Kızların bakirelik gibi bir derdi olmasaydı..

kızlar bakirelik gibi bi derdiniz olmasaydı yinedecinselliğe karşı evlenmeden olmaz dermiydiniz yoksa nasıl olsa evleneceğim adam anlamaz bi keredende bi şey olmaz amaçlı denermiydiniz ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Evleneceğim adam anlamaz mantığıyla yapmazdım,onu kandırmazdım yani.Yapıp yapmadım demek yapıp söylemekten daha kötü bir durum.En azından karşımdakini kandırmazdım. Misal ters ilişkiye girmiş veya ellenmedik yeri kalmamış bakire bir kızdansa, bakire olmayan ama bunu da yalanlarla saklamaya çalışmayan bir kadını yeğlerim.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yapardım herhalde. bazen aşırı istiyorum

0|0
    0|0
  • e sizde kızlık felan yok önünüze çıkanla hep yatıyorsunuz bizde öyle bişi olmasaydı tabi bizde yatardık halalah

0|0
    0|0
  • Yapardım yapacak birini bulsam

0|0
    0|0
  • bn yapardim

0|0
    0|0
  • nikah olmadan yine yapmazdim ama dinsiz olsaydim yada dine gore gunah olmasaydi yapardim

1|0
    0|0
  • denerdm heralde

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• türkiyenin nüfusu şuan 150 milyon olurdu.

0|2
    0|0
  • çoğu ... olurdu

0|0
    0|0
  • :):):):):):-):-):-):-):-)Ben bu soruya cevap veremeyeceğim kızlar öldürür beni.

0|0
    0|0
    • Aramızda kalacak sen söyle haydi. :))

• Biliyorum çok sırcı olduğunu bi ks'de bir kahvede bir cami'de bilemedin belediye hoparlöründe:) seninle zaten aramızda kalır ama burası deplasman sahası adı üzerinde kızlarsoruyor tehlikeli

• Şu var mı sence öyle bir dert ? Hiç sanmıyorum. En iyi ihtimali %10undan vardır. Hey gidi gençlik..

0|0
    0|0
    • benim için bakireymiş değilmiş öyle bir dert yok ama bazıları için olabiliyor

• burası her ne kadar sanak forum sitesi olsa da, yine de herkes temkinli...

istanbul' da 18-30 yaş gurubunun bekaret umrunda değil... eğer biraz yakışıklı, karizmatiksen ve senden hoşlandıysa hiç ummadığın anda yataktasın... ve bekaret falan hak getire...

ilk erkeğim kocam olacak falan umurlarında değil... erkeklerden farkları yok...ertesi gün yolda karşılaşıyorsun, tanımamazlıktan geliyor...bir gece önce alan veren razı ve mutlu olmuş nasıl olsa...yeni gecelere yeni tiplere bakarım ben diyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...