Goruslerinize gercekten ihtiyacim var yardimci olur musunuz?

3 yil once sevgilimle bir sefer birlikte olmustm. Ama sadece sevistik girmedigini soyledi bende aciyi falan gec hic bisey hissetmedim. Eve geldim tuvalete gittigimde bir kac damla kan geldi. Bir iki defa daha tuvalete gittigimde selpaga suruldu. Bunu ona soyledigimde ben girmedim sacmalama falan demisti. hatta beni daha once biriyle olup onun uzerine kalmaya calismakla sucladi ayrildim bu yuzden. Simdi baska biriyle yeni evlendim ilk gecemizde kan gelmedi. Ama bu sefer aci hissettim hatta durdurmak zorunda kaldim. Ama kan gelmedi. Esim halimden dolayi hic suphe duymadi daha once biriyle oldun mu diye ne sordu ne konusunu acti. Ben mahcup oldum. O teselli etti normal herkestn kan gelcek diye bir sart yok dedi. Ama benim aklimi kurcalayan o 3 yil onceki kan. Iliskiye girdiginde o an gelmesi gerekmiyo mu? 1 saat sonra gelmesi normal mi? Yani o ilk iliskide mi bozulmustur. Ne yapmam gerekiyo hic bilmiyorum. O kisi ben girmedim dedigi icin ve hic bisey hissetmedigim icin esime soyleme geregi duymamistim ama simdi kendimi ona karsi kotu hissediyorum ne yapmam lazim?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• ıcıne gırerse anlarsın.. o kadar hıssız olamazsın.. bu bazen acı olur bazen haz ama anlarsın.. kı ılk anda çıkar oraya kan.. sonrakıler sızıolur.. kanda oyle oluk oluk gelmez 3-5 damla belki.. esın senı zarın ıcın sevmemıs!! odaklanman gereken yer orası.. bundan sonra sahıp çıkman ve cok sevmen gereken bır adam var!!! unut o gecmısı..

4|0
    0|1
    • Ama eve gittigimde gelen o kan aklimi karistiriyo. Eger o kisiden dolayi bozulmussa bunu esime yapamam. O esnektir diyo vicdanim hic rahat degil.

• buda sıze mutlu bır yuva olarak donecektır..

• Insallaah ☺

Erkekler Ne Diyor 13

• Muayene ol bence.

0|0
    0|0
  • şimdi sana şöyle söylim seno dönemde ilşki girdigin zaman hissetmeme gibi bir ihtimali yok öyle birşey içine giren birşeyi hertürlü hissedersin acıtır yanma olur zorlamışki kızlıgını zedelemiş tam yırtılma olmuş demiyorum ama baya bir zorlamış ve kan gelmiş o yüzden ne bozmuş nede bozulmamış diyemeyiz buduruma bu durum 2 sinin ortasında bir düzey olmuş evlenmişsin kafana takma artık yuvana bak evine bak deşeliyip yuvanı bozup eline ne gecmesini umuyorsun ki? gecmiş gecmişde kalmışdır eşinekarşı olan sorumluluklarını yerine getir...

0|0
    0|0
  • Bence senin kafan karışmış eşin sana kızmamış ve kırmamış üzmemiş seni. Ama senin kendi içinde kafan karışık bence Mademki ilk ilişkide acı hissettim diyorsun bir doktora gözüküyor ve acı hissettiğini ve zarın durup durmadığını sor bence sendeki esnek zar olabilir. Aklında kalmamış olur yarın hamile kaldığındada vicdan azabı çekmezsin bence.

0|0
    0|0
    • Sagolsun o kadar guveniyoki bana. Ben kotu oyle her onune gelenle birlikte olan bir insanda degilim bir kez o hataya dustum sonu bu oldu. Ondan sonra daha hic kimseyle sevgili bile olmadim pismanligini hep yasadim. Simdi durum bu olunca kafam karma karisik oldu.

• Bencede diger turlu normale donemicem :/

• eşin sormadığına göre
    demeki oda daha önce ilişki yaşamış
    bu konular evlenmeden önce konuşulur

0|0
    0|0
    • Esimin yasadigini biliyorum ama o bana hic sormadi. Benden o kadar emin ki.

• eşin yaşadıysa senin yaşamanda normal
      ilk ilişkinde zarın sağlam kalmış kalmamış ne farkeder
      sonuçta cinsel ilişkiye girmişsin
      yani zar sağlam olup ilişkiye giren bakire değildir
      eşin zar takıntısı sana güvenmesi
      seninde zara odaklanman saçma
      eşin bakir değilse bakire kız istemesi iki yüzlülük
      bu konular evlenmeden önce konuşulur
      evlendikten sonra senin geçmişini sorgulaması iki yüzlülük
      bu yüzden geçmiş defteri kapat
      eğer sana sorarsa sende ona sor
      o evlenmeden önce kızla yatmamışmı?

• kocana üzüldüm

0|1
    0|0
    • Ben kotu biri degilim sadece bir kere bu hataya dustum pismanliginida hep yasadim. Onu kandirmak icin turlu oyunlarada girmedim.

• keşke pişmanlık fayda etse

• Niye etmesin fayda insan günahkardır tövbe ediyorsa güzel işte

• peki eşinle ilişkiye girdikten sonrasında kan geldimi 1 saat sonra vs falan?

0|0
    0|0
  • içine girdi de sen mi hissetmedin yoksa bu tür girişimini mi hissetmedin.

0|0
    0|0
    • Icime girip girmedigini hissetmedim. Ne bir aci ne baska bisey ama esimle oldugm ilk gece gercektn acidi yarida kesmek zorunda kaldik.

• Yok ic camasirima bulasan hic bisey yoktu

• cin mi yaptı noldu :D neyse

• Valla sen içine girip girmedigini bilecen hangisi ilk girdi

0|0
    0|0
  • hıc bır sey yasama devam

0|0
    0|0
  • Bak kendin diyorsun eşinle birlikte olurken acı hissetmissin sorun yok

0|0
    0|0
    • Ama eve gittigimde gelen kan aklimi kurcaliyo

• Zarının zedelenmesi veya doku hassasiyeti denilen olay gerçekleşmiştir

• kan gelse de gelmese de bakire değildin işte,
    o ana kadar gelmişsin , ha sokmuş ha sokmamış bir farkı yok

0|0
    0|0
  • adamı enayi yerine koymuşsun (eşini)

0|0
    0|0
  • Adam el değmemiş diye alıyor karı davul patlamış çıkıyor işe bak başkası babanın evine yollardı

0|0
    2|1
    • Hayatimda bir defa o hatayi yaptim sonra pismanligini hep yasadim.

• Hayir bir kac kisiyle olmuslugu var soylemisti bana sevgiliyken.

• O zaman boşver et üzülme

Kızlar Ne Diyor 6

• kurcalama artık ne düzgün bir adamla evlenmişsin.

2|1
    0|1
  • Eşin gerçekten fazlasıyla anlayışlı ne güzel yaa.. Bence sen olanları geride bırakt

0|1
    0|1
    • Evet ona karsi sucluluk duyuyorum ama. Icimin rahat etmesi icin ogrenmem lazim simdi her gece yataga girdigimde kafami kurcaliyo bu soru :/

• Oyle yapmaliyim anlatamam ama icimin rahat etmesi icin bir doktora gorunsem mi

• Yani bilemem sen gerek duyduğunu düşünüyorsan veya iyi geleceğini düşünüyorsan bir psikolog ile falan görüş tabi :)

• bence öyle eşin var daha ne istiyorsun boş ver gerisini

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle bozuldu.

0|0
    0|0
  • Bence hic kurculama bırak akısına

0|0
    0|0
    • Icim rahat etse birakcamda :/

• merak etme bazılarının zarı esnek olur bazıları 2-3. seferde olur

0|0