Evliliğinizin ilk günü sevdiğiniz kızın bakire olmadığını anlarsanız?

Kız bakire olduğunu söylüyodu fakat bakire değilmiş... naparsınız evliliğinizi bitirir miydiniz... onun başına kakar mıydınız...

0|0
5|33

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey olduğu, olacağı gibi güzel ve büyülü gitmeye devam eder. Yüreği benimleyse, beni bedenen ve ruhen istiyor ve destekliyorsa, neden daha önce cinsel ilişkisi olması ona karşı kötü tavır sergilememe neden olsun?

Evlilik böyle bir şey için bitirilebilir mi? Hani iyi günde kötü gündeydi? İlk günden farazi şeyler peşinden koşup boşanalım mı? Ejderha avlamaya çıksak daha mantıklı. Evliliği geçtim, bir ilişki, sevgi, ilgi böyle bir nedenle bitirilebilir mi? Sevgi, bir zara mı bağlı? Sevgiliden beklenen şey bu mudur? Öyleyse daha önce öpüşmüş olan sevgilinin dudaları da kirli! Öpmeyin asla onu! El ele tutuşmuştur eski sevgilisiyle, o pis elleri tutmayın!

Karşımdaki "kadın"ım, kendi fikirleri, hisleri, arzuları, içgüdüleri olan, benim gibi bir insan değil mi? İnsan mı değil mi şimdi önce bunu konuşalım. İnsansa eğer, neden daha önce cinsel deneyimi olmasın ki? Olamaz mı? Olabilir, olmaya da bilir; bana bir şey demek düşmez. Yeterki aptığından pişman olmasın ve yeterki isteyerek ve hoşuna giderek yapmış olsun; çünkü birisinin onu zorlayarak bir zamanlar canını acıtmış olmasını istemem.

Ha bu senaryoda en kötü şey kadın yalan söylemesidir ki yalanı söyleyene değil söyletene bakmak gerek! Gerek onu böyle yalana iten, kocasına, gerek çevresine. Kadınım beni sevsin de, yüreğinde ben olayım da gerisi boş.

Dipnot: Hiç marketten ağzı açılmış ürünleri alıyor musun vb şeyler demeyin. Çok duydum arkadaş bunu. Sevdiğinizi konserveye benzetiyorsanız, sizin aklınızı sevsinler.

12|2
    0|1
    • Kendimi kaybedip uzun yazmışım, alışkanlık işte :D Her neyse o güzel anlara devam ederiz, birlikteliğimizin tadını çıkarırız. Hiç de, "bakireyim demiştim ama değilmişsin" demem, bekareti tartışacak çok adam var memlekette, biz keyfimize bakarız ^^

• helal olsun...ben 29 yaşındayım beden olarak gerçekten bakireyim ama beyin olaraktan değilim ..düşüncem geniş uygulamadım o ayrı ..senide tebrik ediyorum keşke evlendiğimde eşimde böyle düşünse ozaman kendimi ona sakladığıma daha çok mutlu olurum..

bütün bayanlar adına teşekkür ediyorum..

• Ben de bedenen bakir ruhen değilim. Bu halimle bakire olsun diye ortalıkta dolanmıyorum. Bekareti kafaya takanların çoğunlukla önüne gelenle yatmış erkekler olması çok ironik geliyor bana. Bana geniş, midesiz falan diyenler oluyor çevremde :D Ne var yani te allam.

Erkekler Ne Diyor 32

• erkekler söylüyormu sanki ben sukadar kişiyle birlikte oldum diekız neden sölesin bunu sen sormadıkca bence ,erkek ilişki yasadıysa kızda bakıre olmasın olabilir ama erkekte evlenene kdar yasamamıssa kızda bakire olmalı

8|0
    0|0
  • zor bir durum. ama olan olmuş artık. ben olsam durumu anladığım zaman sesimi çıkarmaz ve anlamamış gibi davranırdım. içimde sır olarak saklardım. çünkü o an babasının evine gitmeside çözüm değil. bu kız ne olacak. babasının ve annesinin karşısındaki durumunu düşünürdüm. çok yönlü düşünmek zorunda olurdum. onun psikolojisinide, duygularınıda düşünmek gerekir. kız hata yaptı söylemedi diye bende bir hata yapmak istemezdim. onun benden önceki hayatı ve benim ondan önceki hayatım kimseyi ilgilendirmez diye düşünür, kendimi teselli ederdim. evliliğime devam ederdim. ne yapıyım daha...

4|0
    0|0
  • yok.. konu bile etmezdin.. o konuyu açmadığı sürece tek kelime bile etmezdim.. bence kişinin özelidir, geçmişidir.. saygı duymak gerekir.

4|1
    0|0
  • namusu zarda gören toplumda yaşandığı için çöpe atmak lazım!

4|0
    1|2
  • duygularına çok inanmışımki onunla evlenmeye karar vermişim. birbirimizi çok seviyorsak niye bakire olmadığını öğrenince ayrılayım bu kadar kolaymı evlenip ayrılmak

4|1
    0|1
  • evliliği hemen bitirmezdim ama zamanla başına kakar,hem yüzüne vurur hemde onu pisikolojik savaş yöntemiyle bloke ederdim.yani yerin dibine gömerdim diri diri.neden?o nasıl yalan söyleyip beni kandırdı,enayi yerine koyduysa bende ona kısasa kısas yaparım.sonra babaevine yollardım.ardından mahkemeye gider boşanırdım.sen sağa ben selamete hesabı yani.

0|0
    0|0
  • yorumları okudumda bakıre olmayan kızı kapının onune koyarım diyenleri paso eksılemısler.patlak tekerlek cok sanırım burda.

bakalım ben ne kadar eksi alıcam :)

1|3
    1|0
    • Burdaki kızların hepsi çapkın herhalde :D Hiç biri kendini evleneceği kişiye saklayamamış olsa gere k ki çarpılayıp duruyolar :D

• Evlendiğim insanın bana yalan söylemesini kaldıramam .

1|0
    2|0
  • evlenmeden önce bakire olmadığını biliyorsam ve severek evlendiysem hiç bi sorun yok.

ama bana yalan konuşup bakireyim demişse beni kandırmışsa, bitmiştir.

3|0
    0|1
  • Başına kakardım ama ayrılmazdım herhalde. Belki de ayrılırdım. Evlilikten sonra 24 saat içinde veya 1 hafta içinde evliliğin iptali için başvurabiliyor çiftlerden biri. Bu durumda boşanma davasına gerek kalmıyor.

0|1
    0|0
  • baştan söylerse kazanır.. bu durumda guvenım kalmamış olacak ve o ilişkiden hayır gelmeycek hoşçakal der boşarım .

0|1
    0|0
  • boşarım... yalancı ile işim olmaz baştan söylese problem olmaz.

1|1
    0|0
  • sebebini sorardım önce baktım ceşitli bahaneler uyduruyor adam akıllı bir şey söylemiyor babasının evinin yolunu tutardı .

0|1
    3|0
  • ilk gece ayrılırdım rekorlar kitabınada bir telefon acardım.gerdekten sonra ayrılan ilk çift olabiliriz diyerekten.

0|1
    0|0
  • Çok karmaşık ve kompleks bir durum. O an bunu neye göre yargılarım bilemiyorum. Ama erkekler için sevdiğin kadına bir başkasının sahip olması tahammül edilemez bir durum. Ama sonuç olarak bacak arası içinde evlenmiyorum ya..

0|0
    0|0
  • zar takıntım yok. ama yalan söylemesini hoş göremem.

1|0
    0|0
  • o bu değilde bunu benden gizlediyse zaten, kim bilir benden gizlediği neler vardır

0|4
    2|0
    • eksileyenlerin derdi ne anlamış değilim bakirim bakire istemeye hakkım var. Sizin kadar rahat değilim yatma konusunda eksi verenler

• beni kandırmışsa mutlaka burnundan getiririm onun...

2|1
    0|0
  • niye söylemedin rahat rahat sevişirdik derim :D kızarım tabiki, bence dürüst ol korkma açık konuşmaktan. yalan söylersen her türlü sen suçlu olursun.

0|0
    0|0
  • hemen ayrılırım

0|1
    1|0
  • Kimsenin kızlığını almadım evlendiğim kızında bakire olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • ilk günde böyle bir yalan :O bitir gitsin o kadından yalanlar eksik olmaz

1|1
    1|0
  • yalan üzerine hayat kurmasına kızarım... Daha başka yalanları olup olmadıgını sorarım.

Tartışma olur ama Boşanmam...

1|0
    0|1
  • onun benden alacağı hiçbir zevk kalmamıştır

hepsini yaşamıştır

çok şey kaybetmiştir

acaba beni aldatırmı?

0|0
    1|0
  • Bakire olmadığını daha önceden itiraf etse problem olmazdı, ama beni kandırdığı için baya bir sinirlenirdim... Daha önce kaç kişiyle yaptığını sorardım. Ve sadece gerçeği söylemesini isterdim. Onun vereceği rakama göre evliliği devam ettirirdim.

0|0
    0|1
  • Gizlemişse ya da yalan söylemişse anasının evinin yolunu tutar.

0|0
    1|0
  • kesinlikle bitiririm düşüncesi bile kötü ya

0|2
    1|0
  • O dakika babasinin kapisina gotururdum

0|2
    5|0
  • kimseye belli etmeden onu kırmadan babasının evine bırakır gelirim

1|3
    10|1
    • beni bütün site eksilesede benim görüşüm bu ben bu güne kdar kimseyle yatmadım yatan bir kızda istemiyorum

• Önce cinsel ilişkiye girer sonra parasını verip ayrılırdım..

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim bir arkadaşımın vardı. Bakire değildi. Evlenince ilk gece öğrensin diyordu. Ama adam bakire olmadığını anlamamış kızın. Adamında ilk deneyimiymiş...

3|0
    0|1
  • Ben olsam ilişkinin taa en başında söylerim böyle böyle diye.Buna rağmen beni kabul ediyorsan bir ömür boyu seninleyim derim.

1|1
    0|0
  • sonuçta yalan söylemiş olursun.

iyi bir şey değil, başta kaybedersin

0|0
    0|0
  • erkek bırakıp gıtse haklı olur

0|1
    0|1
  • isin icinde yalan varsa, kizda hata.. erkek terk edip gitse hakli

0|0
    0|0