Neden cinsel ilişki sonrası idrar yolları enfeksiyonum oluyor? Diğer adı sistis?

Ya arkadaşlar delircem kafayı yicem doktora gtmekten bıktımmmm bu evlilik ne kötü bişeymiş nefret ettim seksten şu illet yüzünden 3 yıllık evliyim her cinsel ilişkide sistist oluyorum. Tertemiz bir bayanım eşim benden bile temiz ilişkiden önce mutlka işeriz penisin ucunu iyice siler kendisi. Sabahları işe giderken ben daha sulanmadan sokuyor acaba o yüzdenmi idrar yolun enfeksiyon kapıyor birbirmize oral yapıp tekrar birleşme yapıyorz onunda etkisi varmı?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi bu sistit bir yerlesti mi zor geciyormus. O yuzden doktorun idrar kulturu testini yenilesin. Bide azosilin doktoruna sor. Cok etkili bir ilac boyar madde iceriyor. Onu yazssin bide onu dene. Beni o ilac kurtardi. Gecmis olsun

1|0
    0|0
    • Daha geçen ay kültür testim temiz çıktı :) azosilin candır ya cidden bliyorm o ilacı bol suyla tükettğinde bir saate geçiyor ama bunu yazdgmda evde yoktu malesef bitmişti acil olarak doğal yöntem sormuştm :)

• Bosver azosiline dvam et

Erkekler Ne Diyor 8

• Tek sebebi oral seks
    Sigara ya da başka yiyecekler den kısa süre sonra yapılan oral seks bazı kadınlarda buna sebep oluyor

1|0
    0|0
  • Sulanmadan oluyorsa ondan oluyordur tahriş oluyordur ondan da mikrop kapması kolay olur

1|0
    0|0
  • Ne dıyon sennn

0|0
    1|0
  • doktora görünmeniz gerekebiir az paraya kıyın

0|0
    0|0
    • Hastamısın doktora paramı ödüyoruz da 😬

• yok arkadaşım penis vajinaya girip çıkarken oluyor

0|0
    0|0
  • Eşinden dolayı

0|0
    0|0
  • alket pistir temızını dene

0|0
    0|0
  • Evli olsan böyle anlatılır mı? İnandırıcı değilsin. Evli kadın bunları anlatmaz. Kocana soracaksın ya da doktora gideceksin. Burada doktor mu var? Gırgır şamata inandırıcı değil. Kafa buluyon resmen, benim ilişkiye girdiğim sevgilim bunları asla konuşmaz. Ya zaten böyle şeyleri kadınlar yazmaz. Yazarken bile utanır. Böyle detayda vermez. Yok sokuyormuş, yo işiyormuş. fantezi len bu! Oral moral hikaye... Seks yapan bunu anlatmaz. Böyle şeyler anlatmaz. Ne diyim sana. Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0
    • Ya sen ne idiotsun ya KS neden var acaba? Birbrimize yardımcı olmak için var dimi? Ayrıca sormaya çekindiklerimizş gizli kullanıcı olarak soruyoruz? Benim kim olduğmu bilmşyorsan ben gizliysem neden utanim? Ayrıca sana evliliğimi ispatlıcak halm yok gerçekten

• Bide evlisin. Mahrem kutsaldır. Kimseye anlatılmaz. Gizli yazsan bile düşünce olarak da anlatılmaz. Bu mahremdir. Kutsaldır. Günahtır. Ahlaki değerlerdir. Maneviyattır.

• Ya yorum yapmak için yorum yapma siteyi istedğim gbi kullanırım amacsızca görüş paylaşsam ekip kaldırır zaten seni ilgilendirmiyor oralar koskoca ekip senin lafınımı takcak okuma ozaman ayrıca o yeğeninde bakayı sistisi olmuştur gelip sana mı anlatıcak şaka gbi ya oda namahrem sana niye anlatıcakda sen açıklama yapmak zorunda kalcaksın gerçekten lütfen şu siteyi sırf yorum yapim diye kullanmayın senlik bişe yok

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence yeterince kaygan olmamaktan kaynaklanabilir. Kayganlaştırıcı kullanın o zaman. Deneyin..

0|0
    0|0
    • Oda aklıma geldi canım nerden temin edebilrim o kayganlaştırıcıuı

• Prezervatif satan her yerde olur

Yükleniyor...