Seks bagımlısı mıyım?

Günde 3 kez masturbasyon yapıyorum , yatagıma girince aklım direk oraya gidiyor. Bakireyim hiç cinsellik yaşamadım ama bu fazla istekli olma hali beni korkutuyor. Acaba seks bagımlısı mıyım?

0|0
8|53

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce kardeş şunu söyliyeyim ,
    Bu sitede hakaret etmeden doğru dürüst yazılmamış , adeta soruyu soran kişiyle alay edermişcesine yazılmış görüşlere bakma.

Bakire olan cinselliği daha çok merakeder..
    Ne var bunda ? Ayıplayanlara bakma.
    Hormonal da olabilir bu durum , ya da tanık olduğun şeyler seni buna sürüklüyor.. ya da sevgilin var , ya da hoşlandığın ne bileyim onu düşündükçe mas yapma gereği duyuyorsun..

Aşırıya kaçma bence , çünkü vajinal orgazmda zorlanabilirsin.. Kararında bırak :) kendine hobi bulabilirsin ya da bir uğraş azaltabilirsin bunu..

Sağlıklı olan cinsellik yaşaman ama bu karar senin güzel arkadaş..

Sevgiyle kal.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Hayır mast bağımlısısın.

4|0
    0|0
  • Bunu bu şekilde anlayamassın. Gerçek ilişkilerden sonra buna karar vermek gerek. Ancak mast. bağımlılığı olabilir. Buda genetik ya da hormonal olabilir. Çözüm :bunun bilininde olup kontrol ya da düzene sokmak. İradeli olmak spor yapmak Vucudu yoracak uğraşlar edinmek, afrodizyak gıdaları öğrenip onların tüketimini azaltmak. En önemlisi boş vakitlerinde bir hobi uğraş edinmek.

1|0
    0|0
  • Sanırım öylesin :)
    http://i.hizliresim.com/22VyjL.jpg

2|2
    0|0
  • İstek gelince mi yapıyorsun mast? Yoksa zevk almak için mi sadece?

0|0
    0|0
  • imkanın varsa evlen :) ve olabildiğince yatağından uzak dur

0|1
    1|0
  • Masturbasyon bağımlısı olmuşsun. Bu bir dönem bana da olmuştu bir ara ama geçti şu an. Kontrolü eline al.

2|0
    0|0
  • seks değil el bağımlısısın seks yorucu bir işlevdir.

1|0
    0|0
  • Bakireysen bağımlı falan değilsin, yapmadığın için bu kadar çok arzuluyorsun. Düzenli ilişkin olunca durum değişir.

1|0
    0|0
  • büyüyünce geçer

0|0
    1|0
  • değilsin sadece hormonların biraz hareketli o kadar meraklanma o yaşlarda herkez öyle keşke ilerde de öyle olsak ama malesef

1|0
    0|0
  • gerçeğini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Aşırı isteklisin

0|0
    0|0
  • Mast. bağımlısısın tatlım olur öyle kasma fazla çokta yapma üzme kendini :D

1|0
    0|0
  • yok sen mast bagimlisisin zaten iliskiye falan girme ruhunu bozarlar sen kendi bedeninle mutlusun seks yapsan bu kadar zevk almaz alamazsin ona gore dikkat et

0|0
    1|0
  • bunun tek sebebı senın bosalamaman.. yani mast yaparken g noktalarını tam bilememen.. bu yüzden mast yaparken bosalmıyorsun ve sadece sulanıyorsun.. yani zevk suyu gelıyor ama sen bosaldıgını zannedıyosun.. bu kolay cozumu var tabi 20 dklik

0|0
    0|0
  • bu yaşta normal ama sen genede kendine meşğuliyet bul yoksa hayat geçmez hayattan soyutlarsın kendini

0|0
    0|0
  • Günde 100 kere vajinani emerdim

0|0
    2|0
  • Hormonların halay çekiyor :D Güzel güzel.

1|0
    0|0
  • daha hiç seks yapmadan seks bağımlısı olmak çok garip. sadece abazasın bağımlı falan değilsin

1|0
    0|0
  • işte biraz merak biraz hormonlar.. doğal bir şey..

1|0
    0|0
  • Hastalik haline donusmus azcik hakim ol kendine

0|0
    1|0
  • mükemmelsin normali bu zaten

1|0
    0|0
  • Masturbasyon bağımlısısın. Seks bağımlısı olman için seks yapıp hep yapmak istemen gerek

1|0
    0|0
  • yasamadigin seyin nasil bagimlisi oluyon çözemedim

0|0
    0|0
  • Seksipaza

0|0
    0|0
  • Çok isteklisin benim gibi

1|0
    0|0
  • Seks makinesisin

0|0
    0|0
  • bu çok fazla ilerde seksten verim almayabilirsin

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende de durum ayni.. Yataga girmemle sürtünmem bir oluyor :/

1|4
    0|0
  • üzülme geçer

1|0
    0|0
  • ohaaa... kız çok bee?

0|0
    1|0
  • Bende öyleyim

1|2
    0|0
  • Tatlım bakire seks bağımlısı olmaz :) mast alışkanlığın var

1|1
    0|0
  • 3 yine iyiymiş :/ benim 8 çünkü.

1|2
    0|0
    • inandırıcı değil..

• Ya bir seks yapın ya 8 defa mast ne demek ya?

• @LastFarfann her zaman 2. kişiyi bulamayabiliyor insan. o zaman da el mahkum.. :p :D

• Evet bağımlısı olmuşsun ve bundqn kurtulmazsan 1 hissizleşir 2 cinsel birleşmedeb zevk alamazsin ilerde

1|1
    0|0
Yükleniyor...