Hocalı katliamı hakkında bunları biliyor muydunuz?

Bu gün Azarbaycanda Hocalı katliyamının üzerinden 21 yıl geçdi...Ermeniler 613 günahsız insaları işkencelerle katl etdiler..İnsanların başlarını baltalarla kesdiler,közlerini, kulaklarını kesdiler.Derilernini soydular.Ane babasının gözleri önünde bakire kızlara ,gelinlere tecavüz etdiler..Bunu yapan insan olamaz..Kalbiniz dayanacaksa bakın. link

link

Lütfen bize ne bundan demeyin...

Güncellemeler:
Hocalı yazacakdım yanlıış anlaşılmasın..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bunları yapan tabi ki insan olamaz hatta hayvan bile olamaz hayvanlar bile böyle değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• burda çektirdiklerini öteki tarafta çekiyolar

0|0
    0|0
  • şimdi ben ne desem boş ama kişisel olarak şöyle düşünüyorum, ne kadar kınasak da, ne kadar protesto etsekde yarın birtakım kendini bilmez denyolar hepimiz ermeniyiz demeye devam edecektir.

0|0
    0|0
    • evet tamda bunu demek istemişdim ben..

• Öncelikle "Azerbaycan" diye yazılır.

Evet biliyordum...Orada akan Türk kanıydı, o dönemde Azerbaycan olup yardım etmek isterdim. Üzücü bir olay.

0|0
    0|0
    • harf hatası olmuş..pardon..

• evet hepsini biliyorum... ama kaç türk biliyor merak ediyorum eminim pek çogu bilmyor daha mühim işleri var sevgililerini becermek iş görmek vb işlerden kimsenin hatırladıgını sanmam medyada bile çıkmadı ki hiç... şu işe bak..

0|0
    1|0
    • çokda geniş yazmadım daha neler var..Bunun herkesin bilmesini çok isterdim

• tarihi araştıranlar okuyanlar bilirler ben kendim okudum araştırdım tarihi kalkıp imamım hacının hocanın kanuni fatih yavuz hakkında yazdıklarına bakmadım değer vermedim

mesela imama falan bakarsan kanuni oğullarını torunları öldürmedi diyor ama tarih öyle demiyor :DD

Kızlar Ne Diyor 2

• Sağ ol paylaşım için..

Kim zerre kadar şer işledi ise,karşılığını alacaktır.

1|0
    0|0
  • tamam çeşitli nedenlerdn dolayı savas olablr ölümlerde olablr ama neden işgnce yapiolr anlamıorum :/ nsl bi insan zevk alablrki bnları yaprkn

0|0
    0|0
    • Minicik çocukları ateşe atıb yakıyorlarmış..Çok ağır bir facia bu...

• 1cisi okdr kötü değilde 2 ci link fena

• evet..çok fena.

Yükleniyor...