Arladaslar çok mast yapiyorum?

Ben gunde Bazen 1 Bazen 2 bazen 3 hatta çok azdiysam 4 kere mast yapiyorum. Belki size troll gibi gelecek ama gerçekten trol degil. Ve ben 3 ay sonra evlenecegim. Hayatimda hiç oral veya anal falan da yapmadim. Sizce mast a alistigim için iliskinden zevk alamaz miyim? Birakmam için onerileriniz neler?

0|0
5|41

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunda en ufak bir mantik ve zeka yok, arkadaslar ben hergün disarda pilav yiyorum ama yakinda evleniyorum evde cesizli kendi yaptigimiz yemegi yersem ayni tadi alirmiyim..,. Disarda yemeyi birakayimmi?

Günde 4 kere kocandan zik istersen, adam 6 ay sonra iflas eder... bu kesin..

0|0
    0|0
    • Burada bikaç kisi zevk alamassin dedi o yuzden sordum

• Üstelik birde zevk alamayacagin hakkinda karari verenler erkek ve sen onlara inandin.. Evlenince acligin biter mast kedniliginden yapmazsin, kocanla olan iliskin zaten doyuracagi icin haftada iki bile sana fazla gelir.. Asiri mast yapmak, bir yerde tatminsizlikten kaynaklaniyor, sürkli cinsel boslugu doldurmak istiyorsun.. Evlenince bunlar biter..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Sayıyı azaltman gerekli ilişkiden zevk almak için. Bugün kaç kez yaptın?

0|0
    0|0
  • MAsturbasyon klitoral orgazma neden oluyorsa evlendikten sonra sorun yasayabılırsın. Cunku klitoral orgazm'a alışanlar vajinal orgazmı yaşamakta cok zorlanıyorlar. Eşinin ya da partnerinin penetrasyon esnasında klitorisi uyarması "ihtiyaç" haline dönüşüyor. Bence biraz azalt.

0|0
    0|0
  • Kendini bu sekilde alistirmisin fazla bir zamanda kalmamis artik yapcak pek bisey yok, evlendikten sonra mastan aldigin zevki belki sexsde alamazsib burada esinin performansida cok onemli, ama ayni zevki alamazsanda zamanla zevk almaya baslarsin, yanliz esine zevk noktalarinida tanitman gerekiyor

0|0
    0|0
  • bırakman için öneri yokta. masta devam et de 4 kere nedir la :S

0|0
    0|0
    • Ya kendimi tutamiyorum kiii 😕😔

• Bilmiyorum

• bu cevaptan da anlaşılacağı üzere masta dönüş yolu açık. seni tatmin eder ama benim düşüncelerime kapılma ) ben sadece seni anlamak istedim :=) sende bilmiyorum dedin :)

• zevk almayı bilen insan her halükarda zevk alabilir. mast'a alışsan bile ilişkiye girmenin zevkini asla bilemezsin, koyverme kendini

0|0
    0|0
  • istekli bir kadın her erkeğin isteği :)

0|1
    0|0
  • Neguzel iste yapmaya devam et mutlu et kendini anca yetiyodur ☺ alirsin tabi neden almayasinki gayette super alirsin ☺

0|0
    0|0
  • Alırsın lakin sevgilinle yapman gereken seks aktivitelerini es geçmemelisin. Yani sevdiğin insanla yapmaya bak, hayal gücünle değil.

0|0
    0|0
  • Sen sen ol çok yapma yine de.

0|0
    0|0
  • bunun tek sebebı senın bosalamaman.. yani mast yaparken g noktalarını tam bilememen.. bu yüzden mast yaparken bosalmıyorsun ve sadece sulanıyorsun.. yani zevk suyu gelıyor ama sen bosaldıgını zannedıyosun..

0|0
    0|0
  • İlişkiden zevk alırsın ama klitoris orgazmdan vajinala geçmen baya Zaman alır

0|0
    0|2
  • El ile hızlı hızlı olduğu için gerçekten çok farklı gerçekte yapınca değişiyor o sebebten akışına bırak :)

0|0
    0|0
  • evlenince de eşin yapar sıkıntı yapma bu kadar hoşuna bıle gıdebılır

0|1
    0|0
  • Hmm eşin çok şanslı biri bence, ama seni doyuracak kapasitede biri değilse sen çok şansızsın bu sefer :)

0|0
    0|0
  • Birakmalisij bence seks beyne ve psikolejiye dayali birsey sen kendini mast. Alistiridigin icin zevk almaya bilirsin bu hem kadinlst hem erkekler icin gecerli olan birsey haftada 1 en fazla 2 ideal

0|0
    0|0
  • mastı acilen bırakmalısın. derhal bir fuckboddy bul ya da evlen. ya da düzenli birini bull hızlı ve Seksi olsun benim gibi :-)

0|0
    0|0
  • alırsın hemende bırkırsın

0|0
    0|0
  • senin yaşlarında , aynı durumda olan bir çok kız var.. dert etme.. evlendiğinde sorun olmaz sanırım. hem evli olup ta mast yapmaya devam eden çok insan var..

0|0
    0|0
  • hangi elini kullanıyorsun

0|0
    0|0
  • 1 değil 2 değil3 değil tam dörtkere seks yaparsın zevkini alırsın.

0|0
    0|0
  • İnşallah çok azgın seks delisi bir nişanlın vardır yoksa sen doymazsın

0|0
    0|0
  • bize ne fındık senin keyf senin

0|0
    0|0
  • günlük 1 doz yeterlidir diyor ünlü filozof antirojen

0|0
    0|0
  • kocan seni doyuramzsa boynuzlar geliyo adamin isi zor^^

0|0
    0|0
  • O da birşey mi yeri geliyor ben günde 6-7 yapıyorum. Bırakılmıyor hiç bir türlü.

0|0
    0|0
    • Aynen yaaaaa :'(

• Hayir

• Yaşadığınızda zaten ister istemez onunda isteği azalacak dolayısıyla ikinizde birbirinizden habersiz mast'a yöneleceksiniz.

• eşin çok şanslı

0|0
    0|0
    • Tesekkurler ama artik bu azginlik basima bela oldu. Hiç bir isimi yapmadan eve geldigim gibi mast yapiyorum 😕😔

• bende senin erkek versiyonunum

• Bu saatten sonra yapacak bisey yok ki xaten kolay tatmin olamazsonda artik

0|0
    0|0
  • bunu kimse bilemez ki?

0|0
    0|0
  • yok ya sanmam ama ilşkiden sonra daha cok rahatlarsın en azından masta gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • adam yersin sen be

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 4

• ohaaa 4 nasıl yapan bee :)
    niye bırakamsın eşin bıraktırır sana üzülme

0|0
    0|0
  • Alişkanlık haline getirmişin

0|0
    0|0
  • zevk alırsın canım sorun olacağını sanmıyorum sen yinede az yap :)

0|0
    0|0
  • Enerjini farklı yerlerde harcamaya çalış mast yapmani gerektiren şeyleri dusunme

0|1
    0|0
Yükleniyor...