Nil Erkoçlar'ın Cinsiyet Değiştirme Konusundaki Düşünceleriniz Nedir?

Haberlerde de duymuşsunuzdur. Emret Komutanım adlı dizide oyuncu olan Nil Erkoçlar cinsiyetini değiştirdi. Haberi duyduğumda çok şaşırdım. Gerçekten güzel kızdı. Niye böyle yaptı? gibisinden düşüncelerim oldu . Aslında dinen yasak bir durum ama diyecek bir şey yok. Siz bu durumu nasıl buldunuz?

Güncellemeler:
Soruyu sorarken daha önce sorulduğuna dair hiçbir şey çıkmadı. Yoksa sormazdım. Soruyu sorduğum için özür dilerim.

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ha mg nil'inde sorularınında..

Sıktı.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Helal olsun, o kadar zor bir durum ki...

Nasıl cesaret etmiş diyeceğim fakat tabii çok zor şeyler yaşamış.

Artık mutlu olur sanırım.

Ha birde güzel kızdı demek saçma geliyor bana, güzel kız olmasıyla bi alaka göremiyorum, şimdide yakışıklı erkek olmuş. Hoş olmuş..

0|0
    0|0
  • hepimiz niliz

0|1
    0|0
  • ya dinen yasak olduğunu nerden biliyosun başkasından duyduğuna değil hadis-i şeriflere ve kuran-ı kerime bakıcaksın başkasının laflarına bakıp şu günah bu günah diyip uydurmak çok daha günah insanları yanıltma

ve bu röportajı oku o zaman niye böyle yaptığını anlarsın

0|0
    0|0
  • Aslında insanın isteğine bağlı o da istemiş ve yapmış. Tabii bu durum bizim insanlarımız tarafından her ne kadar anormal gözükse bile seçim ve hayat onun birşey diyemeyiz. Ama helal olsun iyi cesaretmiş valla bizler millet bişey diycek diye konusunu bile açmayız. Ama o hem yapmış hemde bunu herkese rahatça açıkladı.

0|0
    0|0
  • gayet doğal bir durum gibi geldi. zaten onun bünyesiyle alakalı çocuğun bir suçu yok ki lise sonda adet olmuş göğüsleri geç olgunlaşmış zaten metabolizması erkekliği kabullenmiş

1|0
    0|0
  • onun hayatı .. ayrıca ne erkeklerden de erkekmiş ki ürkmedi korkmadı acıkladı benim durum budur diye...

0|0
    0|0
  • Göğüslerini kestirdiğini duyduğumdan beri ürperti geldi ha..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hoca yeter artık soruyu sorarken karşına 354693845698340 tane benzeri var çıkmadımı :D

0|0
    0|0
  • şimdi görsün Türkiye'de erkek olmanın zorluklarını işte. elizabetin ne olduğu gerçeğiyle acı bi biçimde tanışacak ahahahaha. abazalıktan bıkıp iki aya tekrar kadın olmak isteyebilir

0|0
    0|0
  • Nil ya da Rüzgar diye aratsan ayni sorudan onlarca var.

0|0
    0|0
  • istediğini yapmış mutluluklar o haliyle .))

0|0
    0|0
  • hiç kirmizili mod yokmu soru daha önce 100 kez tekrarlandigi için kaldirmaniz gerek

0|0
    0|0
  • hacı aşıktım ben o kıza. kimi sevsem erkek oluyo .s.s

0|1
    0|0
Yükleniyor...