Kızların mast olayı? bunedır başganlar?

aga tamam herkesın canı ısterde anamızın karnında mast yapmıyoduk ben hıc yapmadım bı zararınıda gormedım bazı kızların gunluk yapmadan duramıyomus sorun kımde olum?

Güncellemeler:
çıktıgım felan da olmadı kımsenın elı elıme de degmedı ınanmayanları ALLAHA havele edıyorum tışgolar.. saygılarımla
aga çok malsınız sız yaa:D

0|0
8|39

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı insanlar salaktır hatta maldır bu soruda bile sana laf sokmaya çalışan aşırı derecede canım insanlar var :D boşver sen onları yapma o dediğin şeyide. Bir zararı yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• onlar manyak millet kafayı yemiş ya sanki anaları evlenmeden mast yapıyordu bakma sen onlara sokakta gördükleri kızların yarından fazlası hayatında hiç mast yapmamıştır ztn

0|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 38

• cinsellik evet ihtiyaçtır ama bu ihityacı hissettiğiniz andan itibaren. hiç mast yapmamış biri mast arzulamaz. demek ki bu kızlar kendilerini gördüklerine göre masta zorlamış denemişler.

dayanamıyorum lafı ise hikaye. insan biraz iradli ve sabırlı olur. eğer iraden yoksa seninle yaşam paylaşılmaz demektir. bu kızlar evlilik yaşayamaz. çünkü mutlak bir gün eşlerini aldatırlar

0|0
    0|0
    • kesınlıkle haklısın. en ufak seyde tahrık olan ınsanda sıkıntı vardır her thrıkte kendını parmaklamak nedır erkek bıle bazen okadarını yapmıyoken kızların neyıne eskıden kadınlar analar bılır mıydı boyle bısey? onlar durabıldıyse suanın kızları da bekleyebılır de ıslerıne gelmez

• O profil fotoğrafınla elin kimsenin eline değmedi?

4|1
    0|0
  • Cinsel dürtüleri sağlıklı olan, yapmak isteyen her kadın veya erkek mastürbasyon yapabilir. Bunda bir tuhaflık yok. Senin yapmaman seni sorunlu kılmıyor, yapanları da kılmıyor. Buradan çıkan sonuç şu, libidon düşük olabilir, bu da sorun değil ama. Dönem dönem her insanda olur.

1|0
    0|0
    • ya da kendıme hakım olabılıyorumdur?

• Neyse, bu bakış açınla bir şey konuşmamayı yeğliyorum.

• kesınlıkle bu konuda haklısın ama senınkı bakıs acısı bıle degıl boş konusma sadece bay

• kızım kasma bu kadar kendini, kafada bir cok seye kapatmıssın kendini, iyi birsey değil bu egerki kilon varsa bunu vermeye calıs hastaysan zamana yayarak acele etmeden kendine ve etrafa dayalı bir hayat sür bencil olma,, arkadas sayın azsa cevreni değiştir okul okuyorsan bos zamanlarında insanlarla ilgilenebileceğin bir uğraş bul :) bol şans

1|0
    0|0
    • fazla kılom var ama ıkı katı kendıme guvenım de var okulum var ama okuldan cok cevrem ve eglenebılcegım yerler var konu bu degıl bu yasta cınsellık ıhtıyacım degıl bos ıs

• olsun elbette bir zaman gelecek ve o zaman buna hazırlıklı olman lazım kendini kapama bu konulara ;)

• Yas 25 mi

0|0
    0|0
  • O güzel iradenden banada versene biraz. 😕

0|0
    0|0
  • Onlardan bize ne ki

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • profi resmi / nick - konu uyumsuzluğu

1|0
    0|0
    • korkum yok be canım eger yaram olsa gocunup fotoyu kaldırırdım ama fotografı atmakla bunları yapmıs olmuyorum :*

• İlginç

0|0
    0|0
  • sorun bence sende

0|0
    0|0
  • yeme bizi

0|0
    0|0
  • salliyorlar

0|0
    0|0
  • görmemişin şeyi olmuş tutmuş koparmıs

0|0
    0|0
  • Yapmaman anormal bence atıyorsun ama bende kızların sapıklık derecesinde olduğunu düşünmüyorum ergenlik dönemlerinde belki ayda 1 yalandır

0|0
    0|0
    • senı mı ınandırıcam dostum olmayanıma dert degıl de buraya soru dıye yazıyosam sallamam dogru bısey bu

• Ozman sende bir sorun var

• Bravo hatta afferin

0|0
    0|0
  • Walla helal olsun sana ne diym memişşlerin çok hoş bence bu arada

0|0
    0|0
  • ne diyonl ya

0|0
    0|0
  • Malzeme arayan tipler. Yrr.. diye yazdığında boşalanlar var ne dıyon sen

0|0
    0|0
  • Elemanlar sosyal faliyet haline getirmişler mevzuyu. Yapmasalar cahil kalırlar hahah :D

0|0
    0|0
  • onlarda emin ol tatlı

0|0
    0|0
  • Fotoya bak laflara bak ya

0|0
    0|0
    • nolmus fotoya yanı dısarda gorsenız boyle damga atmazsınız ah ah sız su onyargılı g. vatlar yok mu

• senın yaptıgınn gıbı adamına gore muamele

• Aman senin muamelende iyi dgldir ztn ezber kokar gerek yk

• bende hiç anlamıyorum asla yapmadım hayatım boyunca :D

0|0
    0|0
  • Sorun dünyada

0|0
    0|0
  • Bunlari doyuramayanlarda sorun..

0|0
    0|0
  • Profil fotoda mast yapıyorsun 😂

0|0
    0|0
  • yapanda var yapmayanda var sorun yok

0|0
    0|0
  • Sende bir yap dene bir hangisi daha iyi geliyo yapmak mi yapmamak mı karar ver

0|0
    0|0
  • onlar istekli

0|0
    0|0
  • yapanada yapmayana da saygı duymak lazım. tercih meselesi arkadas.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 7

• yalandan kimse ölmemiş. burdaki gizli pembecikler yalancı, gizli olmayanları ise erkek.

1|2
    1|0
  • Yaş doğruysa sorun sende bacım.

0|3
    0|0
  • Yalanını yesinler :)

0|1
    0|0
    • boyle sıtede ne yalan atcam yapsaydım yaptım derdım korkum mu var balım ;)

• Ne bicim konuşma tarzı bu cok itici 😀

0|2
    0|0
  • Sorun kesinlikle sende degil. Sakin ol ve otur sdfg

1|2
    0|0
  • Benim sevglim oldu ama hic mast yapmak gibi bir ihtiyacim olmadi malmiyim ya isim yokta onla ugrasacam :D

0|2
    0|0
    • madamsın canım zamanı gelınce olucak her sey saten ;)

• Sorun kimsede değil. Kişinin vücuduyla olan ilişkisine şu normal, bu değil gibi yorumlar yapmak yanlış. Istemiyosan yapmazsın aynı şekilde her gün yapana da laf söyleyemezsin.

0|1
    0|0
    • aga sanane sen her saat yapıyon herhal bı gocundun falan?

• kolay gelsın dostum arada bı suyunuzu degıstırın ama freş ortam yapın

• Fış fış :D

Yükleniyor...