Bu sorun sadece bende mi var 😔?

Vajina girişinde yani deliğin kenarında küçük bir et parçası var, bu nedir? Dudaklar değil alt tarafı kast ediyorum.. İlerisi için utanıyorum da, aldırmak tek çare mi?

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Genel bir yanılgı var Hpv sadece cinsel oyl ile enfekte olur diye Hpv virüsunu havuzdan hamamdan iç çamşırından ortak kullanım alanalrından kapan insanalrın oldugunu unutuyorlar. Zor bir ihtimaldir bömyle bir durum fakat Gunumuz gençleri ve alışkanlıklarımız düşünülünce Yetersiz düzensiz uyku yemek bozuklugu aşırı sitres bagısıklıgımızı zayıflatıp bu tur hastalıkalrı kapmamıza olanak sağlıyor. Hpv nin siğil yapan 50 tane çeşidi var nerdeyse bu duz olabılır karnıbahar gibi olabılır yayılabılır yayılmayabılır toplu cıkabılır dagınık çıkabılır Burdan kendinizi hayır değil gibi avutmanız çok yanlış utanılcak sıkılıcak bir durum yok kadın dogum uzmanları günde 50 tane vajina görüyor seninkinemı takılıcak doktor o mesleği o randevu alıcaksınız gidiceksınız gosterıceksınız doktorunuz size yardımcı olucak hpv olmak zorunda değil baska bır seyde olabılır erken teshıs herseyde çok onemlıdır gidip bir görünmekten ne zarrar cıkar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İcerisinde sayilir derecede var
    bir kac arkadas daha sormustu bence bu bizin yapimiz gorunmuyor ki

0|0
    0|0
    • Ya benimki deliğin kenarından çıkmış gibi biraz aşağı doğru iniyor.. Normalde hiç görünmüyor ama arasını açtığım Zaman direkt görünüyor

• Ya böyle ortayı açtığım Zaman görünüyor ordan sarkmış küçük bir et parçası.. Utandım rahatsız eder belki diye düşündüm 😔😔

• Biz bayanlar fazla ayrinticiyiz
      Aslinda uzerimize dusen sadece bakimli olmak. Emin ol sorun olmaz. Hepsininki cok mu matah incelesen binbir kusur bulursun :)

Erkekler Ne Diyor 27

• Rahatsız ediyorsa aldır yoksa kalsın

2|0
    0|0
    • Rahatsız hiç etmiyor, ama evlendikten sonra eşimden utanıyorum ya tek sorun o ne biliim

• Utanılcak birşey yok. Rahatsız etmiyorsa bırak kalsın. Evlilik iki hayatı birleştirmek demek cinsellikten o bòlgelerden ibaret demek değil. Evlenince eşin rahatsz olursa o zaman aldırırsın

• Cinsel hayatın var mı aktif?

0|0
    0|0
  • Sadece sende var.

0|0
    0|0
  • Bırak kalsın yahu 😊
    Hiç bir erkek, ama bunun vajinasindan bir et parcasi sarkiyir bn bununla evlenmem demez merak etme 😎

0|0
    0|0
    • Ya normalde görünmüyor zaten.. Arasını açtığımda deliğin ordan görünüyor.. Ama utanıyorum😔

• Anca oral sks yaparken oda bakarsa gorur yani?

• HPV 'dir bu , siğil gibi olur , bulaşıcıdır. Tedavi edilmezse nar gibi dağılır.

0|0
    0|0
    • Sivil gibi değil.. İnce uzun pembe renkli bir et parçası.. Yani deriye ekli siğil, sivilce gibi durmuyor.. 1 cm kadar

• Görmeden kimse birşey söyleyemez ama mercimek tanesi gibiyse et parçası gibi olur , HPV dir o.

• Takma bukadar kafana hiçbir erkek bu küçük ayrıntıyla uğraşmaz sanmam yani ;) diğer herşey yolundaysa dert etme ;)

0|0
    0|0
  • İç dudak sarkmış

0|0
    0|0
    • Böyle saçma yorum geleceğini biliyorum.. Dudaklarda problem yok gayet derli toplu özellikle belirttim.. Dudaklarla alakalı değil diye

• O zaman aldırcaksın

• evet aldırmanız mümkün özellikle tahrik olmanıza da faydalı cünkü o et parçasına dudaklar değince azgınlık başgösteriyor birde kiloyla alakalı olabiliyor aşırı kılo alıp vermelerde de bu sıkıntı görülüyor zararı yok

0|0
    0|0
    • Hiç aşırı şişman ve aşırı zayıf olmadım.. Ama ergenlikte olan birşeydi bu 12-13 yaşlarımda sanırım..

• seks sorunun olmaz yani libidoları tavan yaptırır bence kötüde değil kocan seni vajınan için sevecekse heç evlenme , haa bu arada orayı emdir bakimmm birdaha aldırmayı bile düşünemen

• Doktora git.

0|0
    0|0
  • aldırma kaldın inan hiç sorun olmayacak

0|0
    0|0
  • arasini acriginda gorunuyorsa birak kalsin birlesme ve oralda sana avantaj saglar

0|0
    0|0
  • muhtemelen hymen o söylediğin

0|0
    0|0
    • Nedir o

• Zar değil.. Et parçası.. Dudakları açınca ortadan küçük bir et parçası çıkıyor

• vajina girişinde olan et parçası hymen dudaklar arasında başka et gibi görünen üreter var ama onu demiyorsundur. sen bir doktora git ne olduğuna baksınlar

• tam olarak anlayamadım ama ektradan bir et parçası ise sana zararı olabilir aldırman gerekebilir

0|0
    0|0
  • okurken tahrik oldum

0|0
    2|0
    • Dalga geçmeyin lütfen ya...

• Bazen istenmeyen et parçası olabiliyor bende k. doğumda clsyrm

0|0
    0|0
  • google diye bir doktor var oraya yazıp baksan ya.. hem daha iyi bilgi almış olursun

0|0
    0|0
    • Baktım, araştırdım.. Ama benim gibi sorunu olan ve bir çaresine bakmış olan varsa diye buraya da danışmak istedim..

• Hayır hiç birleşme yaşamadım.. Ya sorun değil aslında bana hiçbir zararı yok.. Ama evlenince sorun olur mu ben bundan korkuyorum, eşim tiksinir mi ya da bu ne felan diye bir tepki verir mi

• yon gecirdim sorun olmuyor :)

• ya ne alaka bence önemsenmez bile

0|0
    0|0
  • Tam olarak nasıl bişey daha açık tarif edebilir misin?

0|0
    0|0
    • Giriş deliğinin etrafından aşağı doğru bir et parçası ince uzun birşey işte.. Normalde görünmüyor, arayı açtığım Zaman görüyorum

• anlattıklarına göre tama kafamda tam hayal edemedim ama bence bir sıkıntı olmaz gibi...

• Sıkıntı çıkarmaz. o sana özel

0|0
    0|0
  • Emdirin bana gecer

0|0
    0|0
  • hala ordamısın

0|0
    0|0
  • Bildigim birindede vaardi onemsizz bence hic bir sorun teskil etmez

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz delik olsun yeter :) ilerde sorun olmaz.

0|0
    1|0
  • Mast yapıyormusun?

0|0
    0|0
  • takmaz kimse onu takma kafana

1|0
    0|0
  • Onu yirim

0|0
    1|0
  • Kadın doğuma git burdakiler sorun olmaz yeter ki vajina olsun havasındalar

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Jinekolojik muayene yaptırsan iyi olacak canım sonradan mı çıktı ağrılı mı gibi bunları göz önünde bulundurarak git zaten aldırman gerekiyorsa alınır. Utanılacak birsey yok korkma.

0|0
    0|0
  • aratıver ablacım arama motorunda veya çek gönder doktora resmi şimdi aldırtırsın yanlış bişeyi başına dert alırsın.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarına bağlıdır.

0|0
    0|0
    • Aldırsam Zara etkisi olur mu ki peki

• Aldırmanı gerektirecek bir durum değil bence. Birçok ameliyat yapılıyor şimdi cinsel bölge ile ilgili, sanmam olacağını.

• Nasıl bir şey ya o

0|0
    0|0
Yükleniyor...