Eşinizin kalçasında çatlak olsa ama sıkı ve şekli güzel olsa yine de soğur musunuz? (Resimli) ?

Eşinizin kalçasında çatlak olsa ama sıkı ve şekli güzel olsa yine de soğur musunuz? (Resimli) ?
bu resmi internetten buldum bu arada. benim tenim bir tık daha açık yani birazcık daha az belli oluyo bende. şekil olarakta buna benzemiyo şu an ama benziycek inşallah spora başlıycam😁😁 eşiniz böyle olsa hani soğuma değilde belkide bakınca bir yüzünüzu buruşturasınız gelir mi? :/

Güncellemeler:
guncell
gncell

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Nefret ediyorum catlaklardaaaaannnn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• eşim olmuş birinden vücudunun bir yerinde aman bu varmış şu noksanmış demem o benim eşimdir her halini severim

4|0
    0|0
  • Loş ışıkta gideri var ama onun dışında bakmazdım çatlak hoş değil :D

1|0
    0|0
  • bu denli iz varsa tek çaren söyleyeceğiğm pomatı günde 4 kez sür 7 günde kaybolur. yaz bana pomatı yazayım, burdan yazmam

4|0
    0|0
  • Eşimin vücudundan dolayı ondan soğumam, ayva göbekmiş, hamilelik sonrası çatlaklıklarıymış, falanmış filanmış... Bunlar soğuma kriterlerim değil. Olamaz da.

3|0
    0|0
  • şekilde sıkıntı yoksa çok sorun olmaz.

2|0
    0|0
  • ya günümüzde cogu insanda ve bayanda var ı sıkıntı yok kilo verince veya alınca duzensız yapacak bisi yok.

1|0
    0|0
  • Gelmez sabah akşam popona bakmycam heralde.

2|0
    0|0
    • Site değiiştirmiş öyle yazmamıştm.

• neyi oyle yazmamistin? ben bir gariplik goremedim?

• kilo vermiş belliki. iyi bişey. kalça egzersizleri ile ve krem ile zamanla düzelir hatta sıkılaşır güzel olur. hani taş gibi dediklerinden

1|0
    0|0
    • ya benimkiler kilo vermeden degil mesela😂 ergenlikte birden boy attim o yuzden😕

• peki siz catlaginiz icin naptiniz tam olarak ne sıklıkta ve hangi kremleri?

• Ahava ve masaj. protein de önemli

• ben şahsen takmam bunları

2|0
    0|0
  • Sogumam

1|0
    0|0
  • Eşimi seviyorum ve onu olduğu gibi seviyorum.. Garip gelmez..

2|0
    0|0
  • kafadan çatlak olmasında gerisi önemli değil bu arada bekarım keşke bir eşim olsa:(

2|0
    0|0
  • Fark etmez.

1|0
    0|0
  • millet'de herşeyden soğur olmuş ne ayak bu insanlar hüleyn :D

1|0
    0|0
    • size sormak lazım vallaaa 😕

• masumlarla oynama ama kafana limon atarım ^-^

• kader😂😂

• Yok be ne önemi var bunların sevdikten sonra

1|0
    0|0
  • bunda soğuk olmakla ne alakası var bence çok saçma :D

1|0
    0|0
  • gayet normal bence

1|0
    0|0
  • Bin lira fazla olsun böyle olsun ya çok iyi

0|0
    0|0
  • tarzım değil

0|0
    0|0
  • Aynı böyle

1|0
    0|0
  • Sorun olacağını sanmıyorum hanımefendi. Seven adam için küçük kusurlar asla görünmez. 😉

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim esimde olsa sogumam 😀

1|1
    0|0
    • bende ama erkekler biz gibi değil😂😂

• Çatlak okuyunca , kalcada kırık cıkık sandım ☺️😁🙄

0|0
    0|0
  • 1.70 boyunda 53 kg ama bende de var. selülit kremi kullanıyorum işe yarar mı bilmiyorum. kalıcı olursa da umrumda değil valla beğenmeyen beğenmesin bu fizikle dert edemiycemm

2|0
    0|0
Yükleniyor...