

• arkadaş çok dikkatli ol,fazla içme,ıssız yerlere gitme sonun pek iyi olmaz

0|0
    0|0
  • senerk erklerehiç ilgi duyuyormusun? senin gibi erkek arkadaşlarımın banada ilgisi var ama bende onlara ilgi duyuyorum ve karşılık veriyorum hatta iki defada ilişki yaşadım.kısacası ben gayım

0|0
    0|0
  • banada kızın teki sordu gay misin?değilim dedim.yalan söyleme dedi senin gibiler hep gay olur dedi..anlamadım bu işten bişi .S

0|0
    0|0
    • yani ne alaka bunu bi kriteri falan mı var nerden esti bu kıza demi

• Sert ol sende biraz. Ne bebek suratlı çocuklar ne hatunlar götürüyorlar. O yüzden bebek suratlı olmak sorun değil. Senin davranışlarında sorun vardır dostum

0|0
    0|0
    • bebek surat diye tek kadınsı olablicek şey ,o anlamda dedim

• senin de gönlüm var

0|0
    0|0
    • gönlüm olsa heralde hoşuma gider neden sebebini araştırayım ki...Tam aksine bi kadınsı taraf varsa onu kapatmak istiyorum.Daha önce hiç bi erkeği arzulamadım yani

Yükleniyor...