Korunma yöntemi... ( Doğum kontrol hapı dışında ) band ve yüzük kullanan var mı?

Almanca söylersem;

Pflaşter - Band,

Ring- Yüzük yada halka?

Bilemedim işte türkçesini ama bayanlar anlamıştır demek istediğimi ( inshaallah )

Şu an band kullanıyorum. Bir ay kullancam bir aydan sonrada yüzük yada halkamıdır nedir ona başlıyacağım insh.. ( Değiştirme sebebim; Gusul abdesti bazı rivayetlere göre olmuyormuş. Sonradan öğrendim Ama şimdi bazı sebeplerden dolayı deslgiştiremiyorum bi süreliğine idare edecem mecbur )

Bu ikisini kullanan varmı? Memnunmuşunuz? Tavsiyeleriniz nedir?

Sorum sadece bu ikisi üzerine arkadaşlar. Hap' ı unutkan bi insan olduğum için almıçağım.. Spiral ve Kondomuda önermeyin bana göre değiller

Cevaplarınız için şimdiden tskler.

Güncellemeler:
BAND - link

NUVARING- NUVA HALKA link

Arkadaslar bilginize...

Demek Turkiyede yokmus band yaziya gore belkide o yuzden yardimci olan cikmadi...

Ama yinede tskler...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hapı hatırlarsın o kadar karamsar olma ya da en ince kondomlardan kullanın.Bnat su geçirmez dediğin gibi.

0|0
    0|0
    • Dedigim gibi hap ve kondom olmaz. Tskler yorumunuz icin.

• Bilgisi olan yine yazar tabiiki erkek kiz fark etmez... Ama ozellikle kondom ve hao disinda yazdim iki kere. Yani belirttim...

• İlaç hatırlatma kutuları var ya d açok ince kondomlar.Bende onları düşünerek tavsiye etmiştim.Neyse sen istediğini kullan.

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkiyede olsa çıksa yardımcı olmazmı idim hiç ayıpsın :))

0|0
    0|0
  • Şu anda herkes cunup geziyor diyorsun he sende dahil :D

0|0
    0|0
    • Ne alaka herkes band mi kullaniyor. Mantigima gore de rivayeti onayliyorum. Su gecmiyor bandin altina.

Da konumuz bu degil.

• Harbi harbi arastirdin ya helal olsun :)

Saolasin kardes dedigin gibi o yuzden canim skkin biraz..

• Söz veriyoruz ağzımdan çıkıyor bunu yapmalıyım dimi :))

Kızlar Ne Diyor 2

• iğne kullan? aylık veya 3 aylık. kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorum bi kere yaptırıyosun 1 ay rahatsın. bir yan etkiside yok araştırdığım kadarıyla

0|0
    0|0
    • Evet o da bi fikir o daha onceleri aklimdaydi ama hatirlattin bana saol...

Da benim doktorum niye o kadar sey saydi da igneyi onermedi soylemedi aceba :/

• Isvicre... Yok ya urdada var da bipmiyorum neden soylemedi.. tuhaf

• eğer öğrenirsen banada söyle canım

• once gusul abdestı alıp kurulandıktan sonra o bandı yapıstırsan olmaz mı bacım dusta o bant düşüyormu

0|0
    0|0
    • Canim benim bir hafta boyunca cikaramazsin. Diyelim ilk gunu gusul aldin ertesi gun birseyler yasadin... o zaman ne olcak :/

• doktor kontrolunde ozaman :D tesekkur ederım canım benım cok aydınlatıcı oldun :D kolda gorulur yazları o ya :D

• Gobeginin az bisey altina yada poponada yapistirabiliyosun... Ne demek sen saol

Yükleniyor...