Ayda iki kez adet görmek kızlık zarına zarar mi veriyor?

Annem diyor bunu emin olamadım bende var mı böyle bişey

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir yanlış bir eksik bilgi var..

Kadınlarda iki adet arası süre klasik olarak 28 gün'dür. Kişiye göre bu kısalır da uzar da yani , bir ay içinde 2 kere adet görmek bu yüzden ilki takvim ayı'nın 01-02 sinde olursa 2cisinin 28-29 unda olması kadar doğal bir şey olamaz , aksine bu son derece duzenli olduunun da işaretidir.

Her adet döneminde işlev aynı ise bunun da kızlık zarına iyi ya da kötü etkisi yok.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler ama 1 hafta içinde geçiyor 2. Hafta yine oluyorum

• Yaşın genç olunca , düzen tam oturana kadar böyle sıkıntılar olabiliyor, bu da östrojen seviyenin yüksek olduğunu gösterir. Bunun sakıncası var mı yok mu fiziken gideceğin doktor söyleyebilir ama, öyle sorduğun gibi zara falan etkisi yok bu konunun

En İyi Kız Görüşü

• hayır tabiki aman tanrım nasıl bir mantık bu böyle :P sanırım 18 yasındasın ya da daha küçük olmalısın. uzun süredir bu böyleyse hormonal bir sıkıntın olabilir bir kadın doğum hastalıkları uzmanına görünmelisin kızlık zarın için bir zararı olmasa başka konular için sıkıntılı bir durum :)

2|1
    1|0
    • 18 yaşındayım annem korkuttu beni ya doktora gidersem ne yapar ki

• doktor muayene eder hayatım bilmiyorum ama normal değil bu bencee doktora git çok geç olmadan

Erkekler Ne Diyor 7

• Annen sana yanlış bilgi vermiş. Kızlık zarı ile ne alakası var biraz mantıklı düşünün :) Başka bir problem olabilir hormonal dengeler bozulmuş olabilir.. Bir uzmana görünmende fayda var

1|0
    1|0
    • Telaşlandirdi annem hep böyle bu kadın 😩

• vermezzz

0|0
    0|0
  • Vermeye vermez de, sen onu mu dert ediyorsun, ayda iki kez adet görmeyi dert edeceğin yerde?

0|0
    0|1
    • Eksileyen "sığır" acaba neden eksilediğini de yazar mı? Adetin zara bir etkisi olmaz. Ve burada asıl önemli konu düzensiz adet görmesi meselesi. Mutlaka bir doktora gitmeli.

• hayır. bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • ne alaka kızlık zarınla

0|0
    0|0
  • senın bıran once evlenmen lazım...

0|0
    0|1
  • annen cahilmiş yok öyle bir şey asdasd

0|0
    0|0