Kapat

Kızlar, Vajinada kaşıntı?

bir kac hafta önce soğuk nedeniyle vajinadamda oluşan yanma hissi için doktora göründüm, idrar tahlili isteyerek iltihaplanma dedi ve antibiyotik yazdı. bir haftalik antibiyotik kullanimimdan sonra geçtiğini düşündüm ama yaklasik bir haftadir asiri kaşıntım var. Sari renk akintim da gelmeye basladi. Iltihabi atmaya başladığımı düşündüm ama kaşıntı cok oldugu icin mantardan da supheleniyorum. Iki gün sonra doktora tekrar görünücem ama kafayı yemek üzereyim. Benzer bir durumla karsilastiniz mi, sizce sorun ne?

0|0
3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• O bolgede mantar olusmasi gercekten nadir bir durum hemde senin ugrasman gerekir mantar cikmasi icin bence cok endiselenme eger kasinticgervekten cok siddetli ise evet doktora gitmen gerek ama bu bir alerjide olabilir yanlis temizligin getirdigi sonucta olabilir bir pamuga guzelce su dokup islat ve o bolgeyi ozellikle kasinticyapan yeri sık sık temizle guzelce orada pamuk parcasi kalmayacak sekilde bir sure boyle bir temizlik yontemi kullan kasintin hafiflerse sebebi yanlis temizliktir

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir kadın doğum doktoruna görünmen gerek :)

0|0
    0|0
  • Sogan haşla ve suyunu ic. İyi gelir ":)

0|0
    0|0
Yükleniyor...