Sizce bakire miyim?

Bakın, ne önemi var demeyin. Ben kocam ilkim olsun diye hiçkimsenin çıkma teklifini bile kabul etmeyen bir insanım. Fakat daha şimdilerde hatırlıyorum. Küçüklüğün cahilliğiyle daha regl bile olmadan önce vajinama kalem sokuyordum. Sizce hala bakire miyim? Ne kanama vardı ne acı? Çok korkuyorum doğrusu

0|0
7|31

En İyi Erkek Görüşü

• bakire olmasan bile kalemi cinsel ilişki yaşadığın ilk kişi olarak mı görüyorsun

3|0
    0|0
    • Hahahhahahahah çok küçüktüm videolar izleyip nasıl bir his diye

• Bakire miyim

• zar duruyor mu bilemem ama ilkini yaşamadığın kesin. en azından anlattıklarına göre

En İyi Kız Görüşü

• Hymen yani kızlık zarı dedigimiz olgu dogustan vardir. hasar gordugu zaman cerrahi operasyonlar disinda tamiri yoktur. her kizda farkli anatomik yapisi vardir. Tam kapalı olmayan adet kanini gecirecek kadar delikleri olan bir yapidir. Bir cok kizda esnektir. Penis girse bile hasar almayıp kanama olmayabilir. Burada kesin sonucu bir hekim vermekle beraber sizin hatırladiklarinizda sorunuza kismi cevap verebilir. Mesela kalemi ne kadar iceri soktunuz? Ve kanama oldumu. Kanama olmadiysa buyuk ihtimal bakiresiniz. Yinede bu sekilde dusunup durmak yerine bir hekime durumu anlatip kesin sonucu ogrenmekte fayda var

1|0
    0|0
    • kurşun kalemdi sonunda bir duvarın olduğunu hissediyordum ama çok sert bir duvardı

• Hayır. Unutmamam da mümkün değil daha reglin ne olduğunu bile bilmediğim için ölüyorum sanArdım

• Buyuk ihtimal bakiresiniz. Ancak bir jinekolaga gorunun iciniz rahat etsin

Erkekler Ne Diyor 30

• öncelikle tabiki bakiresin, kizligin bozulmus olsa dahi... Kizligi durupta, anal, oral, sevisme yasamis kizlarmi sanki bakire...

Kalem sokunca kanama olmadiysa, aci duymadiysan, büyük bir olasilikla kizlik zarina birsey olmamistir... Kalemi sokunca kan görmesen dahi, en azindan aci hisederdin..

0|0
    0|0
  • Muayene olma gerekli kesin sonuç için.

0|0
    0|0
  • eşin e durumu izah edersin oda seni muayne olmaya ikna eder doktor tespitinde zaten kalep soktugunda gözükür zarın yırlıkma şekli nokta nokta ise kalem dogrulanır yok şişe nin yuvarlagı gibiyse işte ozman kuşku ortaya çıkar ama bir doktor görse hemen anlar cisimmi deldi yoksa erkekmi belli olur o dert etme sen kendinden eminsen sorun yok...

1|0
    0|0
  • Kızlık zarı insan yapısına göre değişir.. Kimisi geniş delikli kimisi dar delikli kimisi deliksiz olabilmekte.. esnektir çoğu insanda.. Doğuştan olur kızlık zarı sonradan oluşan birşey değil.. Eğer kanama olmadı ise büyük ihtimal bakiresiniz. Ancak emin olmak istiyorsanız bir uzmana gözükmenizde fayda vardır.

0|0
    0|0
  • Kalemi soktuğunuz zaman hiç acı hissetmediniz mi?

0|0
    0|0
  • Olmayabilirsin.

0|0
    0|0
  • O yaşta nasıl bir merak bu, ama kızsin merak etme

1|0
    0|0
  • Cok sacma birşeye takilmisin. Iliskiye girmemis bayan bakiredir. Kizlik zari patlamis midir bilemem de zaten cok cesitli durumlarda patlayabiliyor elde olmadan. Bakire bayan iliskiye girmemis bayandir, zari patlamamis olan degil.

0|0
    0|0
  • Yani buradan duydukların seni rahatlatmaz. Kafanda soru işareti varsa doktor raporu almalısın.

0|0
    0|0
  • Bunu doktora göstereceksn

0|0
    0|0
  • kalemle bişi olmaz

0|0
    0|0
  • doktorrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • bakiresin ne kalemi dolmaysa bedevada doldurmus oldun demekki

0|0
    0|0
  • git baktırt cok korkuyosan ama kanama bişi olmadıysa fazla da onemsenicek bir durum yok demektir

0|0
    0|0
  • :D :D :D kalemle yaşadın demek ilk ilişkiyi :)

0|0
    0|0
  • ya bişey olmamıştır sen korkma

0|0
    0|0
  • O kalem yok mu o kalem :))

0|0
    1|0
  • Çocukken neyin kafasını yaşıyorsun merak ediyorum ya

0|0
    0|0
  • Kaç yaşında

0|0
    0|0
  • Bakiresin..

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz kalem kaç cm girdi?

0|0
    0|0
  • dr gıt ya da ben muayene ederım

0|0
    1|0
  • Kalemi ne kadar soktuğuna bağlı bide kızlık zarı yırtılmalarında nadirde olsa kanama olmayabilir

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Kan önemli değil bakiresin

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz. ama icin rahat etsin diye hekime gorunebilirsin :)

0|0
    0|0
  • hayır bakire değilsin

0|0
    0|0
  • Kalemi bıraktın değil mi?
    😆😆😆

0|0
    0|0
  • Bir kalem kadar olamadık kızın ilki kalem olmuş :(

0|0
    0|0
  • Teorik bile olmasa pratikte bakiresin bence zar duruyordur ama kafana takıyorsan git jinekoloğa baktır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eh herhalukarda adam ilkin olacak demektir.

1|0
    0|0
  • İçini rahatlatmak için değil kesin bilgi için söylüyorum tabikide bakiresin rahat olabilrsin

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım hiç ilişki yaşamadım ama mast yaparken parmağımı sokabiliyorum tamamen ilk 15yaşlarnda yaptım bunu inşallah bozulmamıştır ya :(

0|0
    0|0
  • Bozmuşsun

0|0
    0|0
  • Ya bende yapiyodum 😂

0|0
    0|0
  • Kizlik zarinda delik olan sekiller var belki denk getirmissindir :)

1|0
    0|0
    • Ne yalan söyliyim meraktan açıp video izliyordum sonra nasıl bir his diye kalemle git gel yapıyodum her seferinde mi denk geldi

• Netten kizlik zari sekillerine bak. Bence bozulmamis.

Yükleniyor...