Vajina kararmasi hakkinda?

Merhaba arkadaslar. Igrenc bir durum farkindayim ama sormam ve cozmem gereken bir dorunum var. Beyaz tenliyim ve vajinam cok kararmis durumda. Bildiginiz siyahlasti diyebilirim. Igrenc bir goruntu olusuyo ve bu durum beni cok uzuyor. Ne yapabilirim? Limon suyu okudum internetten pek bir faydasi olmadi. Kimyasal biseyde kullanmak istemiyorum

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ace kullan

1|0
    0|0
    • Eksi verecegime arti verdim. canım herif

• Teşekkür ederim ama şu kararma yani hiç sorun edilecek bişey. Değil kafana Takma

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Limon suyu deneme sakın.

0|0
    0|0
  • Vagina kararmaları o bolgenin terlemeye baglı tahrişlerinden olur. Oncelikle bu sorunu ortadan kaldırman gerekiyor. Polyester iç çamaşırı yerine pamuklu iç çamaşırı kullan. Pişikler kararmanın asıl nedenlerınden biri. Pişik kremi de kullanabilirsin. Limon terlemeyi oonler o yuzden kullanılıyor. daha sonra peeling yaparak ust derının temızlenmesını sağla. Zaman icinde duzeldiğini goreceksin.

0|0
    0|0
  • Limon sık. Salata mı bu?

0|1
    0|0
  • Temiz tutman gerek.. Tasarruf yapıcam diye pedleri günde 1 kere değiştirirseniz böyle olur.. (Bu en büyük sebebi)

0|0
    0|0
  • Limon suyu aslında etkilidir , ama günde en az 2 kere kür yapıp sürmelisin.

0|0
    0|0
    • Yapiyodum zaten fakat oek bir etkisini goremedim kesin bir cozumu yok mu ya

• Kararması o kadar kötü birşey değil aslında , daha önce çok tahriş etmişsin sanırım , ama bunun harici önereceğim şeylerin kimyasal katkısı var

• Tenceremi la bu

0|0
    1|0
  • tedavisini bilemem ama uyguladıgın birsey varsada bunda kararlı ol yani 2. ci günün sonunda yok efenim bu değişmedi ben bunu değiştireyim deme cnk ilaçlarda anında etkisini gostermez dolayısıyla sabret

0|0
    0|0
  • karasın.

0|0
    0|0
  • jilet kullanma ve bol.. xxx.. bitkisi tüket

0|0
    0|0
  • Yıka canım

0|0
    0|0
  • jiletlemi alıyosun?

0|0
    0|0
  • Oral şart

0|0
    0|0
  • normal bir durum, siyahi birinin beyaz olmak istemesi gibi birşey

0|0
    0|0
  • hamamda hafif kese yapmlaısın. etek altı traşına dikkat edersen geçer.

0|0
    0|0
  • karbonat sürmen lazım. beyazlatır aynı durum biz erkeklerdede var penisin şapka kısmının kararması.

0|0
    0|0
  • Vajinanın sarkan dudakları kararıyor Afrika da sünnet ediliyor kadınlar Ne kotu görüntü kalıyor ne bir şey... Yaygınlaşması lazım... Mide bulandırıcı oluyor ya

0|0
    0|0
  • jiletten dolayı kararmış olblr

0|0
    0|0
  • Ağda mi yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • Sıkıntı Yapma Kendine Benim Eşiminkide Öyle Bana Göre Bir Sıkıntı Olmuyor...

0|0
    0|0
  • Çikolata gibi ne güzel ;) Boş ver sıkıntı yapmaz kimse :) <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pirinc maskesi

0|0
    0|0
    • O nasil oluyo?

• Kendini uzme :)

• milleti yanlış bilgilendirip günaha girmeyin un falan olmuyo

• jilete mi vurdun direk

0|0
    0|0
    • bir kac defa mecburiyetten fakat 2 hafta oldu agda yapmama ragmen hala ayni hatta daha kotu

• Vucudun doğal yapısı bu , nette okuduğun o bılgıler doğru degıl bunun için cok ıstıyorsan jınekolog denetımınde estetık cerrah ıle gorusebılırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...