Nasıl uyarabilirim?

Arkadaşlar siz hiç şahit oldunuz mu bilmiyorum ama evdeki şu tarzım değil sesler. Tamam seks bir ihtiyaç buna lafım yok ama her gece saatlerce inlemeler duymak gerçekten mide bulandırıyor. Ki bu seslerin kendi ebeveynlerime ait olmasi daha tarzım değil. Zaten şehir disinda okuyorum. Cok sık gelmiyorum eve. Geldiğim zamanda bunlara şahit olmak çok tarzım değil. Nasil uyarabilirim?

0|0
5|25

En İyi Kız Görüşü

• uyaramazsin.
    ayrica bunu akil etmeyip bu sekilde davranmalari cok ayip.

0|0
    0|0
    • Yemin ederim şu an bile var. Gidip kapiyi yumruklayasim var. cok igrenc bisey ya

• Zaten yuzlerine bakamiyorum genelde midem bulaniyor aklima geliyor

• tamam iste onlar eziyet ediyor zaten sana. sende icinde tutup nefrete cevirerek eziyet etme kendine.
      soyle sesinizden uyuyamadim de okadar.

Erkekler Ne Diyor 25

• Demekki cocuk odalari uzak olmali. Bu sorulara cevap vermek tarzim degil ama uyuyamadim anne de babama solede o yatagi yaptirsin. Saginizdan solunuza donseniz duyuyom de. onlar anlar umarim

0|0
    0|0
  • Eczanelerde kulak tıkaçları satılıyor kardeşim. Onlardan alıver, bırak sevişsinler. İstediğin zaman sevişememek nedir iyi bilirim... İlk çocuk 3 yaşına gelene kadar kayınvalideler bizdeydi..

0|0
    0|0
    • Ama her gece var bu. Zaten genelde kulaklik takip muzik dinliyorum. Ama su saatlerde bile devam ediyor

• Ya onlar vampir, ya da sen abartıyorsun. P**no falan izliyor olabilirler mi?

• 4 arkadaş ev tuttuk. Arkadaşın biri her akşam sevgilisyle gelmeye başladı. Yani 5 kişiye çıktık anlayacağın.. Sesler vs saymıyorum.. Bir gün dikkatimizi çekti ki arkadaş dayanamamış duvarı boyamış :) Muhabbet arasında dördümüz otururken dedim ki ya gençler biz bu eve girdiğimizde bu duvarlar bu kadar lekeli miydi, ev sahibiyle papaz olmayalım sonra dedim.. Arkadaş evden ayrıldı :) Laf çarpıtmayı deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • Şu alt komşu da sabaha kadar uyutmadı anne beni benim yuzum tutmaz sen bir desene ayda yılda bir geliyoruz azıcık sessiz yapıversinler şu işi. Bu kadar da terbiyesizlik olmaz apartman dairesinde yaşıyorllar yaa... Demen yeterli...

0|0
    0|0
  • o bir tarz değil zaten ne tarzından söz ediyorsun
    çok rahatsız oluyorsan sizinkileri uyar senin tarzına göre sevişsin seks yapsınlar

0|0
    0|0
  • Apartmanda oturuyorsanız annene git de ki '' ya bizim komşular ne abaza bütün gece inlemelerinden uyuyamıyorum de o mesajı alır

0|0
    0|0
    • İste bunu acikca soyleyemem. Cok dusundum ama yok yani olmaz. Nasil belirtebilirim baska

• aynı sesleri gece sen de çıkar hatalarını anlarlar :D

0|1
    0|0
  • Kulaklık diye bir aleti neden icat etmişler diye düşünmedim değil şimdi

0|0
    0|0
  • amma tarzın varmış ha annene söyle

0|0
    0|0
  • Annenle normal bir sekilde konus mesela aksam sizin odadan cok sesler geldi kavgami ediyodunuz flan de laf carp o anlar zaten

0|0
    0|0
  • bayana soyleyebilirsiniz sevisme sesiniz duyuluyor diye utanirsan sadece sesiniz de

0|0
    0|0
  • rahat bırak

0|0
    0|0
  • Bence onlar evde sen olunca daha azgın oluyorlar

0|0
    0|0
  • Ne var sen sakrakbi aile iste cosku tamgaz :)

0|0
    0|0
  • bırak keyiflerini sürsünler ileri de yaşlanınca zaten bişey olmaycak artık :D

0|0
    0|0
  • Valla otur annenle bir kahve içip konuyu patlat gitsin güzelim yoksa sıkıntı büyük olur 😉😆

0|0
    0|0
  • Sabah kalktığında kahvaltıda sen çay doldur ve dün yoruldunuz çay için iyi gelir dersin.

0|0
    0|0
  • tokuştukları zaman oklavayla duvara vur ;)

0|0
    0|0
  • Kulak tıkacı ali bizimde vardı binada iki üniversiteli sabahlara kadar uyuyaöazdım

0|0
    0|0
  • anne baba kac yaşında

0|0
    0|0
  • Uyarma boşver

0|0
    0|0
  • Ebeveyn lerin genç galiba

0|0
    0|0
  • Babanin telefonunu ver ben komsunuzum bu neses boyle diye arim geceleyin onlar is ustundeyken

0|0
    0|0
  • Ne sesi

0|0
    0|0
  • Duvara vur tak tak tak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uyaramazsin kulaklığıni tak uyu bence :D

0|0
    0|0
  • Tarzını değiştirmelisin

0|0
    0|0
  • ya gerçekten çok kötü bende mütemadiyen maruz kalıyorum kulaklığımı takıyorum farkedince bide hiç aman ses cıkarmayalım falan gibi bir kaygıları yok

0|0
    0|0
  • Gerçekten kötü bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...