Neden hamile kalamıyorum?

Sağlıklarım sorunum yok ama neden hamile kalamıyorum daha önce ki ilişkilerimde bir kaç defa tedbir almadığım halde kalamadım. şu an bir sevgilim ve ben hamile kalabilir miyim cok merak ediyorum dün icime boşaldı mesela ne yapmam gerek kalmak icin bunun bir yönetimi var mı ben neden kalamıyprum

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• her ılıskıde gebelik yasanacak dıye bır olay yok.. kadınların yumurtası bır gun yasar o gun dollenmelı.. o gunde adet oldugu gunden ıtıbaren dıger adete kadar olan donemın ortası.. bırkac gun erken veya bır kac gun gec olabılır.. doktorda tam gun belırlenebılır... ayrıca sıgara alkol kılo beslenme alışkanlığı cok etkındır bu konuda.. tabııkı erkekde! yeterlı sperm sayısı ve hareketlılıgı olmalı erkegınde.. ayrıca gebelıgı kolaylaştıran pozısyonlar var.. mesela bel alyına yastık koyun ! ve ılıskı bıtınce hemen kalkmaya hemen temızlenmeye çalışmayın..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• La kızım kafanmı güzel evlenmeden ne hamilesi pc mi doğsum cocuk yazık günah değilmi öyle mi büyüyecek o !! Onun haricinde doktora gözükmem lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• hamileliğe karar verdikten sonra, bir kadın doğum hastalık uzmanı ile görüşmen gerek. folik asit kullanmalısın. adet sonrası 13.14.15. günler hamilelik için en ideal günlerdir. partnerin en az bir gün boşlamamış olmalı. sabah erken saatte doggy pozisyonunda içine boşalmalı. hemen dönüp kalça altına yastık koyarak ve dizlerini kırarak en az yirmi dakika o pozisyonda yatmalısın.

0|1
    0|0
  • hamilelik işi nasip işidir isyan etmeyin.

0|0
    0|0
  • bizim millet her içine boşanıldığında hatta kenarına boşaldı zevk suyu bulaştı gibi durumlarda bile acaba hamile kalır mıyım soruları ve korkuları olduğundan bu hamile kalınma durumunu kolay bişi sanıyorlar. 3,5 yıldır evliyim bir fiil deniyoruz daha bişi yok artık sen düşün ne kadar kolay ne kadar zor :)
    he belli başlı yöntemleri var tutma ihtimalini yüksek tutmak için, onları öğrenmek istiyorsan aktarabilirim bildiklerimi.

0|0
    0|0
  • Her içine boşaldığımda hamile olmuyorsun tabi ki kadınların belirli yumurtlama dönemleri var o dönemde olunca hamilelik şansı daha yüksek oluyor

0|0
    0|0
  • Kalırsan tam bir yollu olursun kesin evlenemezsin. Yinede kalmak istermisin?

1|0
    0|0
  • bekarmısın

0|0
    0|0
  • sevgilinden mi hamile kalmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • o öyle her seferinde olsa ohoooo

0|0
    0|0
  • kısır olabilirsin

0|0
    0|0
  • Tabikide yöntemi var

0|0
    0|0
  • tek sefer degıl bır seferde tutmaya bılıyor en az 3 sefer boşalmalı ıcıne

0|0
    0|0
  • tedavi olursun

0|0
    0|0
  • Sen bana gel ben tutturrum

0|0
    0|0
  • adet başlangıcından 13 gün sonra ilişkiye gir

0|0
    0|0
  • doktormuyuz?

0|0
    0|0
  • Benim çocuğumu doğur çocuğu bana ver bende sana bunun karşılığını veriyim eğer istersen bunu bir düşün

0|0
    0|0
  • bunlar senin kocan değil değilmi hamile kalırsan tekmeyi basacak kişiler tam mal bu

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gün içinde daha çok birlikte olmalısınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...