Eski sevgilim fotoğraflarda dünyanın en yakışıklı erkeği gibi geliyor. Cinsel olarak çok özledim onu çözümü nedir?

Arkadaşlar 1 ay önce ayrıldığım erkek arkadaşımı deli gibi özlemeye başladım. Önceden de yakışıklı bulurdum ama şu an sanki çok fazla yakışıklı gibi geliyor. Fotoğraflarına bakım iç çekiyorum. Cinsel olarak da çok özledim onu. Sürekli aklıma birlikte olduğumuz anlar geliyor. Rüyalarımda görüyorum. Sanki gün geçtikçe daha da ballaşıyo ağzını yediğim :) sizce ne yapmam lazım deli gibi özlüyorum valla yok mu çaresi :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hormonlarin normal seviyeye gelince ona karsi besledigin nefret duygulari tekrar geri gelecek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesaj at aşkım seni istiyorum de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir kadın 1 ay seks yapmadan durabilir canım daha fazlası senin iştah ını kapartmaya başlar ve çok arzulamalar başlar ve gider gider bedeninin istegini yerine illaki getirmek zorundasın ama evliyken ama degilken evli degilsen illaki git bir erkekle ol demiyoruz ama banyoda kendini idare etmen mümkündür.. bir erkek dokunuşu gibi olmasada bu durum hiç yokdan iyi gözüküyor...

0|0
    0|0
  • şu an bulsan parçalarsın o zaman onu

1|0
    0|0
  • Azgınlığından kudur dur

0|0
    0|0
  • git ona anlat derdini çaresi onda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2