Bu koku nasıl gidecek ya?

Kem küm edecekler gelmesin. Az önce tuvaletteydim ve kakam vardı. Ama yaparken epey zorlandım, hatta çıkmadı bir türlü. Karnım da ağrıyordu işte ya çıkacak ya çıkacak. Baktım olmuyor, işaret parmağımı soktum anüse kakayı öyle çıkardım biraz biraz. Şu an rahatım çok şükür ama sorun şu ki parmağım kokuyor. ๏︿๏ Nasıl giderebilirim bu pis kokuyu?

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• bakma sen milletin dediğine iyi yapmışsın. koku için kolonya kullanabilirsin tırnağının içini iyice temizlemeye bak artık kalmasın orada

1|0
    0|1
    • Tırnak çok uzatmıyorum zaten iyice temizledim şimdi keseceğim de o tırnağı içim rahat etmez. Kolonyayı da kullanayım teşekkür ederim

• @İnternettinEfendi troll soru olursa olsun, bu olayın gerçekleşme ihtimali var. cevabım belki başkasının işine yarar

• Trollemedim ya. Ciddiydim.

Erkekler Ne Diyor 30

• Bir adet buzdolabı poşeti ya da küçük boy çöp poşeti alınır. İçine yumuşatıcı doldurulur. El, poşetin içine sokularak poşet, bilek hizasından sızdırma yapmayacak şekilde bağlanır. Bu şekilde bir gece bekletildikten sonra pişmeye hazır hale gelen elimiz, zeytinyağı ile hafifçe yağlanarak asdghjklş tamam tamam. Bir gece bekledikten sonra sabaha kangren olmuş vaziyette uyanılır ve kurban, acile yetiştirilir. Burada kurbanın eli bileğinden kesilmek suretiyle kokmuş elden tamamıyla asdfghjklşhgdad tamam gidiyorum ya ...

1|0
    0|1
  • Okudum pismanim gidiyorum

2|4
    0|1
  • O parmağını 1 dakika kadar çamaşı suyuna daldırıp beklet. Tabi bu seferde çamaşır suyu kokar ama bundan kurtulması en azından daha kolay 😊 Neyse onuda söyleyim 😊 bundan kurtulmak içinde limon sür bir müddet. Hadi bakalım kolay gelsin güzel kız 😊

0|0
    0|0
    • Ay sağolasın valla teşekkür ederimm

• Bişey değil ya ne demek 😊 Sıkıştığında bana hep sorabilirsin 😊

• Kes at o parmağı

1|1
    0|0
    • Sksksksks ya dalga geçme zor durumdaydım

• Allah cezani vermesin iyice sabunla kolonya dök sonra el temizleme jeli kullan bir dahada sokma

1|0
    0|0
  • Bende diyom bu koku nerden geliyo. B*k kokusu KS yi sarmış 😏

1|1
    0|1
  • Bir poşete çamaşır suyu doldur parmağını içine sok bağla sabaha kadar kalsın öyle bir ihtimal çıkar ya da kangren olur kesersin en fazla o kadar 😂😂

0|0
    0|0
  • çamaşır suyuna yatır parmağın beyazlayana kadar çıkarma. kar beyazı ace kullanırsan kokuda kalmaz parmakta. geçmiş olsun :D

0|0
    0|0
  • Sen ne yaptin ya sen hic mi teyret almiyosun kizzz

0|0
    0|0
  • Ağzına sok em biraz :)

1|1
    0|0
  • aaaa benim de başıma geldi daha önce çok sancılı bir durum karnım davul gibi şiştide şişti ne bir yere gidebiliom ne rahat edebiliom çıkarana kadar neler çektim

0|0
    0|1
  • bacım naptın sen dsraasa

0|0
    0|0
    • Zor durumdaydım üzgünüm. =D

• ne yaptın sen dağıtmışsın resmen
    emmeyi denedin mi parmağını

0|1
    0|0
  • Elini şampuan ile yıka güzel koku sağlar bir nebzede olsa😃

0|0
    0|0
    • Sabunla yıkadım iyice ilk an gitti sonra yine geldi şampuan fayda eder mi ki =D

• Eder sen dene yinede bide çok takılma sabah uyandığında olmıcak ki 😃

• bol köpüklü sıvı sabunla yıkamayı denedin mi

0|0
    0|0
  • Parmağı kesip at artık iflah olmaz o

0|0
    0|0
  • sen kafadan sakat mısın?

0|0
    0|0
  • çamasır suyu

0|0
    0|0
  • popona soktuğunpatmaga işe

0|0
    0|0
  • Kız adam akıllı soru sormuş saçma soru soranlarabu kdr yorum yapmiyiosunuz hll olsun açık sözlüsün

0|0
    0|0
  • Toprak varsa toprağa sür elini enteresan bir soru olmus :)

0|0
    0|0
  • tırnağının arasına kaçmıştır pislik önce onu temizle sonra iyice yıka. koku tırnak arasındaki pisliktendir.

0|0
    0|0
  • Evdekilerden yardim isteseydin bole cikmuo die bagiraydinnn

0|0
    0|0
  • ne got müş arkadaş çıkmadı gitti içindeki

0|0
    0|0
  • Normal birşey yaptığın. Müslümanlar her gün oynar. Her yer mikrop içinde. Taharet diyorlar ya adına. Ne tarzım değil değil mi bokla oynamak? Bir millet bokuyla oynuyor.

0|0
    0|0
  • vajinana sok

0|0
    0|0
  • Bir daha sok çivi çiviyi söker :)

0|0
    0|0
  • Limonlu kolanya veya bolca limon sık parmağına.

0|0
    0|0
  • kolonya dök parmağına

0|0
    0|0
  • Puahahahah :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Accık çamaşır suyu Dök ya da sirke Dök eline biraz beklet çıkar :) ciddiyim bu arada

0|0
    0|0
  • elini iyice sabunla yıka sonra çamaşır suyuna batır kolanya parfüm falan sık :)

0|0
    0|0
  • şampuanla falan yıka :(

0|0
    0|0
  • Klozetin üstüne osur çivi çiviyi söker

0|0
    0|0
    • Tuvalet alaturka sksmsmsms

• O zaman kapinin koluna osur

Yükleniyor...