Evleneceğiniz kişi bakir/bakire olmalı mı? İhtiyac mıdır?

Evleneceğiniz kişi bakir/bakire olmalı mı? Ben iliski yasamaya ihtiyac diyenlerle aynı fikirde değilim sizce ihtiyac mıdır?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• bakire olmalı onun bunun altında inlemiş kız çoçuklarıma annelik yapmamalı

2|1
    3|1
    • bakir misin?

• bulursun çok zaten şuanda iyi kullanmalar hatununu

• @leary çalışma hayatı kadın için daha zorken neden kadın çalışıp erkeğe baksınki bunu diyorum sen hizmetçi anlıyorsun neyse feminist kez olarla hiç uraşamıcam

En İyi Kız Görüşü

• ne bakireleler gorduk... sonrasinda evinde durmayan...:) allah. icin yaa. bakir. bakire:) boss boss boss... ilermrmeiz. lazim boyle seylere takilmayin... bencee!!!

2|0
    0|1
    • aynen o yüzden gizliyi kaldır bende kaldırıyorum umrumda değil ne derlerse desinler böyle böyle beyinleri temizlenir

• görürler ve okadar da kötü değillerderler böyle gizli olunca sanki yalancı imajı oluyor zaten güven sıkıntıları var bakire olmayanlara sende aç boşvver..

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben durdum biyerimde eksilmedi bişeyde kaybetmedim. tecübeymiş ihtiyaçmış onlar sadece zinaya kılıf uydurmak. bakire istiyorum her anlamda. edebiyle evlenmiş boşanmış olursa o ayrı

4|3
    1|1
  • İnsansa saygılı hoşgörülüyse güvenebilecegim biriyse bana deger veriyorsa bekareti önemli değil bir deri parçası ha olmuş ha olmamış...

2|1
    1|1
  • Olmalı kanks

1|1
    1|0
  • Ayne öyle olmalı

2|1
    0|0
  • bekaret kafaya takılıcak bişey değil bence

3|1
    1|1
    • onun bunun altında inleyip çocuklarına anne olabilir o halde fikrine saygı duyuyorum

• @leary valla size üzülüyorum hem erkeklerle ugrasıyorsunuz hemde bu soruyu soran gibi kızlarla zor valla kendi düşüncene sahip olup bunu savunmak cahil kesimin kemikleşmiş düşünceleri ve buna karsı yaptıklarıyla ugrasmak

• Tesekkuler :/ basta kadinin kadinligina saygisi yok kendini her yonden asagida goruyor ve bir kere bile sorgulamiyorken bu is degismez..

• bekarete hiç önem vermem cinsellik çoğu kişi için ihtiyaçtır

3|0
    1|1
  • dinim gereği önem veririm. niçin yasak olduğunuda anlamak zor değil..

2|1
    2|0
  • Bekarete takılmam.

1|1
    0|1
    • onun bunun altında inleyip çocuklarına anne olabilir o halde fikrine saygı duyuyorum

• tam anlamıyla temiz olanları destekliyorum bu genişlik baya güzel olmalı iyi günler

• hehee valla inanamıyorum ya bu da kadın olacak :D

• İnsan olsun. Gerisine takılmam.
    Cinsel ihtiyaçlar, yemek, içmek ve barınmak gibi, temel ihtiyaçların ilk basamağındadır. Bunlara ihtiyaç değil demek, tamamen tabularla kısıtlanmış bir hayatı kölesi olmak, yaşanması gereekn, özgür bir hayatı kaçırmak demektir.

0|1
    0|0
    • ilk basamağında oldugu kanısına nerden vardıysan onu bana yollayabilir misin?

• tıp okuduğunu iddia eden bir insan sana karşı gelmez zaten merak etme yanlış düşünceleri olan kişi soran burada

• @brnrsln tamam. Tekrardan okuyunca çözdüm olayı. Kusura bakma ama soruyu soran buna cevap veremeyecektir.

• Aynen öyle.

0|1
    0|0
  • Bence her insan hata yapabilir bir daha yapmamışsa pişman olmuş sa ve birbirimizde seviyorsak pek sorun olmaz benim için

0|0
    0|0
  • Olsa iyi olur

0|0
    3|0
  • selam ne ihtiyacı eskiden yokmuydu şimdi yenimi cıktı bu işler kşimin anası eskilerden yapmış

0|0
    0|0
  • Farketmez ama hepsi degil ihtiyac masallarina kizlar inaniyor

0|0
    2|0
  • hayatı ıdamenın ureme safhası. keyıflı yapmışlarkı zevkle uresınler dıye üşenmesinler çocuk olsun.

0|0
    0|0
  • ihtiyaçtır

0|0
    0|0
  • ihtiyaç değil tabiki. bakire olmalı. ama zamanında da yuva kurulmalı :)

0|0
    0|0
    • genelde erkeklere bakirmisin diye sormuşsun. acaba niye böyle bir soru sorma ihtiyacı hissettiniz

• Ben bozucam tabi bakire şart. :)

0|0
    1|0
  • Ben bekliyorsam O'da bekleyecek..

1|0
    0|0
  • Bakir olduğum için bakire istemek de hakkım galiba :(

4|1
    0|1
  • Bakir bir kişi bakire bir kişiyi hak eder sadece herkes. dengiyle. anladin.

4|1
    0|1
  • Başkasının artığıyla evlenmem ilişki ihtiyaç değildir olmayınca gebermiyorsun

2|1
    2|1
    • başkasının artığı ben artık madde değilim insanım kendi benimin kararlarını ben verebilirim böyle senin gibilerle de işim olmaz.. sen benim yaşam penceremi istediklerimi karşılayamazsın

• Bedenini ona buna kullandır git onun bunun altına yat sonra bir geniş ya da saf bul evlen tamammı senin gibi kötü ler Allaha yakın bana uzak olsun iğreniyorum senin gibilerden ve hep benim karşıma çıkıyorsunuz.

• Sevişmeden evlenmezmiş geld küfür etme bunub gibilere bir şey deniyor ama ben bunun gibi iğrennçleşmiyim

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevip inandiktan guvendikten sonra gerisu bos benim icin.
    Sanki bakir ve bakire evlendikten sonra bosanmiyormu?
    Ozmn nolcak? O**pumu

2|1
    1|1
Yükleniyor...