Göğüsler arası boy farkı?

Emzirme dönemindeyim ve sağ göğüsüm diğerine göre çok büyük. Estetik Ameliyat olmak istiyorum. Tabiki göğüslerimden süt çekilince. Ama eşim asla olmaz diyor. Silikon yaptıracağımı sanıyor. Ben sadece ikisini eşitleyip, toparlatma işlemi yaptıracağım. Nasıl ikna ederim onu?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• anlamadığı için böyle tepki verdiğini söylüyorsun bence düzgün birşekilde anlat.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sadece ikisini eşitleyip, toparlatma işlemi yaptıracağını söyle inanmıcak değil heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bocana söylede ötekinide o emzirsin büyütsün o küçük kalmış

1|0
    0|0
  • bunu yapmana gerek yok. Hamilelik ve emzirme döneminde göğüslerin büyümesi normal birşeydir. Sağ göğüsünüz ile daha çok emziriyorsunuz demektir. Sol göğüsünüz ile emzirmeye çaba gösterin. Emzirme evresi bittiğinde küçülecekler zaten.

1|0
    0|0
  • Kocani bizden daha iyi tanirsin bu nasil bir soru anlamadim emzirme doneminde zaten bu fark normal hatta bazi bayanlarda bu regli donemlerindede olur esin bunu dert etmiyorsa sen neden ediyorsun ozel sutyenler var onlardan tak disardan belli olmasin esinide bosuna uzup kirma adam onlarla oyle mutlu demekki

0|0
    1|0
    • Yani o sonsuz sahibim benim kendi organım hakkında hiçbir fikrim olamaz mi saçmalık bu. Kendisi de kel ve Saç ektircej ve banada sormuyor

• Ama sen sac ektirmesini istiyorsun dimi ve eemzirmeden dolayi gogsun sarkacak senin dert ettigin bu galiba

• Konusun doktorla

1|0
    0|0
  • gormk lazım

1|0
    0|0
  • para var huzur var

1|0
    0|0
  • Allahın verdiğini değiştirmek istiyorsun yani

0|0
    1|0
    • Mantığa bak ya

• @Ragnar_Lodbrok Allah insanı yaratır ve bu bir özür ya da hayatını erkileyecek bir durum yoksa bunu değiştirmen Allahın yarattığını değiştirmeye beğenmemeye girer. Eğer kör doğmuşsa sakat doğmuşsa ya da sonradan bir hastalığa yakalandıysa bunun tedavesini arayabilir. Ayet şunu söyle Allah dilemedikçe siz dileyemezsiniz.

• Allah da hem bişeyleri değiştirecek aklı verip hem de 'Benim verdiğime ne karışıyorsun' diye sinirleniyor. Sanırsın telif hakkı var, çok anlamsız bir tavır.

• ameliyattan sonra okşaması yalaması avuçlaması daha güzel olacak de

0|0
    0|0
  • karışma kız memelere

0|0
    0|0
  • Süttendir kesimde de oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çocugu hep sagdan emzir :D

1|0