Hamilelik birlikte olduktan ne kadar zaman sonra anlaşılır?

Diyelimki iliskiye girildi. 1sonraki gün adet olundu. Hamile kalınma ihtmali var mi? Varsa ne kadar zaman sonra anlaşılır?

Güncellemeler:
Beni giderek korku sardı. bir akıl verin ne yapmaliyim. Normalde bir adet duzensizligim yok. Her ay 1 2 gun ileri geri atardi zaten. Ama bu ay gecen aya gore 5gun gecikti. İçim içimi yiyor. Fikriniz nedir? Lütfen bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hahahh ne kadar cahil var... ilişkiden bir gün sonra adet olmuşsan hamile kalmamış demeksindir zaten... ihtimal yok yani... yumurtalar döllenmediği için çoktan regl dönemine girmişsin... o dönemde içine de boşalsa hamile kalmazsın

1|0
    0|0
    • Gerçekten öyle olur değil mi? Yani tahminim o yönde benm de. Ama kesin olarak bir bilen varsa dye burada sorma gereği duydum. s

• Ay Allah razı olsun. Bu engin bilgilerinden ötürü. Sana inandım güvendim şuanda..

• Bugün 5. gun adetim gecikti. Hala da senin dediğin gbi olma ihtmali var dimi? Endişelenmeye başladım çünkü 😞

Erkekler Ne Diyor 7

• 14-15 gün sonra belli olur..

1|0
    0|0
    • Hemen bir sonraki gün adet olunması o spremleri de vücuttan atmaz mi ya? Hamile olunma ihtmali var mi yne de?

• Adet varsa zaten olanaksızdır ondan sonra ki 5 günde de kalınmaz.

• Peki teşekkürler..

• Bir ay sonra kan testi

0|0
    0|0
  • Yok zor ihtimal Neo çocuk yapmaya mı çalışıyorsun bacım

0|0
    0|0
  • 2 hafta sonra test yapman gerek

0|0
    0|0
  • Adet başlama tarihinden 9 gün sonra

0|0
    0|0
  • Yok denecek kadar az

0|0
    0|0
  • Değilsin byüyük ihtimal şutlanmaktan kurtuldun pompaya devam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hsata olsan bile ihtimal var adet oldugun hamile olmucan anlamına gelmez buraayı www.esasbilgi.com/.../ oku

0|0
    0|0
  • Bu soruya yuzde yuz evet veya hayir denilmez. Kan testi ya da 4 hafta sonra test yaparsan anlasilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...