Goruslerinize gercekten ihtiyacim var yardimci olur musunuz?

3 yil once sevgilimle bir sefer birlikte olmustm. Ama sadece sevistik girmedigini soyledi bende aciyi falan gec hic bisey hissetmedim. Eve geldim tuvalete gittigimde bir kac damla kan geldi. Bir iki defa daha tuvalete gittigimde selpaga suruldu. Bunu ona soyledigimde ben girmedim sacmalama falan demisti. hatta beni daha once biriyle olup onun uzerine kalmaya calismakla sucladi ayrildim bu yuzden. Simdi baska biriyle yeni evlendim ilk gecemizde kan gelmedi. Ama bu sefer aci hissettim hatta durdurmak zorunda kaldim. Ama kan gelmedi. Esim halimden dolayi hic suphe duymadi daha once biriyle oldun mu diye ne sordu ne konusunu acti. Ben mahcup oldum. O teselli etti normal herkestn kan gelcek diye bir sart yok dedi. Ama benim aklimi kurcalayan o 3 yil onceki kan. Iliskiye girdiginde o an gelmesi gerekmiyo mu? 1 saat sonra gelmesi normal mi? Yani o ilk iliskide mi bozulmustur. Ne yapmam gerekiyo hic bilmiyorum. O kisi ben girmedim dedigi icin ve hic bisey hissetmedigim icin esime soyleme geregi duymamistim ama simdi kendimi ona karsi kotu hissediyorum ne yapmam lazim?

0|0
614

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• peki eşinle ilişkiye girdikten sonrasında kan geldimi 1 saat sonra vs falan?

0|0
    0|0
  • kan gelse de gelmese de bakire değildin işte,
    o ana kadar gelmişsin , ha sokmuş ha sokmamış bir farkı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...