Arkadaşımınn gay olmasından şüpheleniyorum..

gay olup olmadığını nasıl anlarım? kendisi kızlarla baya iyi anlaşıyo ..erkek arkadaşları da var ama çok kibar hiç kfr falan etmez öyle arada bi şu ünlü çok gzl vs der ama bence durumunu kapatmaya çalışıyo

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• kızlara bakınca pantolondan büyüyen bişey yoksa kesin gaydır...

0|0
    2|0
    • :D kesinlikle yan gözle bakmaz kmseye

• illa cinsellik kategorisinde soru sorucan. bu erkekler nedir ya böle...:D

• hadiyaa ne ara sormuşum ben onu :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Küfür etmeyen herkes gay mi oluyor? Kibarlık bir erdemliktir bende fazla küfür etmemeye çalışırım gay de değilim bence senin düşüncen yanlış açık ve net şekilde kalbını kırmadan çek kenara sor bence,bu arada bu gece nedir bu mılette sapıklıık dahademınde biri kızın tekı kızlara aşık olmak ıstıyorum sende gay konusu haydi hayırlısı:))

0|0
    0|0
    • :D:D:D musti elimde yemek vardı ondan yazamadım .davranışları farklı yani diğer erkkler gibi değil ve bisürü kız arkı olmasına rağmen kmseden hoşlanmıyo yani biz yakınız hoşlansa bana söyler

• Şu yeryüzünde adelet yok ya valla yok:D:D Ulan çevremde birtane kız yok ki gidim hoşlandımı vs söylim ama mevlam senin arkadaşına vermişte vermiş adam eşcinsel ne desem boş:D Senden ricam beni o çocukla değil o arkadaşlarınla tanıştır:D Davranışları farklıysa o zaman bilemicem ama bır erkek bır kızdan ya eşcınseldır hoşlanmaz yada maldır yada kız çok iğrençtir kız arkadaşların hepsı iğrenç olma ıhtımalı olmıcana göre seçenekler belli:D afiyet olsun:D

• Ne alakası var küfür etse terbiyesiz etmese gay kibar olsa başka bir yakıştırma maço olsa ayıya bak çocuk ne yaparsa yapsın birileri hep bir kılıf bulur zaten burası Türkiye canım milletim :)

0|0
    0|0
    • hayır ya diğer erkeklerden farklı

• Hay kedi canını senin de geçer utangaçlığı hehe :)

• :D

• çok ön yargılısın. o kişi gay olmayabilir ama farklı olabilir. sonuçta farklı olmak cesaret ister. her farklı kişiye gay denilemez

0|0
    0|0
  • her yola gelir diyorsun... :D aman dikkat

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşların öyle olsa ne yapacaksın ki ? Tedavi olması için ikna mı edeceksin yoksa sadece maksat magazin mi ?

0|0
    0|0
  • kimlik numarasini al kisa mesaj olrak gay mi degilmi yaz 2424e gonder

0|0
    0|0
  • neyse ne size ne amk

1|0
    0|0
  • Ne güzel işte seni arzulayıp fantazi kurmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eekek olmasi icin hanzo ya da abaza mi olmasi gerekiyor?Kibar olamaz mi?Tut öp bakalim öyle mi degil mi?neye merak ediyorsun anlamiyorum.

0|0
    0|0
    • kibar tamam da davranışları farklı.geçenlerde bi çocuğa garip davranıyodu bunu farkettm

• Nasil yani?gereksiz yere garip guluyorsa(kasat gibi).haklisin o zaman onun icin uzulmelisin:(

• Madem arkadaşın kendisine sor bence

0|0
    0|0
    • soramam küser

• olsa ne olmasa ne farketmez arkadaşın hakkında bir şey öğrendiğinde onun kişiliği değişmiyecek sonuçta :) Kendini hazır hissettiğinde sana söyler bence tabi gay ise...

• bence fazla kurcalama kendi haline bırak :D

0|0
    0|0
  • Eee sana ne?

Ayrica bunlarin gey olmakla alakasi yok.

0|0
    0|0
  • Gizli gay olabilir arada kadınsı hareketleri varsa ama kızlarla cıkarsa gizli gaydır ama yadırgamamak lazım herkezin kendi tercihi

0|0
    0|0
Yükleniyor...