Kizlikla ilgili genclerr?

Kizligima baktirdim doktor gayet normal falan dedi sonra hic iliskiye girdin mi dedi hayir dedim tamam normal sorun yok falan dedi kizlik bozulmadan iliskiye girilir mi ki niye boyle bir sey sormustur?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Neden baktırdın ki?

0|0
    0|0
    • Kızlık zarı sandığınızdan hassas birşey sadece penisin girmesiyle bozulan birşey değil ki zaten o zarın amacı da o değil darbe yerse bile bozulabilen birşey kızlık zarı 2-3 cm icerdeki birseyden bahsediyoruz baktırması kontrol ettirmesi gayet normal

• @fiftyshadesofdi Ya haklisinda ozele vericek param kalmadi bir kac ay sabretmem gerek devlet hastanesine de gittim kadin bakmam dedi bakire degil misin dedi bende bagirdim size ne dedim doktorla kavga edince beni attilar ama bakireyim beni sorgular bicimde soruyor olmasam bakmayacakmis gibisinden ondan cok moralim bozuldu acikcasi utaniyorum

• @turkkizigibiolmayan utanmana gerek yok dedigim gibi kizlik zari darbe yiyince bile bozuluyor

Erkekler Ne Diyor 10

• Esnek olabilirsin diye sormuştur ilişkiye girdin mi diye?

0|0
    0|0
  • kızlık bozuldugu zmn seni kimse almak ıstemez bakıre degılsın dıee veya alanda ola bılır o kısılerde evlenıp bosamıs erkeklerdir ama kızlıgın yerınde saglam kımseyle seks yapmadıysan patla'mamıŞsan bakıre olursan alıcın cok olur... eger seks yapıpda a-m dan vurdurduğun anda zaten kan gelır kızlık ozmn bozulur arakadan ilişkide bişe olmaz..

0|1
    0|0
  • esnek ya da geride olan zarlar ilişki ile bozulmuyor
    sen kontrole gidince ondan sormuştur

0|0
    0|0
  • bademciklere bakan doktorlardan zara bakan doktorlara vay be tıp ne kadar ilerlemiş arada bir muayene ettirmekte fayda var demekki zarı iyimi keyfi yerindemi bir isteği var mı

0|0
    0|0
  • esnek zar duymadın mı hiç. yırtılmaz ama penis girer.

0|0
    0|0
  • Girilir ama esnekse bozulmaz

0|0
    0|0
  • bazılarının zar esnek oluyormuş bildiğin kapalı kutu :D

0|0
    0|0
  • Bazi kisilerdw kizlik zari dogustan yok. ondan oyle birsey sormus olabilir.

0|0
    0|0
  • Doktor seni becermek istemiş

0|0
    0|0
  • Sürtünmeyle ilişkiye giren büssürü kız varda sen neden baktırdın?

0|0
    0|0
    • Surtunmeyle girerse bozulmazmi zar

• Sürtünmeyle bozulmaz tabi doktor kesin bu kız bir haltlar yediki baktırmaya gelmiş demiştir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...