Erkekler çiş yapinca neden pipisini yıkamiyor? Asla oral yapmak istemiyorum haksiz miyim?

Nasil rahat ediyorsunuz neden temizlenmiyorsunuz? Bir iki sallayıp pantonun icine sokmak yetiyor mu? Sallayinca temizleniyor mu?

Güncellemeler:
Asla yapmak istemiyorum -yapmadim oraldan degil pislikten bahsediyorum

0|0
0|56

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 55

• Böylr sorunca bütün erkekleri tanıyormuşsunuz hissine kapılıyorum.

Senin çevrendekiler öyle.

1|0
    0|0
    • Hic tv de filmlerde görmüyoruz çünkü erkek pisuarlarinda musluk varmi?

• artık cafeler de taaret musluğu dediğimiz musluğa doğalgaz döşeli ve sıcak su akıyor... evlerde de yakında bu sistem olacak bizim evde var şahsen.. bayanlar erkeklere göre daha hijyen

• @Kaçak26 Bayanların daha temiz olduğuna katılıyorum :)

• yapmasınlar boş ver sonra kim prostat olacak sallyınca temizlenmez tabi temiz olmasını istersen oturarak yaparsan mesanede ve yolda idrar kalmıyor ve taharet le iyice temizleniyor tabi bu konuya dikkat etmeyenle beraber olursan istenmez haliyle haklısınız

0|0
    0|0
  • canım sokakdan geldigin zaman direk yatagamı dalıyorsun sen herşeyin bir adabı uslubu bir yolu bir düzeni vardır.. birlikde olacagın kişide sende duş alıyorsunuz güzel kokular vs sonra ne yapacaksanız yapıyorsunuz bu evlilikdede böyledir yok sa pis pis kimse o tarz şeyleri yapmaz yaptırmaz tabi bu biraz tartışılır bu tarz bir cinsellik eşler istemeye bilir bu istege baglıdır ama çogunlugu yapıyor olabilirde olmuyor olabilirde...

0|0
    0|0
    • Sadece oral icin degil normalde de kötü bu

• bak canım benim erkek in üreme organı ögle bir şeydirki bir erkek bile daha birçok şeyi cözememişdir. şimdi sendiyorsunki erkek neden idrarını yaptıgında yıkamıyor canım yıkıyacak bir durum yok çünki idrarını yapınca zaten kamış ın içi oldugu gibi dökülüyor bunu şöyle özetliyim.. bir baradaga su koy ve ters i aşşaga getir noldu? boşaldı hiç içinde su kalmadı bu kadının inrar durumudur tabi kadındaki durum farklı alt aşşagı durdugundan ötürü idrar her yanlarına sıçrıyor buda onların yıkaması zorunlulugunu doguruyor ama erkekdekinide pipet gibi düşün üzerimize başımıza sag sola sıçrama gibi bir durum sözkonusu degil nereyi hedeflersen oraya gider ve kamış içinde hiç idrar kalmaz ve yıkıyacak bir durum sözkonusu olmaz çünki Erkegin üreme organına idrar sıçramıyor hortum var ondan dolayı yıkancak birşey çıkmıyor ortaya gelirse 2 damla bir su damlası onuda bir cogu pecete ile silip gecerler ama çogunlugu iyice boşaltır o silmeden kurtulur idrar erkek penisinin dışına bile deymez...

• cis yaptigimda basini mutlaka yikarim bu oncelikle kendim icin faydali kiz atkadas in oral yapmasi icin değil onun icin zaten ozellikle yikarim

0|1
    0|0
  • Ne kadar sallarsan sallada dona düşer son damla😊

1|0
    0|0
  • ıslak mendil bulundur yanında birde dezanfektan ıslak mendille sil dezanfektanıda sür oralını yap olurmu? birde ben yıkıyorum gel bana yap sanki her önüne gelene oral yapıyormuş gibi birde dert yanıyor yapacağın adamı sok duşa beraber girin yapın ne yapacaksanız?

0|0
    0|0
    • Kimseye yapmadim konu oral degil pislik

• işte erkekler deyince böyle oluyor birde yapmak istemiyorum diyince sanki her zaman yapıyormuşsun havası veriyor. ben yıkıyorum işte herkes kendinden sorumludur.

• çünkü sidik denilen şey penis kanalından tek bir noktadan çıkıyor sizinki gibi fışkiye gibi değil. :D bundandır

1|0
    0|0
  • Kamera nerde söylede ara sırada el sallim 🤔

2|0
    0|0
  • o yıkamayanların sorunu taharet diye bir şey var.

1|2
    0|0
  • Onlar istibra nedir bilmiyorlar. Öldükten sonra kabir azabi gorecekler. Neden azab cektikleri soracak olursa idrardan sakinmadigin icin

0|0
    0|0
  • ağzına alıcağın zaman temizlersin orayı öyle alırsın

0|0
    0|0
  • Ben o konuda dikkat ederim. 2 yıldır ilişkim olmadı ama her an olabilir diye çamaşırımı temiz tutarım sürekli temiz tutmak için aleti yıkamak gerek ben her tuvaletten sonra mutlaka yıkarım eğer su yok ise imkan yok ise peçete ile iyice silerim. Sağlık açısındanda çok önemli

0|0
    1|0
  • Oral yapmadan önce bakımlı erkek ve kadın yinede duşa girerse özellikle oral yaparken sıkıntı yaşamaz diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Penis yapısı gereği vajina ya benzemez. Temizlik olarakta o ihtiyacı vajina duyar. Vajina ya oral yapmak daha sağlıksızdır bu nedenle.

0|1
    1|0
  • iyi bişey değil zaten yapma

0|0
    0|0
  • Ben agzimdan çödürüyom. Gunde iki kez dişimi fircalarim. Temizlik imandan gelir.

0|0
    0|0
  • böyle diyenler oral bağımlısı olup çıkıyor ama emin konuşma o yüzden

0|0
    0|0
  • Ben daima yıkarım. Olur mu öyle şey. Sallamayla temizlenir miymiş hiç.

0|0
    0|0
  • fitaamini damlada :)

0|0
    0|0
  • genelleme yapma yıkamazsan elbiseyse bulaşır andest bile alamazsın

0|0
    0|0
  • doğru bir konuya değinmişsin kesinlikle peçeteyle silinmeli o şekilde bırakınca iç çamaşırına bulaşıyor

0|0
    0|0
  • peçeteyle siliyorum ama oral yapacağımız zaman kesinlikle duşa girip yıkarım partnerimde aynı şekilde yapar

0|0
    0|0
  • Oralq karşıyım yapamsinida sevmem

0|0
    0|0
  • Ben kesinlikle yıkıyorum. Her gün duş alıyorum.

0|0
    0|0
  • ben yıkıyorum bana yapabilirsın

1|0
    0|0
  • Bosver yapma. Ayrica temizlik sart prostat olmamak icin.

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorsun?

0|0
    0|0
  • ben yıkıyoooom

0|0
    0|0
  • Bide salliyonuz mu ya 😂

0|0
    0|0
  • yıkar silerim,