Vibrator kullanan var mi? Oneriniz var mi?

Merhaba arkadaslar. Ozellikle cinsel saglik kategorisini sectim zira vibrator olmayi dusunme sebebim, son zamanlarda cinsel hayatimin olmamasindan dolayi bedenende, ruhende iyi durumda degilim. Sevgilimle ayrilali uzun zaman oluyor ve sirf zevk icin kimseyle yatmak istemiyorum. En iyisi vibrator almak dedim ama daha once hic kullanmadim. Siz kullandiniz mi? Onerdiginiz bir marka var mi? Bazilari cok sagliksiz olabiliyormus, kalitesiz vs. Ama cok pahali birsey olsunda istemiyorum.
Umarim kucuk gorulecek ya da dalga gecilecek bir sey degildir. .
Simdiden tesekkurler.

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• git al alabiliyrsan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kullandım. Çok memnun kaldım.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Önemli olan kaliteli birşey alman sağlığın için.

0|0
    0|0
  • Türkiye gibi bir memlekette cinsel hayatının olmaması ve üstelik kızsın enterasan

0|0
    0|0
  • bunun tek sebebı senın bosalamaman.. yani mast yaparken g noktalarını tam bilememen.. bu yüzden mast yaparken bosalmıyorsun ve sadece sulanıyorsun.. yani zevk suyu gelıyor ama sen bosaldıgını zannedıyosun..

0|0
    0|0
  • Ben vibratoru sirtimda kullanıyorum masaj aleti olarak

1|0
    0|0
  • Ucuzları tahriş veya alerji yapabilir. Sürekli kullanacağın bir şey için paraya kıy bence. Yalnız anal ve vajinal vibratörler farklıdır. Ona göre seçim yap.

0|0
    0|0
  • Vibratör zevk vermez emin ol. Kalın penisli bir erkek bul, duygusuz yaşa o zaman?

0|0
    0|0
  • lazım olmadı

0|0
    0|0
  • Birincisi canlısina alıştığın şeyin makinesi ne olucak sana faydası olmaz bence kendini biraz daha dinlendir ve bu zaman zarfında seni her yönden doyuracak bir erkek bul derim 😈😆

0|0
    0|0
  • Arz talep meselesi tabi ama canli olanın yerini nasıl tutabilir ki mast yap daha iyi

0|0
    0|0
  • Iyi bir dost ararsan tanisabiliriz

0|0
    0|0
  • Hem cinsel hemde seni tatmin edebilecek manevi yonden birini bul bence

0|0
    0|0
  • Çok küçük avuç içine sigabilecek kadar vibratorler var marka bilmiyorum ama.

0|0
    0|0
  • yakınlardaysan ben talibim ciddiyim

0|0
    0|0
  • Vibratör olmadan olmuyor mu

0|0
    0|0
  • tamam benimle yatma ama vibrator yerine kullanabilin

0|0
    0|0
  • seks yaptınsa vibratör doyurmaz

0|0
    0|0
  • şeyini parçalama da lazım olur

0|0
    0|0
  • anal girişe uygun olanlardan al 2sinede kullanırsın.

0|0
    0|0
  • Iyi bir vibrator ile kimseye ihtiyacin kalmadan keyfini alabilirsin... Kadinlar icin bence sart.

0|0
    0|0
  • Evdeki malzemelerle kendine bir vibratör yapabilir sin?

0|0
    0|0
  • Ben vibratör tavsiye edemem ama bence seni mutlu edecek bir erkek arkadaşı edin daha iyi olmaz mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne olduğunu bile bilmiyorum :)

0|2
    1|1
  • valla kulananabılırısn ama söyle söyliyim bir kaç çeşit al :) yani 300 lira kadar harcayabilirsin çok menun kalıcaksın:)

0|0
    0|0
  • Kardeşim senin işin gücün yok mu böyle poh tan şeylerle uğraşıyorsun

0|0
    1|1
Yükleniyor...