Sperm tadının oral sekse etkisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilenler bilir spermin tadı ve kokusu pek hoş değildir. Oral seks esnasında parterinin ağzına boşalmak ( iğrenç bir tabir ama yumuşatamıyorum malesef) erkek için zevk veren bir durum iken kadınlarımız için tam bir zulümdür.

Bir işkence yöntemi olarak kullanılsa işkenceci pislikler eminim %90 verim alacaktır. Yani elektirik falan verip masrafa girmeye ne gerek var ?

Neyse efem bundan 1 yıl önce falan başımın belası, arkadaşın hası yarı cahil arkadaşım Kamil ile sohbet halindeyiz. 2 erkek bir arada sohbet ediyor ise konu bir yerden sonra sekse gelir eni sonu. Nitekim öyle oldu da...

Kamil kadınının oral seks yapmak konusunda isteksizleştiğini söyledi. Nedenini sordum, bilmiyorum falan diye geveledi. Biraz düşündükten sonra dayanamayıp sordum tabi doğruyu şöyle lan boşalıyorsun değil mi ? kızın ağzına dedim.

Evet ama çok hoşuman gidiyor diyince tepemin taşı attı az kalsın vuruyordum ağzının orta yerine. Vurdum mu ? Vurmadım. Bilirsiniz Kamil'i severim ben.

Neyse efem kendisine bir reçete yazıp yolladım. Bir süre sonra geceleri çılgın attıklarını öğrendim ve mutlu oldum. Bir kere daha bildiklerim arkadaşımın götünü kurtarmıştı. Unutmadan ben bu bilgiyi kız arkadaşımdan öğrendim.

Şimdi gelelim reçetemizin içeriğine;

Beyler oral seksten zevk alıyor musunuz ?

Peki parterinizin ağzına boşalmak ?

Soruların cevabını biliyorum elbette aramız da istisna olanlar çıkacaktır lakin ben sizin iç sesinizim çocuklar. Sonuçta aynı yol üzerinde yürüyoruz.

Naçizane tavsiyem; Lütfen dışarıya boşalın, ateşli bir sevişme geçirmiş olabilirsiniz, hatununuzu 100 çarpı mutlu da edebiliyor olabilirsiniz ama ilişki esnasında ki bir ağza boşalma operasyonu tüm sevişmenin içine edebilir. Hatta PARTNERİNİZİ SEKSTEN DAHİ SOĞUTA BİLİRSİNİZ. ( ben vaz geçemedim tabi bu huyumdan ehehehe)

Neyse illa ki ağzına mı boşalmak istiyorsunuz ? ( eeeeeeveeeeeetttt)

Çözüm basit, meyve tüketimine öncelik verin arkadaşlar, özellikle sulu meyveler sperm tadına etki etmektedir.

Eğer illa ki bir meyve örneği ver diyecekseniz cevap olarak ANANAS diyorum. Düzenli olarak tüketilmesi durumunda performans etkisini fark edeceksinizdir.

Bayan arkadaşlarım ise eşlerini kırmak, üzmek istemiyor olabilirler onlara da tavsiyem çaktırmadan meyve yedirmeleri her gün ama her gün. Gerekirse kendi eliniz ile soyun, dilimleyin hem kendisine hizmet edilmesinden mutluluk duyacak hem sperm tadı değişecek. Böylece hem ilişkiniz de hem yatağınız da nirvanaya ulaşma yönünde bir adım daha atmış olursunuz.

BURAYI BÜYÜK YAZIYORUM, SİGARAYI AZALTINIZ SPERMİN İĞRENÇ KOKUSU VE TADINDA Kİ EN BÜYÜK ETKEN SİGARADIR !

NE KADAR AZ SİGARA NE KADAR ÇOK MEYVE O KADAR İYİ BİR ORAL SEKS.

Peki siz ne düşünüyorsunu bu konuda ? Sperm tadı sizce de oral sekste bir etken değil mi ?

Neyse efem sorumu noktalarken bir saygısızlığım oldu ise af ola.

Saygılar... Saygılar...

Güncellemeler:
dipnot: İddia ettiğim bilgiler sallamasyon değildir. Tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır. Tecrübe ile sabitlenmiştir.

Teşekkür ederim.
Daha önce seks yapmamış arkadaşlar da olumsuz etki bırakmak istemiyorum lakin bunu daha önce seks yapmamış sadece videolar vasıtası ile oral seks hakkında fikir sahibi olan arkadaşlara söylemem gerekiyor ki; filmler de gördüğünüz kadınların öyle zevk ile ağızlarında o sıvı ile oynaştığına bakmayın. Onlar para alıyor bu işten :)

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• kıvam, miktar erkekten erkeğe değşir. bazı erkekler çok koyu kıvamlı ve bol miktarda boşalır.

Böyle sperm yapısı kadınlar için çok çekici değildir.

bazı erkekler ise daha akışkan, saydam ve az miktarda boşalır. yutulması daha kolaydır.

tadı ve kokusu yiyeceklerden etkilenir.

İlk başta kadınlar için itici gelse de bir süre sonra vazgeçemeyen kadınlar görülmüştür.

ayrıca kocasının spermlerini yutan kadınların hamileliklerinn başlangıçlarını çok daha kolay atlattıkları birlimsel bir veridir. çünkü yutulan spermler sebebi ile beden erkeğin DNA sına alışır.

hal böyle olunca da embriyo ile daha az mücadele eder.

bu da hamileliğim başındaki bulantı vss leri azaltır.

0|1
    0|1
    • hamilelik isi enteresanmis he.

• ya burda joker var bebeyimmm :))) ( doğrusu bebeğim biliyorum.. taşak olsun diye öyle yazdım )

• tadı tuzludur. bıldırcın yumurtası içmek gibi bir şey olsa gerek .

Kızlar Ne Diyor 10

• ben şahsen seviyorum... bunu eşimden ilk isteyende benim hatta eşim bile şaşırmıştı ama hayır demesine imkan vermemiştim... şuan ise 100/80-90 ikimizinde tercihi ama şimdilerde önceliği ona verdim daha sonra ben.. tiksinilecek bir tadı yok doğrusu ben tadını seviyorum bu belki eşimi sevmemden kaynaklanıyor olabilir ...

0|6
    0|0
  • açık konuşmak gerekirse sadece soru başlığını okudum ve ona cevap veriyorum :) pişmemiş hamur gibi kokuyor tadı ise değişkenlik gösteriyor sanırım yeme içme alışkanlığına göre bazen biraz tatlı bazen hafif tuzlu gibi olabiliyor.yutmuyorum ama sevgilimi öyle boşaltmaktan keyif duyuyorum

0|5
    0|0
  • ay bi dk ya ...ben niye hiç o iğrenç kokuyu alamadım ? sevglim aşırı meyve ve tatlı yer ayrıcada sigara içmiyo bu yüzdenmi yani? hep sölerler çok iğrenç falan hiç iğrenç değil efendim :S hafif tatlımsı bi tadı var ...kokusu pişmemiş hamur gibi ve kıvamıda çiğ yumurta gibi bişey beni kokusu falan rhatsız etmiyo ayrıca çocukluğum boyunca çiğ yumurta içtiğim için kıvamıda pek itici gelmiyor...ama ben erkeklerin sadece görüntü olarak değil his olarakta ağza boşalmayı tercih ettiğinden eminim...boşalırken ne kadar sıkı çekersem ciğerlerime o kadar zevk aldığını görebiliyorum hatta bi ara aaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeeeeooo gibi garip bi ses çıkarmasına neden olmuştum ...ay bilmiorum ben bi tuhafım yada benm sevglimin spermleri tuhaf :D biz bunu eğlence haline getirdik yani..yaparken hikaye anlatıyorum" evet spermlerimiz burdaa üretiliyooooooorr sonra burdan böleee böle böle yukarı yukarı geliyoorrr sonra tam burdan böleee hüppp diye çıkıyolarrr " :DD ay yne çektim canm xD

0|2
    0|1
    • ciddi misin ? bilmiyorum ama ciddiyse eger gercekten meyve ve sigara olayindandir :)

• hımm en yakın zamanda yaşaman dileğiyle

• tadını kokusunu bilmiorum bizi aydınlattığın için thanks a lot :)

0|2
    0|2
    • Gelecekte isine yarayacak seyler iste bunlar :) bak bize kimse söylemedi iste bunlari ahhh ahhh.

• sana göre ne var tadına bakmıyosun heralde

• sana göre ne var ? anlamadim valla sorunu. ama benim ilgim sadece bayanlara bu yuzden tadina bakmam gerekmiyor. :)

• yani ne kadar ıyyyyyyyyk desemde ilerde sevdigim adam için ve onun mutlulugu için yapmıcagım şey yok

1|3
    0|0
  • Benim sicak olmasi midemi bulandiriyo garip bibtadibvar ama o zevk aliyo bende izin veriyorum bazen istiyo zaten :)

0|1
    0|0
  • Aramızda sigara içip, sevgilisine zulüm edenler varsa, cezalarını bulsunlar !

Kahrolun!

0|2
    0|0
  • Bunu içenler yutanlar var be. Öykk!

0|1
    0|1
    • P*rno filmdir efem onlar ya da istisna bayanlar vardir bilemedim.

• BU arada " sinrilerninc çok güzel oluyorsun" :))

• ıyyyyyyyyyyyykkkkkkkkkkkkkkk

0|0
    0|1
  • yuh ya millet ne kadarda kolay anlatiyor bunlarin dinimizce haram oldugunu biliyormusunuz yaziklar olsun ne diyim dicek lafim kalmadi simdi eksi verebilirsiniz modern insanlaarrr !

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kız arkadaşım tadını beğeniyor ama bende dikkat ederim baharatlı yemem çok kahve içmem sigarada içmem meyve yerim..ama çok geldiği zamanlarda (uzun süre boşalmamışsam) miktarı bol olduğunda midesi kalkabiliyor birazını yutabiliyor...ama ağız içinde oral anında boşalıvermek muhteşem bişey..etraf da batmıyor :)

0|1
    0|0
  • P*rnografi, kadının meta olarak kullanıldığı ve erkeklerin hegemonyasında olan bir sektör olduğundan kelli, "i wanna cumshot in your face/mouth" sekansı neredeyse bir çok erkeği cezbeder ve denemeye yöneltir. Bu, çok normal bir durum. Zira bu sekansta erkeği cezbetmeyen ne yok ki ? Bir kere boşalıyorsunuz, hem de klasik yöntemlerle değil çok sarkastik, havalı ve sert bir biçimde, kadının "ağzına yüzüne" boşalıyorsunuz. Daha ne ? Bu da yetmez, partneriniz spermlerinizin hepsini yutsun istiyorsunuz, bu düşünce size daha çok heyecan verici geliyor, daha da tahrik oluyorsunuz. Zira spermleriniz heba olmuyor yahu! Var mı arttıran ? Sonra, aşağılama da var işin içinde, partnerinizin karşısında yüceliyorsunuz, biraz biraz bdsm olayına giriyor, domine kişi oluyorsunuz bilinçaltınızda. Bu da bu fanteziyi vazgeçilmez kılan yegâne bir şey zaten çünkü;

Çünkü seks de, karşı cinsle kurduğumuz hemen hemen her türlü ilişkide olduğu gibi, ego masturbasyonu yaptığımız bir mefhum. Egomuzun okşanması herkesin hoşuna gider. Bir aseksüel hiç seks yapmaz doğal olarak ve bunu bilemiyebilir mamafih seks yapan insanlar olarak hepimiz içten içe biliyoruz ki egomuzun tatmin edilmesi en güzel orgazmdan da güzeldir.

Kadınların ise, doğalarından mütevellit; itaat, hizmet, hürmet etmek, baskın değil suskun taraf olmak hoşlarına gider. Konuya daha iyi vakıf olabilmek için bir antrparantez;

Bu günümüz dünyasında batı kaynaklı "dünyanın geri kalanını nasıl dejenere ederiz ve onları kukla gibi oynatmakta nasıl level atlarız" düşüncesiyle feminist propaganda kullanılarak, "kadın ve erkek eşittir" gibi absürd ve gerçeği yansıtmayan bir düşünceyi kadınlara ve hatta erkeklere bile dikte ve enjekte etmeyi başararak, kadınların domine bir karaktere dönüşmelerine, geleneksel kadın misyonlarını terketmelerine sebebiyet vermekte ve bu sorun düzgün gitmeyen evliliklerle dolaylı yoldan dünya nüfusunun azaltılmasına sebebiyet vermektedir.

Dağıtmayalım;

Kadınların spermden tiksinmesi anatomik olarak imkansızdır. Spermin kokusu hakkında meyve yeme, soğan yememe gibi faktörler çok büyük bir farklılık yaratmaz ve kimsenin umrunda da olmaz bu. Böyle bir öneriye hiç kimse dikkat etmez dahası. Cüzdanın gözünde prezervatif taşıyan bir erkek nesliyiz biz, nerede ne zaman ilişkiye gireceğimiz bu denli belirsizken, en fazla yapacağımız hazırlık yine cüzdan-prezervatif konseptinde olacaktır.

Ve bunların yanısıra, benim de kişisel tecrübelerimle sabittir ki kadınların büyük bir çoğunluğu sizden önce kendileri teklif ediyorlar ağızlarına boşalmanızı. Söylemeseler de beklenti içine giriyorlar. Hoşlanmayanlar da vardır fakat bir klişedir ki çok doğrudur; kadınlar bazen "hayır" derken aslında "evet" diyorlardır. Bu da yukarıda dediğin gibi anatomileriyle ilgilidir, kadınların doğasında asla ama asla domine olmak yoktur, bu aynı kadın göğsünün 1950'li yıllara kadar hiçbir ama hiçbir şekilde cinsel obje olarak görülmemesi fakat Hollywood ile cinsel obje addedilmesi gibi bir dejenerasyondur.

0|0
    0|0
    • Bosalma anindan sonra ki yüz ifadelerini hatirliyorum da :))) ahahaha

• Çözüm kahveden kaçıp, ananasa abanmakta. Ayrıca tadının da o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum ya. Önyargıdan olmasın o :D

Bak şimdi ne biçim üstüme çökecekler haha :DD

Ananas gerçek ama, kafa bulmuyorum. Erkekte alınan gıdalar, kadınlardaysa adet döngüsü tadı etkiliyor. Bilimsel, sağlam kaynaklarım var :p

0|0
    0|0
  • Her hali ile çok saygı duyulası bir vücut sıvısı.. Geç geleni, geldi mi de bol olanı makbul. Partnerime sorduğumda tadının hep biraz tuzlu - biraz tatlı cevabı almaktayım. Galiba kıvamını tutturdum daha şikayet eden olmadı :) Cilde iyi geldiği olayını araştırdım gerçekten bilimsel olarak içerisinde cildi geren ve güzelleştiren vitaminler varmış. Bir erkek olarak ben yutamazdım ama partnerim yuttuğunda normal birleşmeden aldığım zevkten bile daha fazla zevk duyuyorum. Oral sex güzeldir.

0|0
    0|0
  • her eve lazım hafız... bulutların üzerinde ne tatsa, mis gelir bünyeye

0|0
    0|0
  • iğrenç

0|0
    0|0
  • Sağolasın doktor. :)

0|0
    0|0
  • ? ? ?

0|0
    0|0
  • Spermin tadına bakmayan kız kalmamış. Doğru düzgün kız bulmak zor artık. Hepsi sexi en uç noktalarda yaşıyor sonra da evlenecekleri erkeğe masum kız numarası yapıyorlar. ben gidip kendime şişme bakire kız alıp onunla evleneceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...