Erkekler neden sünnet olur?

sadece saglik acisindan mi?
ve aci hissettiniz mi olurken

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• en başta dinin bir emri. ama bunu boşuna emretmiyor. Sağlık açısından çok önemli. Kanser riskini önlediği de ispatlandı. penisin en hassas kısmı olan başını korumak amacıyla doğuştan öyle. ama hz. Muhammed gibi her erkek sünnetli doğabilirdi.. acıdığını pek hatırlamıyorum ama kaçıp saklandığımı sonra beni bulup getirdiklerini, sünnet olduktan sonra hediyeler çikolatalar büsküviler geldiğini, ziyarete gelen komşu teyzelerin aç bir pipisine de bakalım dediklerinde kızlarının merakla pipi de neymiş der gibi baktıklarını iyi hatırlıyorum :)) acımamıştı healde çünkü uyuşturuolar şimdi zaten lazerle acısız kansız yapıyolar.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• toplumdaki alışkanlık ve korku yüzünden
    kuranda yazmıyor nerden çıktı bilinmez

1|1
    1|1
  • Şu an Amerika'da da sünnet olan erkeklerin sayısı bir hayli artmış durumda. Sağlık boyutu fazlasıyla var ancak Türkiye'de genellikle dinsel açıdan böyle bir operasyon geçirilmekte.

0|0
    1|1
  • offffff bu konuyu konuşmak istemiyorum

0|1
    0|0
  • Adı üstünde ışte sünnet
    Sünnet ne demek biliyorsundur umarım
    Ve boşuna teşvik edilmemiş bunu tip da kabul ediyor

0|0
    0|1
  • Sünnet olduğu için... Mecburiyetten tabii.. Küçücük çocuğun seçme şansı var mıdır?

0|0
    0|1
  • ben 1.5 yasında olmusum bilemicem :D saglık acısından evet dinende gerekli diye biliyom hic arasıtrmadım :D

0|0
    0|1
  • penis kanserini önlüyor

0|1
    1|1
  • Saglık ve gerekli oldugundan

0|0
    0|1
  • hava alsın diye.

0|1
    0|0
  • Keyiften can sıkıntısı için oluyoruz işte

0|1
    0|0
  • valla beni zor yakaladılar sonra tutuyorlardı bir iğne hissettim uyanınca üstümde beyaz bir tül örtmüşler bide pet bardak :)

0|0
    0|1
  • Geleneksel sanırım. Acı o an hissetmedim ama sonrasında acıdı korktum baya bir süre çiş yapmaya

0|1
    0|0
  • Dinen icap ettiği için

0|0
    1|1
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|1
  • Bunun cevabı hristiyanlarda. Türk erkeklerine sorma.

0|0
    0|1
  • sadece saglik acisindan

0|0
    1|1
  • İgdiş olup ibnelesmek icin

0|0
    0|0
  • Sünnetsiz Penis daha iyi sekste. Bakım da kolayca yapabilirsiniz sünnet derisi geri çekilerek Penis başıni yikarsin. Hem çok seksi sünnetsiz Penis ereksiyon olurken sünnet derisi yavaştan Penis başına sürtünme halinde geri çekiliyor Penis başı açığa çıkıyor aynı sünnetli gibi. sünnet derisi çok hassas çok zevk verir hem kıza hem erkeğe

0|0
    0|1
  • Sağlık açısından yapılan bir durum 9 yasımdaydım evde olmuştum sadece iğneleri acıtıyor

0|0
    0|1
  • Acısı hala aklımda o yüzden unutmak için bol bol kızlara öptürüyorum

0|1
    2|2
  • Hiç acısı yok nerdeyse hiç unutmam ilk okul 2 sınıf taydım yarım saat şeyimin inmesini beklediler :)

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...