Küçükken Maç Yaparken Testislerime tekme geldi testislerim yukarı çıktı... Evleneceğim çocuğum olur mu?

Çocukken Top oynarken testislerime tekme geldi...Çok fena ağlamıştım testislerim yukarı çıkmıştı elimle korkarak indirdim aileme bişey diyemedim utandım ama şimdi korkum çocuğum olmazsa naparım çok korkuyorum değişik hissediyorum üzüntüden midem bulanıyor yardım edin 25 yaşındayım

Güncellemeler:
Doktora gidecek Utancı da geçtim korkuyorum kotu bir sonuç çıkarsa
Neden Ben Kimsede bir şey yok benim Parmağım parçalandı, Testisim dağıldı, burnum kırıldı, hep niye bana oluyor Allahım ya kimsede bişey yok ben sineği bile öldürmem karıncayı incitmem kaptım ki bu kadar şey başıma geldi

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Oyyy kiyamam. bir doktora gorun burada saglikli cevap bulamazsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne sacmaliyorsun kardesim ya, korkma hicbir seyin yok, cocugunda olur.. olmazsa o olayla alakasi yok..

0|0
    0|0
    • Bunu sana moral vermis olmak icin yazmadim, detaya girmeden almanyada yasiyorum, saglik isinde uzman olarak calisiyorum, eger testislerin duruyorsa ve normal olarak ereksiyonda, sekste bir sorunun yoksa, bu konuda tespitime güvenebilirsin, istersen bol bo cocuklarin olur.

• Onlar normal yolunda herşey

• Bazi cocuklarda testisler kasiklardan testis torbasina inmiyor, eger kasiklarda iki testiste devamli kalirsa, asagiya inmezse, kasiklarda kalan testisler kücülüyor erimeye basliyor ve kisirliga yol acabiliyor.. Testislerin arada bir kasiklara cikmasi gayet normal bir durum, sürekli kalirsa sorun..
      Sende o anda topun testislerine gelmesi ile, testisin kendisini koruma sistemi kasiklara cekmis, sonradan geri ereksiyon, sekste bir sorun yoksa, testilerinde duruyorsa, dedigim gibi o sebepten kisir olman mümkün degil.

Kızlar Ne Diyor 2

• oğa, yukarı nasıl çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • Nasıl yukarı çıktı

0|0
    0|0
    • Üste çıktı işte penisin yanına

• Ya benim testislerin kesin dağıldı benim çocuğum da olmaz meyvesiz ağaç gibi olacağım Allahım kalbim dayanmıyor

• Kontrol ettim hemen dr à 😞

Erkekler Ne Diyor 6

• Korkma ortada korkacak bisey yok bu durum normal her erkekte yukarı çıkıyor. Hala için rahat değilse git urologa sperm sayısı testi yaptır takma kafana bu kadar

0|1
    0|0
  • Testis inanilmaz karmasik bir organdir. Simdi elinle yukari dogru ittirsen testis kanala dogru yine kacacaktir. Bu korunma yapisi aslinda merak edilecek bisey yok yani. Hatta elinle kasiklarina bastir bir bosluk bulcaksin.

0|0
    0|0
  • Bir ürolog a görün

0|0
    0|0
  • Sperm geliyorsa sorun yok

0|0
    0|0
  • sperm testi yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • git bir üroloğa ol muayene burada ki kendini bilmezler moralini bozacak durduk yere dinleme en kısa zamanda git muayene oll

0|1
    0|0
Yükleniyor...