Mastürbasyon eskisi gibi hissettirmiyor?

Birkaç ay önce ilk defa denedim ve çok güzel hissettirdi, art arda kasılmalar oldu filan ve sürekli yapmaya başladım. Bir süre sonra eskisi gibi olmamaya başladı. Eskisi kadar güzel hissettirmedi ve kasılma yerine titreme olmaya başladı. Hani hiçbir şey olmasa tamam tatmin etmiyor diyeceğiim ama etkisinin azalması nedendir anlam veremedim. Bilen var mı?

0|0
212

En İyi Kız Görüşü

• Papaz her gun pilav yemiyor demekki

2|1
    0|1
    • :) mantıklı ama orgazmın gerçekleşmesi ama yine de etkisinin azalmasından bahsediyorum.

• Alisverise bir gun gidersin cok zevk verir ertesi gun yine zevk verir ertesi gun yine. Ama bir hafta sonra sende eski etkiyi yaratmaz. Gidesin vardir ama alacak bisey aklina gelmez. Anlatabiliomuyum😆😆

• Woow anlatabiliyorsun merak etme :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• biraz ara vermelisin özlemelisin. hem psikolojik olarakta rahatlarsın. birazda dönemsel bir olay bunu yaşaman.

0|0
    0|0
  • O yüzden seks yapmalısın. Mast zevk verse seks yapmazdık

0|1
    0|0
  • alıştı çünkü beyin aynı pilavı yemeye

0|0
    0|0
  • her şey ilk anlarda güzel olur zaman içinde alıştıkca ilk günkü özeliğini kayıp eder dah başka yeni şeyler denemelisin

0|0
    0|0
  • ıslandım

0|0
    0|0
  • biraz ara ver..

0|0
    0|0
  • birde oral seksi denemelisin :)

0|0
    0|0
    • bir süre daha partnersiz idare etmeyi düşünüyorum :)

• sanırım üzmüşler seni :) ama herkes aynı değildir sonuçta , seni mutlu etmek isteyenler olabilir :)

• yalama olmust

0|0
    0|0
  • Çok yapma

0|0
    0|0
  • Farkli pozisyonlarda ve farkli sekillerde dene

0|0
    0|0
  • Alışverişe bir gün gidersin çok zevk verir ertesi gün yine zevk verir ertesi gün yine. Ama bir hafta sonra sende eski etkiyi yaratmaz. Gidesin vardır ama alacak birşey aklına gelmez.
    Anladın sen onu

0|0
    0|0
  • Seks yapma zamanın gelmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Motor isinmis bujileri yakmasaydin bari..

0|0
    0|0
Yükleniyor...