Adet bitimi ilişkiye girsek gebe kalır mı?

Adet biter bitmez ilişkiye girsek gebe kalır mı acaba?
Kaç gün geçmesi gerekli?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• En az 1 gün geçsin garanti olsun. Sonraki 10 günb içinde gebelik oluyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Eczanelerde recetesiz dogum kontrol hapları satılıyor bakkaldan sakız alır gibi alabilirsiniz aklınız rahat olur. Sorunuza gelirsek Adetin son gunu eski yumurta atilir yeni yumurta olusmaya baslar olusan bu yumurta döllenmek için yeterli olgunluğa sahip olmadığı için gebe kalmak kolay degildir ancak ben yinede prezervatif ya da daha az olarak geri cekilme yontemi kullanmanızı oneririm. Yumurtanin dollenmeye en elverisli oldugu donem adetten 14 gun sonrasidir. Bu gunden onceki ve sonraki yakın gunlerde iliskiye girmemenizi ya da korunmanizi tavsiye ederim. Ek olarak memelerin hassaslastigi vajinal akintinin arttigi sivilcelerin arttigi donemlerde korunmazsiz cinsel iliski yasamayin. Korunma yontemleri hakkinda detayli bilgi verebilirim. Saglikla kalin

1|2
    0|0
    • Amacım korunmak değil, çocuk sahibi olmak. Teşekkürler.

• O zaman iki adet doneminin tam ortasinda iliskiye girmeniz daha faydali olur

• Yumurtalama günğ diye bir şey var adeti düzenli ise adetin bşlanması ile 14. Gün hamile kalma yüzdesi artar

0|0
    0|0
  • Ooo bebiş düsünülüyomus ins. saglıkla elinize alırsınız bebeginizi.
    Adet bitiminde zor ovülasyon testi yapsın esiniz ortalama adet bitiminden 10-15 gün sonra yumurtalıktaki olgunlasan yumurta rahme oturup döllenmeyi bekliycektir bu dönemde yasanan tam birlesme diyorum ben ona buyuk olasılıkla gebelikle sonuclanır 😊

0|0
    0|0
  • korunmanız önemli kız arkadaşınız doğum kontrol hapı kullanmalı

0|0
    0|0
  • bu işin garantisi yokki yani sadece bazı günler hamile kalma olasılığı yükske geriye kalan zamanlarda hamile kalma durumu hep olur

0|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • Adet bitiminden sonraki 10 gun cok onemli. Kalma ihtimali cok yuksek

0|1
    0|0
    • 10 gün geçmeli midir?

• 10 gunun kendisi onemli. 10 gun icinde olursa, tutma ihtimali yuksek

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!