7-8 cmlik tahtakalemi kalınlığında dudak kalemi

kızlık zarını bozar mı? kanamam olmadı zarım esnek sanırım. umrundaysa niye soktun bi tarafna diyecek olanlar boşuna yırtınmasın umrumda filan değil sadece merak ettim.

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• mutlaka bozar. kızlık zarı 3-4 cm içeridedir. büyük ihtimal esnek zarın hiç kanamaz yada bir zaman sonra kanar.

1|0
    0|0
    • çok kolay bir şekilde sonuna kadar girdi o zaman baya bi esnek :D

• heee her cinsel başlık kız aslında erkek kızlar asla cinsel soru sormaz ayrıca pembe sıçar. senin gibilerin aklına... :D

Erkekler Ne Diyor 21

• Vajinal girişten 1.5-2 cm içeride zar.Bayağı fazla dediğin giren kısımçOna göre düşün.Büyük ihtimale esnek senin ki.

0|0
    0|0
  • Onla kızlık zarına zarar vermen zor. Sana gerçeği veya illa cisim olacaksa salatalık yeterli olur.

1|1
    1|0
  • Kızlık zarı bence de önemsiz bir şey, evlenmeyi düşünsem hayatta bakmam, peki senin için de önemsiz ise niye kalem yerine bir erkekle yapmıyorsun ? !

1|0
    1|3
    • sırası gelince o daolacak daha üniye başlamadım başlayınca filan olur.

• ben de öyle biri olmasına özen göstericem zaten, övünmek için ona buna anlatıcak biriyle aslaaa. bazısı nerden anlıcan diyebilir ama hemen belli oluyor böyle özellikler kimse canını sıkmasın.

• Ne geri kalmış bir memlekettte yaşıyoruz, benim puanlara baksana :) ) sanırım sen +1 verdin, diğerleri -4 vermişler. Şurada verdiğim medenice bir tavsiyeye bile tahammülü yok insanlar, gerçekten seçerken dikkatli ol...

• yırtabilir ama esnek diyorsun bazı esnek zarlar doğum anına kadar yırtılmıyormuş ve doğum esnasında mecburen doktor tarafından yırtılıyormuş

0|0
    0|0
    • yırtar çünki zar zaten dudaklarının biraz içerisinde ve zar gibi orayı kaplamıyor sadece çıkışını daraltıyor

• bozar tabii

0|0
    0|0
  • kanama olmadıysa sorun yok diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hepsi girdiyse ve bozulmadıysa esnekdir, bence artık o kalemi kullanma,sana şarzlı dış fırçası öneririm,en iyi yorumu yapana kalemi hediye et bence

0|0
    0|0
    • evet hem de zerre acı hissetmeden ve zorlanmadan girdi.

• işin var senin desene, eş seçerken dikkatli seç ki küçük olmasın

• poşet gibi geniş ve zevk vermeyen cinsten midir yani :/ ben acıyıp acımasının darlk-genişlikle alakası yok zarın yapısıyla alakalı diye biliyorum.

• Bundan sonra eve tahta kalem alanınnnnnnnnnnnnn taaa :D

0|0
    0|0
  • Allahın gergini

0|0
    0|0
  • bozulup bozulmadığını anlaman çok zor. bide hıyar felan dene. kan gelirse anlaki kalem bozmamıştır.

0|0
    0|0
  • bozar tabi illa kanama olcak diye bişartyok

0|0
    0|0
  • olabilirde olmayabilirde

0|0
    0|0
  • Normal kalınlıkta bir kalemin 4-5 cm girse dahi bozulur. Zarın dediğin gibi esnek olabilir ...

0|0
    0|0
  • sokupta çıkaramasaydın buna da şükür :D

0|0
    0|0
  • Eğer esnek değilse zar, yırtılmasına yeter de artar.

0|0
    0|0
  • merakk merakkk :))

0|0
    0|0
  • Neden makyaj kalemi bende onu merak ettim yani makyaj yaparken uyanan bazı arzular sonucu o anda makyaj kaleminin elinde olması mı? :)))

0|0
    0|0
    • yo yatağın yanında şifonyerin üstündeydi.

• sende yatağa uzanınca makyaj kalemini mi gördün moda girdiğin zaman :) tam mast. sırasında yani :)

• o kalemden zevk alamazsın bile keşke sokmasaydın

0|0
    0|0
  • hepsinimi soktun

0|0
    0|0
    • evet.

• pek de ince değildi şu beyaz siyah tahtakalemlerinidüşün hiç görmüşlüğün varsa

• çok arzulu olduğun için zarlar dahada esnemiştir kolayca içine sokabilmişsindir bu sayede

• Kökledin mi ucunumu mu soktun

0|1
    0|1
    • kökledim.

• öyleyim yanmadı yaşadı bence :D

• Ne yapsam ben mi alsam :)

• enişteye saygılar:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 4 cm içeride olan kızlık zarı için bozucu bir cisim muhtemelen bozulmuştur

0|0
    0|0
  • Yok bişey olmamıştır. Veya olmuştur.

Esnektir veya doğuştan sende yoktur.

0|0
    0|0
    • yuh hiç olmadığı örnekler de mi varmış?

• Evet doğuştan zar olmadan doğabiliyor kızlar.

• bence zarin kalinligina bagli bozulmamis olabilir bi yerde okudum bakireler icin ince tamponlar varmis onlari kullanan varsa yani o kalemlede bozulmamis olabilir

0|0
    0|0
  • ola bilir canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...