Günümüzde bakire bayan var mıdır?

Sorum gayet basit belli bi yasa gelipte bakire olan bayan var mıdır? yanlış anlaşılmasın bu arada herhangi gerikafalı bir maksatla sormuyorum tamamen meraktan çünki avrupada belli yasa gelip ilişkisi olmayan bayan psikolojik hasta muammelesi görüyomuş türkiyede de bu böylemidir? özellikle bayanlar cevap verirse sevnirim.

1|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• yaş 19 bakireyim ve bunu değer ve önem verdiğim kişi ile yapacağım yani evledindiğim eşimle gerisi namussuzluktur Allah uzak etsin. . .

3|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet burada kadin doguyor insanlar, bakireleri cadi diye yakiyoruz, olmus olmaliydim simdiye ya da psikolojik tedavi gormeliydin dedigine kalsa ne de olsa seksten baska birsey dusunmeyen bir avrupa ulkesindeyim

1|1
    2|0
  • Erkek arkadasım var ama ihtiyac duymuyorum her acıdan zaten oda doymus biri boyle bisey istemiyo benden kızlar akıllı olun biraz boyle yaparak kendinize dahada baglarsınız onu heycanlandırırsınız.

0|0
    0|0
  • tek bildiğim kurunun yanında yaşta yanıyor ve böyle bir genelleme yapılıyor

2|0
    1|0
  • sana bakire mi lazım

0|0
    1|0
  • yok varsada tek tük bakire kalmadı artık

0|1
    3|0
  • bi ben varım O.o

0|0
    2|0
  • lise okuyanların yarısı üniversitedekilerin % 70 desem abartmış olmam herhalde.iddia ediyorum eldeğmemiş 100 kızdan sadece ikisidir

1|1
    1|0
    • anlamadım yüz kızdan ikisi bakire mi değil mi? nedir tam olarak

• yazı gayet açık,el değmemiş derken,sevişip oynaşmadan bahsediyorum

• henüz yaşım küçük, ama böyle bir ülkede ve aile yapısında çook çook zor çoğu bakiredir diye düşünüyorum ama iyi ama kötü :D biz o kadar rahat değiliz sonuçta...

2|0
    0|0
  • ben bakireyim kocamı sevicem

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• vardır hemde çoktur burda atıp tutana ne bakıyorsunuz kimisi feyk kimisi erkek ne biranda avrupalılaştıkmı yani

2|0
    0|0
  • var dostum,

2|1
    0|0
  • Vardır coktur bence.

1|0
    0|0
  • Her ana o* ve yavşak/iben doğurmuyor !

NOT: Aslında hiçbir ana o* ve yavşak doğurmaz da sonradan kimisi o* olur kimi yavşak ! Anan gibi namuslusunu arıyorsan baban gibi şerefli olacaksın ! Anlıyor musun beni ?

0|0
    0|0
  • heryer bakire dolu telaşa mahal yok

1|0
    0|0
  • bakir erkek bile var bakire kız neden olmasın

2|0
    0|0
Yükleniyor...