Sürtünme ile vajinaya bosalmak?

Rica ediyorum dalga geçmeden kesin bisey söyleyin. Hala bakire olup surtünerek vajinaya boşalmayla hamile kalma ihtimali nedir?

Güncellemeler:
Ertesi gün hapı onerirmisiniz peki bu durumda? Hapin zararlari nedir

0|0
4|40

En İyi Erkek Görüşü

• Hem Tıbben Hem Mantık Olarak İmkansız Çünkü Hamile Kalman İçin O Spremlerin Belirli bir Derinlikte Boşalması Lazım Öyle Yok Vajina Üstüne Boşaldı Hamile Kalırmıyım Vs Gibi Şeyler Düşünüp Stres Yapma Benim Kız Arkadaşımda Bakire Bu Yönetimi Çok Yaptık Hamile Kalmadı Senin Bu Düşüncen Bakire Bir Kıza İç Çamaşır Giydirip Onun Bekaretini Almak Gibi Bişey İçin Rahat Olsun

1|0
    0|0
    • Ha Bide İlişkiden Sonra Adet Dönemine Girersen Hamile Olmadığına İşarettir :)))

• Oylemi diyosun, googleda araştırdım vajina üzerine bosalmissa hamilelik riski var yaziyodu

Erkekler Ne Diyor 39

• Adet gününe kaç gün vardı?

1|0
    0|0
  • %50 ihtimal.

1|0
    0|0
  • vajinannın içine boşalmaktan bahsediyorsan % si senin regl dönemine göre değişir. eğer boşalma gerçekleştiği tarih; adet başlangıcından itibaren 12-14. günleri arasında ise geçmiş olsun... eğer kısır değilseniz hamile kalma şansınız oldukça yüksek. bu gibi durumlarda riske atmadan ertesi gün hapları kullanabilirsiniz...

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • İşiniz gücünüz sürtünmek hey allahım ya.. Millet ölüyor. Bunlar sürtünme... Bak fazla yapma. Elektrik çarpar :D

1|0
    0|0
  • vajina pompa gibi bir şey spermi hemen içine çekiyor. %50 ihtimal var

1|0
    0|0
  • %35 falan.

1|0
    0|0
  • cok büyük ihtimaldir hamile kalma riski

1|0
    0|0
  • vajinanın içine boşalcak üstüne değil

1|0
    0|0
  • Baya yüksek ihtimal hep sıkıntı işler

1|0
    0|0
  • vajinanın içine akarsa hamile kalma ihtimalin var tabi ama boşlma olmadıysa neden hamile kalasınki leylekelr getirmiyo sonuçta :D

1|0
    0|0
    • Vajinanın içine girmeden üzerine bosalmayla dedim

• hmm ben olsam tam üzerine boşlamazdım ya keşke çekseydin hemen ya da elini koysaydın

• Keşke ya

• %50 dir, ya kalacaksın ya kalmayacaksın

1|0
    0|0
  • Mümkündür

1|0
    0|0
  • düşüktür ama mumkundur

1|0
    0|0
  • %55-60

1|0
    0|0
  • kalınır arkadaşım bilerek sana söylüyorum

1|0
    0|0
  • Yüzde bir ihtimali var daha önce yasanilmis bir olay

1|0
    0|0
  • Eğer içeri girmişse hamile kalma ihtimali var ama işte o anın heycaniyla anlayamazsın

1|0
    0|0
  • o anda ilişkinin vermiş olduğu haz ile bazı şeyler farkedilemeyebilir.. riskli.

1|0
    0|0
  • Var bakirelikle alakali degil sperm yuvasini arar yani ila icine bosalacakk diye bir sey yok

1|0
    0|0
  • her ne kadar düşük olsada r, skli bir ihtimal , bence tedbiren ertesi gün hapı kullanmada fayda var

1|0
    0|0
  • 100 000 kezde 1 ancak

1|0
    0|0
  • Dusuk bir ihtimal olsada var.

1|0
    0|0
  • fışkıttıysa hamile kalabilirsin

1|0
    0|0
  • :% 10 dur kalmama gibi durumun var ...

1|0
    0|0
  • kalmazsın

1|0
    0|0
  • ihtimal var

1|0
    0|0
  • 50 lira için riske girme, al bir tane ella, kağan rahat olsun

1|0
    0|0
  • ıcıen gecerse olur

1|0
    0|0
  • ıcıne gıderse kalınır canım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 4

• %10 bile yoktur muhtemelen.

1|1
    0|0
  • var bir ihtimal tabi

1|1
    0|0
  • Bakire olsan da gevelik sansin her zaman vardir. Zaten hamileligin onunla bir baglantisi yok. Bir sekulde spermler yumurtalarina ulasir ve döllenme olursa hamile tabiiki kalirsin..

1|0
    0|0
  • İçeri sperm gider de hemen kalkmazsan ihtimal yüksek.. Kızlık zarı (hymen) süzgeç gibi olduğu için spermler de canlı hücre olduğu için hızla ilerleyip o süzgeçten geçerek yumurtalarına çoktan ulaşırlar bile.. Çay süzgecini düşün bardağı posadan koruma amacı olsa da küçükler mutlaka geçiyor ve ulaşıyor o bardağın içine

1|1
    0|0
Yükleniyor...