Bakire olduğumu nasıl belli etmem?

ilişki esnasında bakire olduğumu karşı tarafa belli etmemek için ne yapmalıyım? odanın karanlık olması, koyu renki çarşaf vb. kanın belli olmaması için yeterli mi? karşı tarafın bunu anlamaması için ne gibi önlemler alabilirim?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• duşta sevişin. romantizm ayağıyla banyoyu mumlarla aydınlat ve hafif bir müzik belki şarap(küvek varsa tabi) ama fazla mum olmasın. duşa girin ilk önce sevişin, sonra yüzyüze kucağına çık, o şekilde girsin ve üzerinizden su akarken olsun bu, bu arada aşağı bakmasını da engelle, suyla birlikte, kan akarsa, o da akar gider.

iki dakikada nasıl bir plan yaptım ben öyle, kendimden korkuyorum bazen:P

ayrıca çok saçma bir durum bu, belirtmek istedim :)

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Mantıken daha önce tak parmağını hallet .

Ama burda bakire olmadığını sanması ve kanatması gerek , üstelik farketmemesi de .

E sonra ne olacak ? Çarşafı alıp biraz da sperm damlatırsan kapı gibi tecavüz delili olur. Sanki sen bir çeşit tuzak hazırlıyor gibisin

0|0
    0|0
    • of hayır. benimle birlikte olduktan sonra bakire olduğumu anlarsa vicdan azabı çekecek. ben hem onunla olmak istiyoırum hemde vizdan azabı çekmesini engellemek çünkü vicdan azabıyla haraket ederse hareketlerinin samimiyetinden emin olamam ben sadece onunla birlikte olabilmek ve arkadaşlığımızı bozmadan hayatımıza devam edebilmek istiyorum

• Bu bir hayal .

Konu çarşaf da değil. Ucu zara dayandığında bir engel olduğunu anlar, bastırıp geçse de zaten kanlanan sadece çarşaf olmaz, ısı ve ıslaklık farkını da hisseder ve kesinlikle bakar . O zaman da kıyamet kopar, kafası karışır ve tuzak yaptığını düşünüp kalkar.

Nasıl açıklayabileceğini sanıyorsun bu durumu ?

• Bacaklarını kapalı tutman yeter !

1|0
    1|0
  • amaç ne anlamadım naparsan yap yine anlaşılır

hiç olmasa bağırmandan anlar ıslaklıktan anlar

en güzeli kendin boz çok istiyosan birgün önceden

1|0
    0|0
    • bağırma falan hallolur. ıslaklık da zevkten belki :D :D :D olmaz mı sence bu şekilde

• asla olmaz canım ama

neden böle bir yol seçtin

amaç ne

• Bakire olduğunu anlamaması için zeka yaşının 10'un altında olması lazım. Bakire olarak onla ilişkiye girersen anlayacaktır.

0|0
    0|0
    • tam tersi şekilde insanlar eşlerini kandırabiliyolarken burda engel ne

• acı kısmını hallederim ben :D acemilik de sorun olmaz. kanı farke tmesin yeter

• Çok şey istiyorsun kandan önce penis zarda biraz zorlanacaktır bundan anlar, sonrasında kanı fark eder.

• derdn ne ki senin

0|0
    1|0
  • çok merak ettim neden belli etmek istemiyorsun erkeklerin en büyük zevkidir bir kızın ilki olabilmek ?

1|0
    0|0
  • Bunu başaramazsın. amacın ne anlamış değilim ama neden bunu istiyorsun. Bi kere kan akacak hadi onu sakladın adamın aletindeki kanı nasıl saklıyacaksın. Çıkarır çıkarmaz hemen silmen lazım ama iz muhakkak kalır. Sonra niye böyle bir şey düşünüyonki o kadar uğraşacağına sok parmağını yırt olsun bitsin. Sonra rahat rahat seviş ya. istediğini al içine.

0|0
    0|0
  • kızlıgını bozdurup tehdit mi edicen .. iyi birgidişatın yok töbe töbe yaa

0|0
    2|0
    • elli kere aynı şeyi soracağınıza yazdılarımı okursanız. hiç bi zaman haberi olmamasını istiyorum. ilişkiden sonra kanamayı fark etmemesini nasıl sağlarım diye sordum.

• Ne yapacaksın adam beni bozdu diye tehdit edip namus mamus diyip evlenicek misin ?

0|0
    1|0
    • hayır. bakire olduğumu bilmesin istiyoırum. hiç bi zaman öğrenmesin ilk olduğunu. çünkü bu şekilde vicdan azabı çekmemek için benimle birlitke olmaz ama bakire olmadığımı düşünürse sorunlarımızda ortadan kalkacak

• bu durum bambaşka ama :)

• belki de bakire olmadığını sanarsa senden soğuyacak. Seni o...u gibi görücek. O zaman emin ol daha büyük hata yapmış olursun

• sen adı çıkmış fılmını ızlemenı tavsıye edıyorum ılk önce sana bu bir,

ikincisi oldugundan başka bırı olarak gozukmene gerek yok karşındakı bunu düşünerek senınle olmak ıstememış anlaşılan ama sen ılla olacak demışsın kafanda :))

Seni seven senınle evlenmek ısteyen bırını bulmanı tavsıye ederım boy yerede sonra uzulmezsın elınde sonundan ayrılacaksın nasılsa ondan...

0|0
    0|0
  • Bak yanlış yapıyorsun. Onunla yattıktan sonra sen daha önce başkalarıyla yatmışsın seninle birlikte olamam derse ne yapıcaksın. Yanlış yoldasın. üzüleceksin haberin olsun..

0|0
    0|0
  • Beni bozdu diye tehdit edip evlenmeyimi düşünüyorsun, sebep ne olursa olsun balık baştan kokmuş...

0|0
    1|0
    • hayır dikkatli okursanız amacım tam tersi. bakire olduğumu hiç bir zaman öğrenmesin istiyorum. ilişkiden sonra da kanı ve diğer kanıtları ortadan nasıl kaldırabileceğimi anlamaya çalışıyorum

• imkanı yok...

• anlamaması için tam bir embesil olması gerekir sarhoş olsa anlar...

• millet gider mersine , sen gidiyorsun tersine...bakire isen bunu belli etmen senin için olumlu bir şey..tersi olsaydı istememen gerekirdi...

0|0
    0|0
  • saklamandaki mantığı anlayabilmiş değilim..

illade öyle olsun diyorsan ilişkiden önce kendin işi hallet ..

bir erkek mi bulursun yoksa parmaklarını kullanırsın bu sana kalmış...

0|0
    0|0
  • Al oyuncan boz kızlık zarını. ilişkiye girdiğindede kimse bişey anlamaz.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun fark ettirirsin Ürkek duruşun bile yeter :)

İlk kez böyle soruyla karşılaşıyorum kızlar genelde bakire rolü yapmaya çalışır sen sanırım teksin herkesten farklı olduğun için pekte normal değilsin :)

0|1
    0|0
    • ürkek duruşu hallederim ben :D evet benim durumum biraz saçmada ondan böyle oluyo

• ah be güzelim ürkek duruşu nasıl halledecen o heyecanı felan. Kolaymı bu? Ayrıca neden böyle bir şeye karar verdin erkek arkadaşında benim gibi bakireliğe dokunmam mantığımı var.

• Bunu anlamaması mümkün değil.

Sorun kan değil birlikte olurken davranışların.

Acemiliğini kesinlikle anlayacak, o yüzden durumu anlat ona.

0|0
    0|0
    • bi kere yatınca uzmanlaşılıyor mu yani ? ben acemiliğimi çaktırmama konusunda kendime çok güveniyorum delilleri ortadan kaldıralım yeter :D :D :D

• Beni arkadaş olarak ekleyebilirmisin. Burada rahat anlatamıyorum .

• çarşafta leke olsa ne olmasa ne olacak. adamın penisine bulaşmayacakmı. o kadar korkuyorsan

kendini parmakla boz. ama unutma kanama hemen kesilmez.

0|0
    0|0
    • korkudan değil karşı tarafın bilmemesini istiyorum. peki ilişki esnasında kanama olmaz mı hiç;? sadece bekaret bozulunca mı olur? zorlama sebebiyle ya da ilk seferde tam oalrak bozulmadığı için? mümkün mü böyle bi durum

• bir kurban var o zavallı kim acaba

2|0
    0|0
  • ailen seni zorlamı ewlendırıyor bunla sende bakıre degılım ayaklarına yatacan senden ayrıl veya ewlenmesın dıyemı _?

0|0
    1|0
  • cevapları okudum bıraz sen en iyisi kendın boz bakırelıgını yada başkasıyla yat sonra onla yat

0|0
    0|0
    • kendim bozamam ama korkarım o kadarından

• yan birisiyle yatcan yada kendın bozcan parmak at bozulur zaten korkma

• ama şu var ya birlikte olmazsak. ben herangi birinden çekinmiyorum sadece onunla olabilmek için bakire olmamam lazım ama herhalükarda onunla olmicaksam herangi birine anlamsız şekildede olsun istemem ilk iliişikm

• seni bakire değilmi sanıyoo...:))

0|0
    0|0
    • evet

• sadece kanama değil. kanama olsa bile bunu saklamakj istiyorum yada bakire olduğumu göstericek herangi bişey olmasın istiyorum

• öncelikle şunu sorayım kaç yaşindasın ?

• Darsa anlar hemen hem kan gelse de anlar

0|0
    0|0
  • kaşı taraf bakire değilse anlar ben anlamam

0|0
    0|0
  • gel ben hallediyim ozaman anlamaz

8|3
    2|0
  • yanlış bir şey yapmak üzeresin

0|1
    1|0
  • Sen bakire degilsin bakire olarak görünüyosun büyü bozulmasın diyosun yanlışmı algıladım?

0|0
    0|0
    • hayır tam tersi. bakireyim ve değilmişim gibi davranmak istiyorum :D

• öyle davranırsan direk öyle olursun icinde patlar iş işten gecmiş olur

• bence erkeksin

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakire olmadığını çaktırmamak isteyeni gördüm de böylesine ilk defa şahit oluyorum

2|1
    1|0
    • şartlar bunu gerektiriyo malesef :D

• Kan akıcak sonuçta kendinde de hissedicek bu sıvıyı yani anlamaması imkansız. Anca türk sineması taktiği yaparsın iyice sarhoş olduğu zaman girersin ilişkiye kafası yerinde olmadan halledersin ama bunu yiyen hala var mı bilemiyorum :D

• Bence vicdan azabı çekmez.Durumdan pişman olmadığını söylersin. En azından başkalarıyla yatıp kalktığını düşünmez.

0|0
    0|0
  • anlamadim ben :/

0|0
    0|0
    • bakire olduğumu fark ettirmemek istiyorum :D

• karşı tarafın şeyi senin şeyine girip çıkınca senin kızlık bozulunca karşı tarafın şeyi de kanlanır onu nasıl gizlersin bilemem.. neden böyle bişeyi gizleme ihtiyacı hissettiğini de anlamıyorum... bakire olmadığın için böyle bi taktikle bunu gizlemeye çalıştığın aklıma geldi ama neyse.. Allah kolaylık versin :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...