Sizce eşimden ayrılmalımıyım?

2 yıllık bir birlikteliğim var ama yıllardır geç boşalma problemi yaşıyorum tedavi gördüm fakat yine başarısız boşalmadan 2 2 buçuk saat git gel yapıyorum doğal olarak eşim bana yetmiyor ağlıyor artık dur yanıyor diye bende tecrübeli eskortlarla aldatmak zorunda kaldım eşimi sonuç yine aynı 2 kadın ancak yetiyor bana aldatmak istemiyorum eşimden ayrılırsam grup yapabilirim eşime ya ikinci bir eş istiyorum desem kabul etmez çok mutsuzum doyuma ulaşamıyorum ayrılmak çok mantıklı geliyor artık ne yapmalıyım bir akıl verin.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Erken boşalma nasıl bir problemse geç boşalmada bir problem. Bence doktorunu değiştir ve tedavi sürecini yarıda bırakma. bu senin vucudunada zararlı bir durum. Bu işten kimse hoşnut olmaz. Can yakar bir süre sonra. O yüzden konuyu iyece araştır, sperm miktarını artırıcı gıdalar tüket ve uzmandan yardım al.

0|0
    0|0
    • Taşekkür ederim tavsiyen için çok çaresizim

Kızlar Ne Diyor 5

• Tedavini olmak zorundasın bence doktorunu değiş ve yarıda bırakma tedavini. Boşanma kısmına gelince boşan. Çünkü cinsellik olmadan olmaz düşüncesiyle yaklaşan, karşındakini düşünmeden sadece kendi zevklerini düşünen basit bir adam var karşımızda. O ufaklık hiç kalkmadığı zaman ne o eskortlar olacak yanında ne de başkası. Kadına daha fazla acı çektirip eziyet etme. Birde sana dertlenmesin.

2|0
    0|1
    • Olays duygusal bakıyorsun.

• Hayır bu duygusallık değil. Hayatını birleştirdiğin insanı aynı anda 2-3 eskortla aldatıp eve geldiğinde karının yüzüne nasıl bakabiliyorsun? Duygusallığa gelmeden önce bir ilişkide emek vardır saygı vardır. Kadınada boşuna eziyet etme işte.

• tedavi ol bence bu da bir hastalık

0|0
    0|0
  • cok ararsin sonra... esini... ne yaptigini dusun hayat buu zefk. alican diye yuva yikkican... ki bukadar degil... bir gun yaslanican... iki es mii yuhh yok artik yaa:(!

1|0
    0|1
  • Basitsin diyecek soz yok.. Ayril ne halin varsa gör..

1|1
    0|1
    • Cinsellik olmadan mutluluk olmuyor ki yarım saatte acıyo yeter dyip yatıyo artık çok sıkıldım tamam iyi ve güzel bir eşim var ama elimde değil tatmin olamıyorum

• Olaya oyle bakiyorsun cunku.. Tamam ayril o zaman. Aldatma daha fazla karini

• iğrençsin hemen ayrıl yazdıklarırnı okuyunca erkeklerden daha da tiksindim

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorun sende diye normal birinden vazgeçeceksen hiç durma zaten sana harcadığı her dakikası boşa

1|1
    0|0
  • Bu sitede de herkes 2-3 saatte bosaliyor zaten asagisini gormedim. Yalandan kim ölmüş.

2|2
    0|0
Yükleniyor...